Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Ludki :cmok:

Melduję , że jestem już na " robotach " . Nie pospałam , bo do 01.30 zmienniczka na nawijała jakieś durnoty . Pózniej też nie pospałam , bo byłam w stresie , że ona zaśpi i nie wyjedzie :haha: Rano wyłoniłam się z pokoju i jak zobaczyłam jej torby , to myślałam , że zejdę na zawał :haha: Okazało się , że busiarnia przesunęła jej wyjazd o 3 godziny . Kiedy w końcu doczekałam się tej szczęśliwej chwili kolejnego pożegnania , to po jakimś czasie znowu się pojawiła , ponieważ nie zmieścili jej wszystkich toreb i musiała coś zostawić :haha: Takiego stresu jak dzisiaj , to już nie pamiętam czy kiedykolwiek miałam  :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Zazdraszczam ,zarąbista koleżanka Cie odwiedziła:)

To, że zarąbista to wiedziałam :d Prywatnie jeszcze bardziej zarąbista :love: Najfajniejsze w tym wszystkim to to, ze pierwszy raz widzisz, a jednak się znamy te 5, czy 6 lat i to nie da się ukryć. :oklaski: Dzisiaj urosły mi skrzydła tak mi ta wizyta dobrze zrobiła i mam nadzieje, że na trochę mi starczą :oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

. Liście gotuje się, by wywar podawać pacjentom cierpiącym na malarię. Wykazuje on w związku z tym silne działanie przeciwpasożytnicze."

:kopara:

Czyli jednak wszystko po coś jest xd Bardzo zainteresowały mnie liście ostu i niewątpliwie, przy najbliższej okazji, wypróbuje je na sobie, ale do korzenia na pewno nie będę się dobierać  :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Czyli jednak wszystko po coś jest xd Bardzo zainteresowały mnie liście ostu i niewątpliwie, przy najbliższej okazji, wypróbuje je na sobie, ale do korzenia na pewno nie będę się dobierać  :haha:

Błąd. Dobry korzeń obrany ze skórki może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. O boleściach wszelakich nawet nie wspomnę. Należy przy tym uważać by korzeń ów nie był stary bo może być niejadalny w żadnej postaci. Znane są doznania naszych prababek,które z pewną nieśmiałością siadały na korzeń i nie mówiąc o tym nikomu biegały z obłędem w oczach po wsi i z rumieńcem co wyganiało złe moce. Przez całe noce.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...