Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

@MeryKy od dziś rzodkiewki trzesz na tarce z oczkami,:tak2:  ale ja też tak nieraz łapczywie jem, jakbym w życiu nic nie jadła, jak najdzie głód to muszę coś zjeśc, bo inaczej:przekleństwa: 

Nie mogę patrzeć na rzodkiewkę i mam nauczkę :grzmotnąć:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, awe59 napisał:

Oooo.....pan @Opiekun 6 zorientowany historycznie  :szydera: ta " łatka " została mi przypięta w czasach świetności pewnego forum....i ciągnie się za mną  :szydera: oj dolo....moja dolo  :haha:

Jestem zorientowany historycznie i histerycznie o tamtym forum co to tam jeden taki pisał o mnie żem stary pierdoła z prostatą bo mnie nikt nie lubi ani kobiety bo jestem glut i maruda. Co jest nieprawdą taką a jego nie znoszę po dziś 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MeryKy napisał:

Najpierw był atak paniki i próbowałam to popić żeby przeszło przez przełyk aż w końcu zrozumiałam, że muszę działać bo to będzie mój koniec. Z pewnością doświadczenie pomogło.

Na Facebooku są filmiki i zdjęcia ze spotkania ale nie wiem czy masz profil?

Były na tym spotkaniu kobitki z gruby na Fb - właściwie one to zorganizowały i tak jakoś wyszło, że tam też trafiłam :)

Nie mam profilu na Fb :d 

Miałam tu podobne zdarzenie (zachłyśnięcie) i jestem pewna, że tylko święty spokój mnie uratował. Być może ta robota oprócz kasy daje jeszcze inne korzyści :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Opiekun 6 napisał:

Jestem zorientowany historycznie i histerycznie o tamtym forum co to tam jeden taki pisał o mnie żem stary pierdoła z prostatą bo mnie nikt nie lubi ani kobiety bo jestem glut i maruda. Co jest nieprawdą taką a jego nie znoszę po dziś 

Kłamał , bo był zazdrosny o ciebie . To on był pierdoła i maruda i glut ....do pasa  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Jestem zorientowany historycznie i histerycznie o tamtym forum co to tam jeden taki pisał o mnie żem stary pierdoła z prostatą bo mnie nikt nie lubi ani kobiety bo jestem glut i maruda. Co jest nieprawdą taką a jego nie znoszę po dziś 

Jeśli tak mówią to jestem przekonana że tak nie jest. Zwykle mówi się o osobach które cos znaczą

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nie mam profilu na Fb :d 

Miałam tu podobne zdarzenie (zachłyśnięcie) i jestem pewna, że tylko święty spokój mnie uratował. Być może ta robota oprócz kasy daje jeszcze inne korzyści :cmok:

A szefowa tego zamieszania tzn, spotkania stwierdziła, że zna pewną Danusię z Much. Pracowała tam 2 lata.

Może ci Prześlę inną drogą zdjęcia i sprawdzisz, czy ją znasz?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Jeśli tak mówią to jestem przekonana że tak nie jest. Zwykle mówi się o osobach które cos znaczą

Właśnie . Ze swej strony tylko dodam , że kolega Op.6  to mężczyzna , który poszukiwał miłości . Nawet castingi były ...nie miałam szans , byłam 100 kilkadziesiąt któraś ...w tej castingowej kolejce . Szło się pochlastać  :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Właśnie . Ze swej strony tylko dodam , że kolega Op.6  to mężczyzna , który poszukiwał miłości . Nawet castingi były ...nie miałam szans , byłam 100 kilkadziesiąt któraś ...w tej castingowej kolejce . Szło się pochlastać  :smutek:

Więc jeśli znalazł przed Tobą to trudno:szydera: life is brutal

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Właśnie . Ze swej strony tylko dodam , że kolega Op.6  to mężczyzna , który poszukiwał miłości . Nawet castingi były ...nie miałam szans , byłam 100 kilkadziesiąt któraś ...w tej castingowej kolejce . Szło się pochlastać  :smutek:

Aż tak? dramat jakiś, masakra,  castingi w chwili relaksu  i zero szans, :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...