Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi:haha:opamietaj sie szkodniku.

:love:

@sayonara 52 natychmiast masz się poprawić:szydera: ja jestem reparircik ,złota rączka, ale ale , pytam się Słodziaka ile kosztuje u nich lustro ,pi razy , wyskakuje z ceną 80 euro, bo tam parę lat gdzieś robił i tyle zapłacił, nawet się nie orientuje czy w pobliskim miasteczku jest szklarz:przekleństwa: no takich wiadomosci nie miec, ważnych ,,więc ja szybciutko telefonik do Pl , wymiary podałam, i pan lustro zrobi w ramie, za 50 zł, :hura: niespodzianka:oklaski:  

Ale np, zderzak do auta nowy -wycienili  za 500 euro, bo teraz zaczęła się akcja, odszkodowanie za szkody jaka nas spotkala w drodze na Hiszpanię, taki zderzak identyczny nowiutki w Pl jest za 350zł, pokazałam, a niech płacą i tysiąc, ale dali taki kosztorys z wyceną, niemiaszki lubią w setkach i tysiącach wyceniać i brać,, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Opiekun 6 witam milutko i cieplutko nowego członka forumowego:cześć:

Że co , że niby taki , jakby ...sosna ?! O ...koleżanko ...zważaj na słowa . Nasz ci on ....wyzywać od członków , czy innych sosen nie pozwolimy , bo zaraz w dziób ....czaisz ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Popołudniowego , drugiego dziś szatana dopiję i spadam na małe zakupy . @hawanajakiś śnieg , grad przygnała do mnie ...@ jedna . Czapki , niestety brak ....lato miało być :haha:

Napewno jakąś babciny chustinę znajdziesz:szydera: szkoda uszek

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Blondi podziękuję bardzo za dobre chęci:cmok:ale mam własne do pozbycia się:szydera:

:szydera: ale się dobrze wszystkim powodzi, a ja wczoraj patrzę na tym spotkaniu na jedną babeczkę i coś ona mi nie pasuje, coś za idealna figura ,,a ona mówi,że 14 kg schudła, takie miała przeżycia przez 10 msc, ale teraz super wygląda, nie chcę przeżyc i nie chcę aż tyle schudnąc ,bo bym dopiero wyglądała ,jak kostucha,,brrrrr  będę wcinać dalej, :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...