Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 11.04.2019 at 19:25, Blondi napisał:

Ja trochę popsułam ,obraz rozebrałam, szkoda ,że nikt tam jakiegoś schowka nie zrobił:szok:  Niemiec jak patrzy jak ja wszystko kaput robię:hura:ale robi dobrą minę, może udaje ? a w duchu myśli, mojej mamusi obraz poszedł się jeba,,,,hahahha  ale dużo rzeczy oddaje w moje ręce,:tak2:

@Blondi:haha:opamietaj sie szkodniku.

:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Trochę się rozespałam , ale kawa smakuje , papieros też ....znaczy , że ma mi się na życie ....jeszcze :haha:Dziś sobota , mam nadzieję , że dzień spokojny , bo siły zewnętrzne w postaci zespołu Caritas nie mają w planach odwiedzin , tylko jak codziennie siostra z palliativ zawita , żeby przygotować leki ...chwilę z PDP-ną pogadać . Córka , ewentualnie ktoś z jej bliskich też nie przyjdzie , odwiedzi dopiero jutro ....dziś balangują , jakieś zaległe geburtstagi zaliczają ...ale bez tańców , bo post ...w gałę będą haratać :szydera: ...Popisałam , jeszcze jeden łyk kawki ...i na cugasa , do samych pięt dymkiem się sztachnąć :d

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, Brrry Milusińscy :cześć2:... Zimno jak psiur, od strony północnej w ogrodzie śnieżek się skrzy :o

Nie mogę się obudzić, niejaki Remek Mróz co wieczór od paru dni  zakrada się do mojej sypialni i... Dziad nie pozwala zasnąć o przyzwoitej porze, a dzisiaj ewidentnie przegiął i trzymał mnie w swoich szponach prawie do drugiej w nocy! :haha:. Teraz : Kawo pozwól żyć! I trzeba wziąć w obroty "umowę o dzieło" :d

Ciepełko Wam życzę i dobrego humoru. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Też jestem, a w drugim kubku kawki tylko na dnie :(, a krew dalej nie chce krążyć. Słońca do kubka naleć, wypić i to by coś pomogło, a tu za oknem zimnica, zachmurzenie, a i rączki me zmarzły na tarasie :papieros:

Ale weekend, taki całą gębą :d tylko chce mi się do domu już jak cholera, coś bym porobiła, a tu marazm...  Byle do przodu .., bo niedługo koniec jednak mojego wyroku :haha:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...