Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Jak czytam Ciebie to walczysz jak Lwica:szydera: podoba mi się, porządek musi być,,:tak: szefowa na całego na posterunku:oklaski:rodzina może być spokojna:tak2:

Gdzie tam zaraz szefowa . Widzę , że babciulek nie może połykać tabsów wielkości małego korniszona , zmiażdżone połyka , ale , czy one są wtedy do końca skuteczne ? Siostra palliatyvna potwierdziła moje wątpliwości . Tutaj trzeba ...muss walczyć o każdy dzień przede wszystkim dla babci , bo to człowiek  i dla siebie , bo dobra , spokojna sztela . Wystarczy odezwać się i poprosić o pomoc . Za to chyba mnie nie ukarzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Blondi napisał:

Emma cieszę się ,że poznałaś faceta:hura::tak2::oklaski: coś się zmieniło w Twoim życiu na lepsze,tak myślę i mam nadzieję ,że może uśmiechnie się do Ciebie ogromne :serce: z miłoscią i szczęsciem, Niemce są Niemce ,musisz wiedzieć jedno, te ich mózgi trochę czasu potrzebują,aby nie jedno przemyślec, oni jakoś dłużej myślą niż my, :hura::święty:  

A co do strychu ,,to dzisiaj patrzę ,a mam na dole kołowrotek , za chwilę słyszę mam piękną  starą  ramę z obrazem, no rama ogromna ,muszę przyznać ,obraz święty śliczny, ale ja się nie kocham w takich obrazach, delikatnie ten obraz wyjmę, ale jest bardzo duży, jak na obraz, ramę oczywiscie zrobię po swojemu, ecri z przebłyskiem tego zlota co jest teraz ,,,no i takie cudenka mi doszły do roboty, jeszcze taki koszykowy cudak ,też sobie zabrałam tego biedaka ,pomaluję i na coś wykorzystam,:święty:

NIE wiadomo co bedzie jeszcze z tym facetem. Myślałam,  że będzie bardziej zaangażowany.  Ostatnio ręce już mi opadają do facetów  

Fajnie, że możesz realizować się na tym strychu. Szpargały wyszukiwać i tworzyć nowe. Kojarzę Cię jako kreatywną osobę.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.04.2019 at 08:53, franceska napisał:

Dzień dobry wszystkim, widziałam ogłoszenie, pewnej firmie wkradl się błąd, "Opiekunka doi mobilnego seniora 1350e na reke"

@emma w zyciu się różnie układa, też miałam wrażenie że w opiece to czas stracony nie do odzyskania. Dlatego ciągle wyznaczam sobie nowe cele, kursy, szkoły i zyskuje na tym wiele, chociaż czasami już mam dość ciągłych egzaminów. Miłego wszystkim życzę i kawy pysznej, u mnie jeszcze 14 dni ciężkiej pracy

Witaj, dopiero teraz zauważyłam, że coś napisałaś do mnie Ja skupiała się na odkładanie kasy i ciagleczułam samotność. Miałam poczucie straty czasu. Gdy poznawalam kogoś przez neta, to na krótko,  bo kto będzie czekał na mnie 6-8 tygodni. (???) 

Obecnie nam pracę 8h, biurową, ambitna, kasa jak na PL dobra. 5 dni z tygodnia wyjeyr, bo dojazdy, uczenie sienowych procesów,  slownictwa fachowego, przygotowanie do pracy, ogarniecie po pracy, zmęczenie. Weekendy wolne, alenie kazdy ma czas na spot ze mną w tym czasie. 

Jak wszędzie są dwie strony medalu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emma napisał:

NIE wiadomo co bedzie jeszcze z tym facetem. Myślałam,  że będzie bardziej zaangażowany.  Ostatnio ręce już mi opadają do facetów  

Fajnie, że możesz realizować się na tym strychu. Szpargały wyszukiwać i tworzyć nowe. Kojarzę Cię jako kreatywną osobę.  

To ja chyba narazie zostanę jeszcze tutaj gdzie jestem,bo widzę też samych dupków na horyzoncie,tutaj narazie niczego mi nie brakuje i co najważniejsze , mogę tworzyć co tylko wymyślę:hura: mam wszystko do obróbek tych moich gratów, same dobre farby kosztują trochę, 

@emma bo Niemcy pracują ,,oni są zarobieni, albo mają kilka bab na głowie, musisz przejrzeć jego na wylot,,:telefon:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

To ja chyba narazie zostanę jeszcze tutaj gdzie jestem,bo widzę też samych dupków na horyzoncie,tutaj narazie niczego mi nie brakuje i co najważniejsze , mogę tworzyć co tylko wymyślę:hura: mam wszystko do obróbek tych moich gratów, same dobre farby kosztują trochę, 

@emma bo Niemcy pracują ,,oni są zarobieni, albo mają kilka bab na głowie, musisz przejrzeć jego na wylot,,:telefon:

To fakt po 12h dziennie pracuje. On z tych grzecznych ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwudziestu minut już jestem po pracy na dzisiaj :dApteka dostarczyła zamienne medykamenty . Wcześniej odwiedziła nas córka Katieńki . Przyznała się , ze popełniła błąd nie informując mnie w zmianach przychodzenia Caritas ...i cholewcia nie szło opingolić , bo przepraszała przez kilka minut , przyrzekając , że o innych zmianach będzie mnie / nas natychmiast powiadamiać . A jak będzie to pożyjom  i uwidim :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę popsułam ,obraz rozebrałam, szkoda ,że nikt tam jakiegoś schowka nie zrobił:szok:  Niemiec jak patrzy jak ja wszystko kaput robię:hura:ale robi dobrą minę, może udaje ? a w duchu myśli, mojej mamusi obraz poszedł się jeba,,,,hahahha  ale dużo rzeczy oddaje w moje ręce,:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się i gdzie będzie lepiej? no gdzie? masz normalnie urlop i wypoczynek  i kasę, 3 w 1 :hura:

Zgadza się ...noce przespane ...PDP-na cichutka jak myszka . Nie woła , nie wymyśla , spokojnie leży i w tv trochę luka ...to ja do niej podchodzę i trochę ją męczę gadulstwem , pilnuję , żeby piła  a to ją poprawię w łóżku . Ona stara się pomagać , żebym nie musiała się za bardzo forsować . Gotuję , sprzątam na bieżąco ...jutro planuję odkurzanie , chociaż zmienniczka mówiła , że co tydzień niekonieczne jest , ale co mi szkodzi , zawsze więcej ruchu niż na papierosa i z powrotem . Mam pełną swobodę , nikt nie sprawdza , do garów nie zagląda . No jest bardzo git a według doktorowej szteli jest wprost cudownie  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się teraz widzisz jaka jest kolosalna różnica nawet z ostatnim miejscem u doktora, dlatego warto zmieniać adresy:oklaski: taką swobodę jak masz teraz też lubię,,a kto nie lubi:szydera: nie jedna marzy o takim spokoju,:papieros: jeszcze internet śmiga ,

Dawno tak nie miałam i oby trwało jak najdłużej . Moja kruszynka jest bardzo poważnie chora . Ze wszystkim trzeba się liczyć ...z tym najgorszym też . Wprawdzie dzisiaj córka powiedziała , że babcia jakby powróciła do żywych . Ostatnio , po pobycie w szpitalu przesypiała calutkie dni i noce . Zmienniczka była cieniuchna z niemieckim ( wcześniej kupę lat we Włoszech ) i próbowała do babci mówić , ale jedno , dwa słowa po niemiecku ...reszta po polsku . Możliwe , dlatego Katieńka była apatyczna i wolała przymknąć oczy i spać . Tak twierdzi córka , ja tego nie mogę powiedzieć , bo mnie tutaj nie było .

P. S ...Masz nowego faceta ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A...tylko zdegradowałaś Słodziaka na Niemca ....musi mocno ci podpadł :szydera:

To nie tak!!! Nie chcę pisac Słodziak bo kiedyś za bardzo za Słodziakowałam i to nie dobrze wpływa  na innych, dlatego piszę Niemiec, a podpadł już 1000 razy:grzmotnąć::przekleństwa: :szydera: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

To nie tak!!! Nie chcę pisac Słodziak bo kiedyś za bardzo za Słodziakowałam i to nie dobrze wpływa  na innych, dlatego piszę Niemiec, a podpadł już 1000 razy:grzmotnąć::przekleństwa: :szydera: 

Słodziak był fajniejszy . Niemiec to tak trochę służbowo :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Słodziak był fajniejszy . Niemiec to tak trochę służbowo :tak2:

No to coś z dzisiejszego dnia, Słodziak ma zebranie na 18 i musi jechac 60 km, ale wziąl się wcześniej za drobne naprawy , coś odczyscił i chcial pomalować ,farbę zamiast otworzyć na zewnątrz tam gdzie ma malować,to nie !!!,otworzył w swoim grajdole ,gdzie dookoła milion wszystkiego, farba mu wymkła się z rąk i zalał full wszystkiego ,maszyny i narzędzia ,,biała i jakaś olejnica, a tu czas na pryśnić i jazda na spotkanie,uff  przylatuje po mnie ,pomocy:grzmotnąć: a ja szybka w te klocki, rękawiczki i szmaty  ,dla mnie nie ma problemu, umazał całe ręce w farbie, a rozpuszczalnika żadnego nie ma, :szok: nie po mojemu, latał jak ze sraczką , nerwówki dostał na ten swój warsztat i na farby, ,,:przekleństwa:ale wyszykował się redaktorek na spotkanie i fruu ,,,paznokietki muszą być idealnie czysciutkie:szydera: Słodziaka trzeba pilnować jak dziecko, :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...