Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, salazar napisał:

bo

Reprezentacja może wygrać, zremisować lub przegrać.
W pierwszym przypadku, czyli wygranej, polscy kibice utożsamiają się w pełni z drużyną, komentujä z radością, że wygraliśmy ( my ), cieszymy się, awansowaliśmy, zdobyliśmy, itp. Pełne trybuny. Tłumy.
W przypadku remisu ta entuzjastyczna tożsamość blednie: cieszymy się ( my ), że zremisowali ( oni ), wiadomo ( bezosobowo ), że nie mieli ( oni ) szans.
Gdy polska drużyna przegra, to pozostaje już tylko oni: przegrali, ponieśli sromotną porażkę, podłożyli siē, wypadli z grupy, nie awansowali nawet, itd... . Nie ma my. Ławki grzeją tylko ci, ktörzy mają sport w sercu a nie w rozdartej gębie. Garstka.

Mnie tylko o to, że "sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą".
Polecam książki i felietony Stefana Szczepłka.

I mam ogromną prośbę. Jeśli coś, co napiszę będzie niezrozumiałe, natentychmiast punktuj, wyjaśnię chętnie i z radością, by nie było domysłów "nie w tä stronę". Mam czas :)
Pozdrawiam cieplutko życząc miłego dnia. R.
 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dlaczemu mnie bijesz ?  Przecież to normalka , że jak np. Widzew , czy ŁKS będzie z kimś grał to będę kibicowała ...Wam bliższa sercu Lechia ...chyba ? :d

Za młodych lat inaczej kibicowałam , teraz jest mi to w sumie obojętne  , jeśli nasi grają z naszymi . Kluby przestały mnie interesować ...aż tak . Dawniej bardzo kibicowałam Górnikowi Zabrze , wielu znanych z tego klubu grało w drużynie Narodowej ...Lubański ...Szołtysik ...Gorgoń ....jeżuuuu...jakie to były piękne czasy :d

... złota rosa :szydera:;):szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 Baszko ...nikt cię ze szteli nie wysiuda , choćby nie wiem jak ci pod górkę robił i tego masz się trzymać :cmok:A papierosów nie kupuj , nie lituj się , bo skoro stać mnie na palenie to palę za swoje . Nigdy nie skamlałam zmienniczkom , że nie mam papierosa ...szłam do sklepu i kupowałam za ciężko zarobione ...o ile mi przybrakło , bo i tak bywa . Gdyby nie miała chleba i na miejscu tez go nie było to wtedy kup ...Papierosów ....ni sooosnyyyy ...nałogi są nasze , osobiste i niech tak zostanie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dlaczemu mnie bijesz ?  Przecież to normalka , że jak np. Widzew , czy ŁKS będzie z kimś grał to będę kibicowała ...Wam bliższa sercu Lechia ...chyba ? :d

Za młodych lat inaczej kibicowałam , teraz jest mi to w sumie obojętne  , jeśli nasi grają z naszymi . Kluby przestały mnie interesować ...aż tak . Dawniej bardzo kibicowałam Górnikowi Zabrze , wielu znanych z tego klubu grało w drużynie Narodowej ...Lubański ...Szołtysik ...Gorgoń ....jeżuuuu...jakie to były piękne czasy :d

A kudy tam mnie do Lechii >:( Arka...to co innego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Zimno jak jasny gwint .....0 stopni >:( , ale jarać przy kawce się chce i nie ma zmiłuj ...trzeba przed dom wyjść . No to się poświęcam i wychodzę....coby się nie oduczyć palenia  :haha:

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

 

Nie bądź goopia jak nasza koleżanka jedna...nie oduczaj się  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie bądź goopia jak nasza koleżanka jedna...nie oduczaj się  :haha:

W życiu ! Uwielbiam ten smrodek i dokąd ręka da radę cugaska utrzymać i do ust mych ...karminowych ....a nie do oka na ten przykład wsadzi ....palić będę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W życiu ! Uwielbiam ten smrodek i dokąd ręka da radę cugaska utrzymać i do ust mych ...karminowych ....a nie do oka na ten przykład wsadzi ....palić będę :haha:

I te włosy cuchnące...i skóra na palcach pożółkła....ach....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I te włosy cuchnące...i skóra na palcach pożółkła....ach....:haha:

Że o cweterku ,czy jakimś puliwerku , który na grzbiet przyoblekam wychodząc na sztachnięcie ....to nawet nie ma co wspominać . To sie wie ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...