Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O nic innego mi nie chodzi niż : w miarę regularne wizyty , bo rozwalają  nie tylko mój cenny czas , ale przede wszystkim brak jakiegokolwiek szacunku dla chorego człowieka . Z tym się nie zgadzam i ....parę latek pracuję w tym fachu , dzięki za troskę Janeczko , ale dam sobie z nimi radę ...ty się nie boj ! :d

no to witam w klubie basiu..jak masz tepomlota w caritasie albo w pflege to nie rozumie...u nich langsam.....najpierw jeden potem przerwa a potem drugi.....nie ma samodzielnej kreatywnosci doboru trasy kolejnosci, a przede wszystkim szacunku ani dla pdp a tym bardziej dla opiekuna....wspolczuje ale jak to napisalas dasz rade jezyk masz wiec ich ogarniesz...

w poniedzialek  zeszlam na moment w punktu obserwacyjnego i prosze bardzo..babka na lewym nadgarstu ma.....sliwe...guza wielkosci brzoskwini..mozna? mozna....szoguna nie ma ja mam odpowiedzialnosc za babke i moja zmienniczke ale ona juz wie jak i co nalezy trzymac itd ale przedwczoraj  do pomocy przyszla taka mimoza ze glowa mala.....coutcherka od qwa siedmiu bolesci zaczela sie wymadrzac to ja zapytalam a co to jest coutching i jak to sie ma do pdp....zatkalo kakao...a potem pokazalam jej reke babki powiedzialam ze widze to pierwszy i ostatni raz...oa pyta jak to sie stalo to ja na to ze wlasnie chcialabym to wiedziec....cisza....koniec koncow jak zaczela winic moja zmienniczke to powiedzialam krotko ze mnie nie iteresuje ktoo komu worek wegla zajeb..l a w czwartek pogadamy we trzy i zrobimy konforntacje bo niestety ale to musze zglosic szogunowi i niech sie modli zeby to byl tylko siniak a nie peknieta kosc ....dzisiaj dowiedzialam sie ze....jest na chorobowym.....

nie daj sie ustaw ich i juz

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

@Baśka powtarzająca się U mnie drugi dzień pod rząd z moich pauzowych planów nici. Wczoraj ta wizyta - niespodziajka, a dzisiaj Hubercik postanowił, że pomajstruje przy odpływie w kuchni, bo znowu się franca przytyka i jak zaczął, tak rozgrzebał i teraz się zatyka i leje dołem. :szydera:. Ale honorowy  i fachmana mi zamówił od ręki i właśnie siedzę w chałupie i czekam na tego Chucka Norrisa niemieckiej hydrauliki, a mój DM w którym chciałam trochę grosza roztrwonić, musi poczekać do jutra. :haha:

Również dzisiaj  zaoszczędziłam nawet  hausgeldy a co dopiero swoje . Skuwiele nie przyjechali w ogóle . Powiadomię córkę i zaznaczę , że mają przyjeżdżać o jednej porze , bo moja pauza dzisiaj poszła się ....teges . Katieńka oporządzona ... oprócz umycia głowy...jest przeze mnie . Jej się krzywda nie dzieje , ale jeśli o mnie biega to już tak . Nawet na cugasa nie biegałam na balkon , tylko wychodziłam przed dom , żeby mi nie wmówili , że ktoś był , tylko ja nie otwierałam ...zresztą mają klucze . Na sztelach miałam opiekę Pflege , Caritas , Diakonie i nigdy takich cyrków jak teraz . Wszędzie przyjeżdżali o jednym czasie ...prawie zegarki pod nich ustawiać można było . Tym , tutaj miejscowym chyba w doopach się poprzewracało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się To teraz Baśko Droga, będziesz patrzeć na kalendarz, zamiast na zegarek. :haha:

U mnie majster był, wiele nie zdziałał, bo nadal się przytyka i instalację trza wymienić, ale przynajmniej się dołem nie leje. A w ogóle to z niego żaden Norris, bo śpirali to musiałam mu użyczyć tej która na stanie jest, także urodowo tyż nie on, ale toćka w toćkę podobny do Marcina Millera z Boysów. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Dlatego nikt " ich" nie ogląda. Jeśli wygrywają, to są: "my" i jazda z browarem na całego! Ot polska mentalność. :szydera:

Chyba się mylisz. Hala w Gliwicach  jest pełna, ta w Niemczech na rewanż już wyprzedana, nie sądzę, że ma to coś wspólnego z polską mentalnością.

Poza tym, co to jest "polska mentalność"? Umiesz to opisać i sprecyzować?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, emma napisał:

przy okazji pilnujesz jego strychu ?

Emma cieszę się ,że poznałaś faceta:hura::tak2::oklaski: coś się zmieniło w Twoim życiu na lepsze,tak myślę i mam nadzieję ,że może uśmiechnie się do Ciebie ogromne :serce: z miłoscią i szczęsciem, Niemce są Niemce ,musisz wiedzieć jedno, te ich mózgi trochę czasu potrzebują,aby nie jedno przemyślec, oni jakoś dłużej myślą niż my, :hura::święty:  

A co do strychu ,,to dzisiaj patrzę ,a mam na dole kołowrotek , za chwilę słyszę mam piękną  starą  ramę z obrazem, no rama ogromna ,muszę przyznać ,obraz święty śliczny, ale ja się nie kocham w takich obrazach, delikatnie ten obraz wyjmę, ale jest bardzo duży, jak na obraz, ramę oczywiscie zrobię po swojemu, ecri z przebłyskiem tego zlota co jest teraz ,,,no i takie cudenka mi doszły do roboty, jeszcze taki koszykowy cudak ,też sobie zabrałam tego biedaka ,pomaluję i na coś wykorzystam,:święty:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...