Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blondi napisał:

@maras1 co Ty tak pózno lądujesz na forum? Ja tutaj wino rozlewam:wino:, dobre , nie słodkie, butelka ciemna , światło nastrojowe i tak sobie odważnie polałam po całosci , ktos musi mi pomóc wypić , a Ty jesteś z tych imprezowiczów też:hura:

cześc ,ty masz dobrze ,a ja zyję oszczednie,piję tylko to co jest w piwnicy ,a w piwnicy tylko piwo:smutek:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być....dobry dzień, ale pod warunkiem, że skłamię :haha: Nie chciało mi się, oj...nie chciało....cóż...ale wstałam :haha:Nawet kawa nie pomaga :haha: Może zacznę podskakiwać na rozruch? :haha: Albo nie...poczekam, aż energia sama do mnie przyjdzie :oklaski: A tymczasem...1056603107_dziedobrymiesznastopa.gif.05632261ea94e04bfa7fa23369580033.gif i życzę jeszcze, by dzioneczek był cudny, miły i wymarzony :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:zaraz kopnę się do kuchni w celu ponownego napełnienia mojego kubka :d Kubeczek moj w kształcie filiżanki (flohmarkt-owy zakup), z cienkiego fajansu,ale pojemność ma minimum  0,30 l. Tankowanie do pełna :szydera: Na zewnątrz :papieros:widać tylko drugą stronę ulicy, wszystko inne zasnute mgłą... i jest tajemniczo :d

Wtorek chyba nic nowego nie przyniesie O.o będziemy ciągnąć ten wózek, więc miłego dzionka i buziaki :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta oby te nasze wózki telepiące się po niemieckich bezdrożach-chciały szybciej jechać! :tak2:

Szczerze ... :haha:staram się nie poganiać czasu bo w domu to czuję ino gwizd :szydera: niech sobie ma tempo miarowe i wtedy tu odsiedzę swoje, a tam zdążę odreagować :)

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Szatan w pysiola lekuchno  parzy ....temperatura na zewnątrz już 8 stopni ....Katieńka słodko śpi ( sprawdziłam ) ...ptaszyny świergolą jak opętane ....nawet na obczyźnie życie potrafi być piękne . Jeszcze tylko niech kontenery odpowiednia ekipa odbierze i będzie jeszcze milej .....żeby tylko nie przechwalić , bo bardzo , bardzo doceniam przespane noce , ogólny spokój i luz . A robota taka , jaką lubię najbardziej : oddać serce ( tylko za całą rękę nie dać się chwycić ! ) podopiecznym ...ugotować ...zrobić zakupy takie , jakie chcę ...wokół siebie posprzątać ....a sąsiedzi niech se mają jak chcą....nie moja działka  :haha:

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy, niech moc będzie z Wami, a szczególnie ze mną:d

Zachciało mi się dyskusji o wyższości kultury kretyńskiej czy tam kreteńskiej - minojskiej nad kulturą kulturysty po wyjściu z Morza Śródziemnego :haha:, do północy... Spać mi się chce. 

Miluśkiego dzionka Mordecki :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...