Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Ludzieee, tak przystojnego kominiarza to jeszcze na moje piękne oczęta nie widzałam.

Około 190 cm wzrostu, szczupły ale bez przesady, z 35 lat, piękny uśmiech, zęby i dłonie. 

Szkoda że tak rzadko w domu bywam :haha:

Takiemu to bym dała komin przeczyścić. :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tych w domu i tych w pracy.

Zajumane słonko chyba u mnie jest.Dziadek ogarniał biuro i potrzebował asystentki czyli mnie :)

Przelewy wykonane.

Terminy ustalone 

Co na obiad , uzgodnione.

To teraz wolne trzeba się przewietrzyć.Milego dnia wszystkim 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałam fejsa i wszędzie tylko świnie i krowy. Zawsze wiedziałam, że świnią opłaca się być, oczywiście dla świni. :d. I tak przyszło mi do głowy, może rzucić w cholerę to fascynujące opiekuństwo i zainwestować w tę krowy. Mam pod miastem kawałek gruntu, tak ok. 3000 m kwadratowych, tylko nie wiem ile tych krów na tym płachetku bym wyżywiła. A i jeszcze jedno, teraz to ceny tej rogacizny pewnie ostro poszybują w górę i sosna wie czy to się w ogóle opłaci, w dodatku ja estetyka trochę i chciałabym te szwajcarskie fiotowe, a to pewnie kurewsko drogie... Także jakby któś cóś wiedział w nurtujących mnie tematach, to uprzejmie proszę o informację. :haha:... Najlepiej niech małorolni odpowiedzą, bo przy tym areale, to ranczo nie wchodzi w grę. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałam sobie dzisiaj z ziomalem-ogrodnikiem , który u sąsiada  naprzeciwko bukszpany i inne tuje obrabiał . Wyszłam przed chałupę na papierosa , grzecznie my se powiedzieli " morgen " i on zagaił " nie szkoda zdrowia ? " ...Moja odpowiedź była jak zawsze " tylko to mnie,to jaranie  przy życiu jeszcze trzyma ":haha:Pogadaliśmy chwilę , facet przez większość roku ( w sezonie wiosna , lato , jesień ) tutaj mieszka i pracuje , pochodzi z Ełku ....miły gościu , tylko ciutkę za młody , ale fajnie się gadało  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Zainwestuj w świnie. Jedną już masz i dużo nie jem. :szydera:

Jakoś Ci z tym jedzeniem nie wierzę, bo te kościste chudzielce to z reguły wpier... tyle co chłop od kosy, :haha:, to po pierwsze primo, a po drugie primo jak się tym kuwisynom umyśli i od kilograma żywca" bedom " płacić, to mnie z torbami puścisz z Twoją mizerną wagą, a po trzecie primo krowy mają takie zalotne spojrzenie, a nie takie świńskie kaprawe oczka. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...