Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Afryka napisał:

No 500+,emerytura +, wolność +, a po co... ch... wie :szydera:. A w ogóle to zerknij sobie na górę strony forum i tam jest taki wielki +... Słuszną linię obrało nasze forum. :szydera:

Też się załapałam na + :oklaski: Musi coś dostanę w gratisie :szydera: Oby nie więcej roboty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

i sie leniwie popoludnie zapowiada....wlasnie zasiadlam do lapka i tez nie widze czerwonego paska na stronie forum czyli mnie program + nie obejmie:szydera:

 

Żaden czerwony pasek. Doszła opcja dodawania nowej zawartości w postaci białego plusa, na niebieskim tle :haha:Pokukaj dobrze...może też więcej roboty dostaniesz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Żaden czerwony pasek. Doszła opcja dodawania nowej zawartości w postaci białego plusa, na niebieskim tle :haha:Pokukaj dobrze...może też więcej roboty dostaniesz :haha:

te zolza roboty ci mam pod dostatkiem, no moze nie az tak spektularna jak w innych miejscach :d a ten plusik to widzialam i owszem ale szukalam czerwonego paska;)...wiesz z mysleniem to u mnie jak wtedy z sklepie...a to rajstopy maja stopy???:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się wam......mam dodatkowe wolne popołudnie :oklaski: Dziadki pojechali na urodziny wnuczki, a ja genisuję ciszę i spokój na adresie :szydera: Jutro moja wolna półdniówka, a w niedzielę powtórka z rozrywki...czyli dziadki na wyjeździe :oklaski: Żyć...nie umierać :oklaski: A za tydzień o tej porze przyjedzie zmienniczka :oklaski: Poplotkujemy, bo znajoma mi osoba, a do tego sympatyczna, przekażę obowiązki i w piątek zjazd na krótkie zastępstwo :haha: Na nudę nie mogę narzekać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

te zolza roboty ci mam pod dostatkiem, no moze nie az tak spektularna jak w innych miejscach :d a ten plusik to widzialam i owszem ale szukalam czerwonego paska;)...wiesz z mysleniem to u mnie jak wtedy z sklepie...a to rajstopy maja stopy???:szydera:

No....bo rajstopy nie zawsze muszą mieć stopy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pochwalę się wam......mam dodatkowe wolne popołudnie :oklaski: Dziadki pojechali na urodziny wnuczki, a ja genisuję ciszę i spokój na adresie :szydera: Jutro moja wolna półdniówka, a w niedzielę powtórka z rozrywki...czyli dziadki na wyjeździe :oklaski: Żyć...nie umierać :oklaski: A za tydzień o tej porze przyjedzie zmienniczka :oklaski: Poplotkujemy, bo znajoma mi osoba, a do tego sympatyczna, przekażę obowiązki i w piątek zjazd na krótkie zastępstwo :haha: Na nudę nie mogę narzekać :szydera:

a to cos dla ciebie...lubisz jak sie cos dzieje ...no to sie dzieje a jak jeszcze kaska wpada to lepiej byc nie moze :dobrze:

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff, dzionek zakończony. Teraz zajęcia indywidualne. Poczytam, popiszę i za chwilę hoooop do łózia z czytnikiem w garści. 

Uprzejmie donoszę, że na tablecie miałam "+" na pasku a na srajfonie nie. Teraz jest jednakowo:na jednym i na drugim "+" ni ma. Rozmyślili się:haha:

                                                              Miłego wieczoru i kolorowych snów. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam :)

Juz spakowana jestem. Wczoraj znalazlam busika . Odbierze mnie z domku pdp-nej i zawiezie pod adres moj docelowy.  Maz nie wie,ze pod dom podjade. Mysli,ze bedzie po mnie do Lodzi jak zawsze wyjezdzal.

Dam mu znac,ze ,,niby" ma juz wychodzic z domu i jechac,bo ,,niby" bede godzine drogi od Lodzi.

A Andrejka bedzie przed brama  w tym czasie stala z pelnym opierunkiem bagazowym.

To sie zdziwi !!!!

Piekne jest tez  w tym wszystkim to,ze wszystkie trzy duze moje kofry nie stanowia zadnego problemu dla busiarni. Super!!! :-)

Bylam juz 5 razy na solarium. Juz koloru opalonego dostalam i wlasnie wlosy sobie farbuje.

Taka nowa na wiosne przyjade ;))))  

Szkoda tylko,ze tego urlopu mam tak malo,bo cale 18 dni. No,ale obiecalam ,ze przyjade,to musze tak zdrobic!  Lipiec ,sierpien w domu odpoczne.

Nie musze tez nic dla zmienniczki szykowac. Zadnych zakupow,pokoju,lozka itp.....Fajnie mam. Bez stresu .... Moge sie skupic na sobie,a jak zostawie tu wszystko-tak potem zastane :)))

Jest pieknie! Tylko do tej niedzieli wyjazdowej,tak jeszcze daleko ;)))

 

Pozdrowionka :-)

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

Ufffff, dzionek zakończony. Teraz zajęcia indywidualne. Poczytam, popiszę i za chwilę hoooop do łózia z czytnikiem w garści. 

Uprzejmie donoszę, że na tablecie miałam "+" na pasku a na srajfonie nie. Teraz jest jednakowo:na jednym i na drugim "+" ni ma. Rozmyślili się:haha:

                                                              Miłego wieczoru i kolorowych snów. 

A może te plusy zaznaczają tych do odstrzału? :haha: To ty możesz spać spokojnie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic się nie dzieje. Ja, Kasieńka i wiocha.

I niby dzień jak co dzień ale...

W południe wpadła koleżanka i poszłyśmy do nowej koleżanki, ale ona jakaś mocno przejęta rolą więc zaraz wróciła do swojej pdp. No to zabrałyśmy z domu Kasieńkę i wyprowadziłyśmy na spacer. Potem z Kasieńką odprowadziłyśmy ją do domu. Kawa, podwieczorek i Kasieńka do fryzjera a do mnie przyszła inna koleżanka żebym jej włosy zafarbowała. Godzina minęła, Kasieńkę odebrałam od fryzjera, koleżanka poszła do domu, zjadłyśmy kolację i niby poszłyśmy spać. A jak to będzie to się dopiero okaże. :haha:

Nuuudaaaa

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@Andreaa ja mam tylko 13,5 dnia urlopu. :haha:

Będzie intensywnie, nawet bardzo ale w pracy odpocznę od wrażeń. :szydera:

U mnie tez intensywnie,ale w domu,to  w domu . Planuje tylko na tarasie plyty zalozyc,bo mam sztuczna trawe i patrzec na nia nie moge,a mojemu mezowi tak sie podoba,tylko on z jej nie sprzata.

Nie!!!! Sprzata przed moim przyjazdem  :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżam we wtorek po 15-stej a od 16-stej czekam na dostawę mebli. W środę od 9 rano mają przyjść je poskładać do kupy. Potem siadam w pokoju i zaczynam otwierać pudła i worki by wszystko ułożyć w szafach i szafeczkach ale nie zdążę bo w piątek lecimy na tygodniowy urlop. Wracam w następny piątek a sobota, niedziela i poniedziałek to czas świąteczny ale może pomiędzy mopem i kuchnią zdążę cokolwiek jeszcze wypakować z pudeł i worków do nowych mebli . We Wtorek o 5 rano już siedzę w busie w drodze do pracy.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965 ! Kurna, pojawił się na tablecie. Tak znienacka i bez ostrzeżenia. 

Kiedyś, gdy do książeczek zdrowia robiło się badanie Wassermanna, to mawiał się: masz u mnie "+"-:haha:Wasserman jestem :haha:

Czyli nadajesz się do odstrzału :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Przyjeżdżam we wtorek po 15-stej a od 16-stej czekam na dostawę mebli. W środę od 9 rano mają przyjść je poskładać do kupy. Potem siadam w pokoju i zaczynam otwierać pudła i worki by wszystko ułożyć w szafach i szafeczkach ale nie zdążę bo w piątek lecimy na tygodniowy urlop. Wracam w następny piątek a sobota, niedziela i poniedziałek to czas świąteczny ale może pomiędzy mopem i kuchnią zdążę cokolwiek jeszcze wypakować z pudeł i worków do nowych mebli . We Wtorek o 5 rano już siedzę w busie w drodze do pracy.

Jeśli bardzo nowoczesne meble to zapewniam Cię że wiele w nich nie poupychasz:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...