Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Karton wezmę. Mam nawet kilka więc dam radę. Wiedziałam że obrosłam w manele ( czyt.włóczkę ) ale nie że aż tak. To się chyba już nawet do leczenia nie nadaje  :szydera:

poszperaj w lekach kasienki moze jednak cos ci sie trafi:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie życz jej tego :lanie: 

Nie życzę , ale już niejednego ' rzucacza " spotkałam . Ci ,co w kółko o sukcesie rzucenia nie gadali ...do nałogu nie wrócili . Drudzy , powtarzający , że udało się im rzucić ....jarają jak starzy ....A ty mnie @ jedna nie obijaj ! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się  dlatego na początku nie gadałam że rzucam bo to nigdy nie wiadomo. Nadal chce mi się palić ale inaczej. Teraz to bym sama sobie do zadka nakopała że te moje męczarnie poszłyby na darmo. Za kilka dni do domu, potem urlop, święta i do pracy na nowe miejsce. Nie ma czasu na palenie. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie życzę , ale już niejednego ' rzucacza " spotkałam . Ci ,co w kółko o sukcesie rzucenia nie gadali ...do nałogu nie wrócili . Drudzy , powtarzający , że udało się im rzucić ....jarają jak starzy ....A ty mnie @ jedna nie obijaj ! xd

I nawet nie wiesz, że obojnaka znasz.

To ja:oklaski:

Czasem palę, czasem nie a rzucam gdy muszę.

A muszę wtedy, gdy sytuacja tego wymaga, np.na szteli, gdzie się nie pali, albo przy dzieciach, bo nie psuje się wychowankow:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się  dlatego na początku nie gadałam że rzucam bo to nigdy nie wiadomo. Nadal chce mi się palić ale inaczej. Teraz to bym sama sobie do zadka nakopała że te moje męczarnie poszłyby na darmo. Za kilka dni do domu, potem urlop, święta i do pracy na nowe miejsce. Nie ma czasu na palenie. :haha:

Phiiiiii...tez kiedyś nie paliłam ...dwa dni ! Na pooperacyjnej leżałam . Nie wolno mi było wstawać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Phiiiiii...tez kiedyś nie paliłam ...dwa dni ! Na pooperacyjnej leżałam . Nie wolno mi było wstawać xd

Jestem właśnie na odwyku  a jakieś wredoty przypominają . Ubije,  utluke i usmaze...:grzmotnąć:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe miejsce i nowa babcia,mobilna chętna do współpracy( .narazie:haha:) i miła ,za wszystko dziękuje aż mi głupio.Jutro poznam jej córkę, słyszałam pocztą pantoflową że ma muchy w nosie.No trudno zobaczymy, ale na wszelki wypadek przygotowałam sobie odpowiedz w razie gdyby przyszło je na myśl że mam sprzątać albocos:haha:.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

I nawet nie wiesz, że obojnaka znasz.

To ja:oklaski:

Czasem palę, czasem nie a rzucam gdy muszę.

A muszę wtedy, gdy sytuacja tego wymaga, np.na szteli, gdzie się nie pali, albo przy dzieciach, bo nie psuje się wychowankow:d

Od jakiegoś czasu podejrzewam że nie do końca jesteś normalna. Teraz mam pewność. Jak można albo palić albo nie palić ?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...