Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, 1bozka napisał:

Powiem Wam że nie tylko w Niemczech skąpią na jedzenie. U  babci u której jestem jest catering plus ciasto, sama wybrałam menu na dwa tygodnie.No tak ale córka myśli że to tyle. Ja tu jestem do 18 godziny a w umowie mam napisane że ma być śniadanie obiad i kolacja z babcią. Pieluchomajtki się jej kończą  dzwoniłam do mojej agencji a oni mi mówią żebym ja porozmawiała z córką bo ona jest dziwna....:szydera::szydera:  już przeszli samych siebie, .przeciez co mnie to obchodzi, oczywiście powiedziałam że nie będę z nią rozmawiać niech sami załatwiają co trzeba ,  jutro ma byc wszystko jeśli nie to ja rezygnuję.

O kuźwa, Bożenko :cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)  

Ślicznie wszystkim dziękuję za dobre słowa przed urlopem:cmok:

Ja cudnie wstać na kawę o poranku :) szczególnie wtedy gdy w perspektywie jest wolny dzień :).Normalnie szkoda spać:szydera:

I jeszcze w piżamce,bo nic nie muszę,  ja już 5 dzień. 

Ale dzisiaj sie musze ubrac bo o 10 przychodzą hydrualicy, to nie wypada ich tak przyjąć. 

Ten mój chłop to sobie nic nie polepszył, bo nie pozwala mi nic robić. 

Moze zacznę od przyszłego tygodnia jak sie juz oswoję że nie wpadłam na tydzień w odwiedziny :hura:

Ty słońce odpoczywaj :serce:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła mnie kapitalna dziewczyna,jakoś tak nam nocka zleciała nie wiadomo kiedy .Myślałam,że w busie pośpię,niestety :( .Trafiła się taka jedna co to lubi dużo,głośno i bez sensu.Ale już całkiem dobiło mnie jak się okazało,że we Wrocławiu nie wysiadam pierwsza tylko tym razem ostatnia.Dwie godziny w korkach .Ale ekspresem odespałam:) i zabieram się za konsumpcję urlopu:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

I jeszcze w piżamce,bo nic nie muszę,  ja już 5 dzień. 

Ale dzisiaj sie musze ubrac bo o 10 przychodzą hydrualicy, to nie wypada ich tak przyjąć. 

Ten mój chłop to sobie nic nie polepszył, bo nie pozwala mi nic robić. 

Moze zacznę od przyszłego tygodnia jak sie juz oswoję że nie wpadłam na tydzień w odwiedziny :hura:

Ty słońce odpoczywaj :serce:

Tym razem mam taki plan :) Zakładam ciemne okulary i absolutnie żadnego marudzenia,że coś tam nie tak zrobione :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w środku nocy-coś mi dzisiaj ze wstawaniem:to niekoniecznie. Myślę, że kawcia postawi mnie do pionu.      Łypnę co tam słychać, skrobnę parę słów i dzień rozpoczęty. 

                                                              Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Zmieniła mnie kapitalna dziewczyna,jakoś tak nam nocka zleciała nie wiadomo kiedy .Myślałam,że w busie pośpię,niestety :( .Trafiła się taka jedna co to lubi dużo,głośno i bez sensu.Ale już całkiem dobiło mnie jak się okazało,że we Wrocławiu nie wysiadam pierwsza tylko tym razem ostatnia.Dwie godziny w korkach .Ale ekspresem odespałam:) i zabieram się za konsumpcję urlopu:haha:

Człowiek myśli, że jak mieszka przy wjeździe do Wrocławia to wysiądzie pierwszy :haha:Nic bardziej mylnego :szydera: Kiedyś kazałam się wyrzucić na tym dużym parkingu koło Wyścigów konnych bo zapowiadała mi się podróż dookoła Wojtek :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...