Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@1bozka walka i walka o rzeczy które powinna rodzina zapewnić mamusi, ręce opadają, zaraz będa chcieli aby opiekunka zagwarnatowała wszelkie  potrzeby , :grzmotnąć:chcesz pieluchomajtki? to kup, sama,, 

Dzwon i się nie cykaj do tej córci, powiedz ,że to nie Twoja matka , następny tępy naród na horyzoncie, myślałam że niemcy są tylko tacy:szydera: Bozka nie ma pieluchomajtek to bierzesz z domu serwety czy co tam jest bawełnianego i pakujesz babci w majty, tak powiedz córci, nie ma co się cyrtolić z nimi:przekleństwa:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

@1bozka walka i walka o rzeczy które powinna rodzina zapewnić mamusi, ręce opadają, zaraz będa chcieli aby opiekunka zagwarnatowała wszelkie  potrzeby , :grzmotnąć:chcesz pieluchomajtki? to kup, sama,, 

Dzwon i się nie cykaj do tej córci, powiedz ,że to nie Twoja matka , następny tępy naród na horyzoncie, myślałam że niemcy są tylko tacy:szydera: Bozka nie ma pieluchomajtek to bierzesz z domu serwety czy co tam jest bawełnianego i pakujesz babci w majty, tak powiedz córci, nie ma co się cyrtolić z nimi:przekleństwa:

Babcia będzie na golasa chodzić .No trudno sprzątaczka będzie miała co robić:szydera: Ja nie chce nic uzgadniać z rodzinami bo potem powiedzą w agencji że ja coś powiedziałam nie tak. Mam agencje niech się martwią

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

@maras1 a Tobie co? nowe miejsce chyba nie służy:przekleństwa: czesc !!!  a jak tam Whisky,,jest możliwośc picia? wiesz ,że żartuję,, :szydera: ale po cichaczu idzie coś łyknąc:szok: prima aprilis

cześć,chociaż ty sie steskniłaś:d,rudej nie ma,ale piwa mam dostatek  i co wazne nie muszę kupować:oklaski:,anowe miejsce nie jest złe,tylko od dzisiaj jestem sam z pdp ,zona jest na 5 dni w szpitalu,po powrocie bede miał wiecej czasu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

cześć,chociaż ty sie steskniłaś:d,rudej nie ma,ale piwa mam dostatek  i co wazne nie muszę kupować:oklaski:,anowe miejsce nie jest złe,tylko od dzisiaj jestem sam z pdp ,zona jest na 5 dni w szpitalu,po powrocie bede miał wiecej czasu

:zdrówko:no to dawaj po kuflu ,,:zdrówko: uwielbiam piwo:p tylko się nie rozpusc za bardzo ,bo po miesiącu w gacie nie wejdziesz pijąc piwo, musisz miec dużo ruchu aby ten chmiel spalić,,:o ale  Ci dalam rady,:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:zdrówko:no to dawaj po kuflu ,,:zdrówko: uwielbiam piwo:p tylko się nie rozpusc za bardzo ,bo po miesiącu w gacie nie wejdziesz pijąc piwo, musisz miec dużo ruchu aby ten chmiel spalić,,:o ale  Ci dalam rady,:haha:

ruchu mam dużo,w sobotę popindalałem z pdp i jego żoną na koncert,autobus,u-bahn,i duża część pieszo,oczywiście pchając rolsa:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Basiaim napisał:

Bosze!

Jeszcze chwila i ubiję.

Ludzie! ja jestem (tak uważam) towarzyską osobą. Piszę, żebyście wiedzieli, że nie jestem jakimś odludkiem.

Ale tego nie da się wytrzymać. Nie dość, ze ciągłe gadanie i oczekiwanie odpowiedzi, to jeszcze tak dziwne pytania, że szok.

Teraz wyłączyłam się i totalnie zlewam, to napierdziela sama ze sobą.

Wczoraj pomyślałam sobie, że to jedyne miejsce z dotychczasowych, skąd wyjeżdżam nie zmęczona, wręcz wypoczęta.

Dziś zmieniam zdanie. Mam dość. Po dzisiejszym dniu mam dość.

 

 

images.jpg.239b4518349fa20cf7be07fd8e985c97.jpgpowtarzaj sobie i....dasz rade 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Witam szanowne grono :d puk, puk, puk Grono!!! gdzie jesteś ???

Coś nas ostatnio jak palców u ręki jednej :( byczą się na tych urlopach i nawet kartki z życzeniami nie wyślą xd

Miłego dzionka Wsiem i buziaki :cmok:

 

Byczą się byczą, Danusiu, ja to się nawet jeszcze nie odnalazłam w domu :haha:.

Trochę to potrwa.

Dzień dobry Opiekunkowo :całus:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...