Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ooooo ooo.....te te te tylko te kocham nad życie:cmok:  i tylko i wyłącznie z Niemiec. Wszędzie są oszukane a mój czekoladowy zmysł nie da się oszukać

 

Widzisz jak znam Twoje podniebienie:p kwadrat to kwadrat ,albo do kwadratu:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Basiaim napisał:

No nie wiem, czy iść spać, czy na czuwaniu zostać.

Zmienniczka pisała przed 20, że już na granicy jest.

Jak dobrze logistycznie ogarnięta busiarnia, to koło 1-2 może tu być.

Basiam Ty idz spać, czaty zostaw na potem w busiarni, busiarnia rzadko kiedy jest logistycznie ogarnięta, a zawsze trochę się przespisz, a tak czekać możesz nawet do 5 rano, bez sensu, zawsze odpoczniesz trochę

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrfa :(

Zmienniczka była koło 2. Przed jej przyjazdem zdrzemnęłam się jakieś pół godziny.

Pogadałyśmy do około 3 i poszłyśmy spać.

Na moje nieszczęście ja -raz wybudzona ,zasnąć szybko nie mogę. Jej się udało...mi już nie...przez jej chrapanie :(

Zeszłam do salonu, ułożyłam się na koszmarnie twardej kozetce...może coś podrzemię.... :(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Witam :d Prima aprilis dzisiaj :szydera: Moja teściowa przyszła na swiat  1. kwietnia, a ja nie wiem jakie to może mieć znaczenie w moim horoskopie O.oxd

Co pocieszające to wreszcie widzę w kalendarz datę powrotu na ojczyzny łono :dobrze:29.04, czyli jeszcze święta tu ...

Miłego dzionka ludki i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

 

Na moje nieszczęście ja -raz wybudzona ,zasnąć szybko nie mogę. Jej się udało...mi już nie...przez jej chrapanie :(

Zeszłam do salonu, ułożyłam się na koszmarnie twardej kozetce...może coś podrzemię.... :(

Jak mnie tak skatują przed wyjazdem, a ostatnią zmianę taką miałam i noc zupełnie nieprzespaną, to nadrabiam w busie i podróż mi szybciej leci... czego Ci serdecznie życzę :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...