Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i po kapieli......wprawdzie sie mnie dzidzia na NIE ustawila ale dalimy rade..teraz mamra pod nosem swoje wrrr...chrrr.....szaaaaa.....wrrrr i tak dalej .....wyglada na zadowolona.....troche gimnastyki jej nie zaszkodzi......jeszcze jeden poniedzialek bo kolejny to dzien cudownego wyjazdu niemieckim db bahn....kierunek kassel.....

mam juz....dwie i pol troby spakowane i az zaskoczona jestem ze mam tyyyyyle miejsca.....ale jak zerknelam na liste...to mina mi zrzedla :szydera:

mialam wprawdzie zimowe ciuchy zostawic ale po namysle...zabieram....robocze i owszem tych nie szkoda , wiec zostaja reszta jedzie ze mna...nigdy nie wiadomo co do lba strzeli 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Twój Romeo już pod nim stoi ....pod tym balkonem . Wydziera się jak opętany " Lucielloooo....wyjdź na balkon ! " ...Chciałam go uciszyć ...tego amanta z bożej łaski ...i krzyknęłam " Luciella nie może wyjść na balkon , gdyż mieszka w suterynie ! " ...tak se go picnęłam .Nie pomogło ....drze pyska nadal . Opitol go , wypocząć nie pozwala :szydera:

on nie wydziera sie tylko spieeeewa moja droga ..po swojemu:haha:

ale ok...zwroce mu uwage ze baska sie meczy tym sluchaniem ..niech pianoli nieco ciszej dla lucindy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ostatni będą pierwszymi.

Część się leni w domu więc wkrótce wyruszy na roboty.

Ktoś przecież musi pracować poza mną. :szydera:

Ja nie chce być ani pierwsza, ani ostatnia bo ostatnich gryzą psy :szydera: 

Jurto zacznę czwarty miesiąc i nie jest mi lekko, choć moja pdp to Anioł przy Twojej Kasieńce :d, ale dotrwam i jutro żeby humor sobie podreperować zamówię już busa do Polski :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie chce być ani pierwsza, ani ostatnia bo ostatnich gryzą psy :szydera: 

Jurto zacznę czwarty miesiąc i nie jest mi lekko, choć moja pdp to Anioł przy Twojej Kasieńce :d, ale dotrwam i jutro żeby humor sobie podreperować zamówię już busa do Polski :oklaski:

no to tych z maratonowcow jestes danuska ale pomysl ze nie duzo i jeszcze troszke :dobrze:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie chce być ani pierwsza, ani ostatnia bo ostatnich gryzą psy :szydera: 

Jurto zacznę czwarty miesiąc i nie jest mi lekko, choć moja pdp to Anioł przy Twojej Kasieńce :d, ale dotrwam i jutro żeby humor sobie podreperować zamówię już busa do Polski :oklaski:

Co chcesz od mojej Kasieńki ? :haha:Gdyby była niemową to dalej bym tu została ale niestety jest potworną gadułą. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Szczęściara. Ja albo zdążę wydać albo już mam wszystkie wydatki zaplanowane. Dlatego muszę tak szybko wracać. :szydera:

Ja sobie mogę już zwolnić tempo, ale chyba zakres wydatkowania rozszerzę O.o, jestem na etapie główkowania :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja sobie mogę już zwolnić tempo, ale chyba zakres wydatkowania rozszerzę O.o, jestem na etapie główkowania :szydera:

Ja Ciebie podziwiam długodystansowcu:zwyciezca:  4 miesiące i jeszcze jeden czy tam ile zostało,ale jesteś wielka , wytrzymała  i silna baba albo dziewczynka:) tylko nie mów ,że jedziesz na tydzień czy dwa i wracasz,,w to samo miejsce,:kopara:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No właśnie...leniwcu...obiboku :haha: Zaraz @Afryka i @violka dojadą i zrobi się pełniej w grajdołku :szydera:

Jak dojadą to muszą najpierw zrobić przegląd ,może babcia  @violka już w ogóle nawet nie śpi ,tylko czuwa przy opiekunce, nie daj boże:donos: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, 1bozka napisał:

No nie no czekolada  tu jest jeszcze gorsza niż w Polsce.Musze do Niemiec pojechać po dobrą czekoladę z orzechami:haha:

 

Chodz do mnie :cmok:,,mam 3 czekolady z całymi orzechami -niemieckie , @1bozka idz do Lidla i tam kupisz dobre czekolady,,a Lidl jest w Londynie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Chodz do mnie :cmok:,,mam 3 czekolady z całymi orzechami -niemieckie , @1bozka idz do Lidla i tam kupisz dobre czekolady,,a Lidl jest w Londynie:szydera:

Jest , ale to nie to samo.Ja lubię ..nie pamiętam nazwy ale to są kwadratowe czekolady.Sa w Polsce są też w Londynie ale w Niemczech są najlepsze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@1bozka nie musisz do D jechać extra po czekoladę. Przeca Aldi jest w UK! :tak2:

No i trzaśnij se tą dużą Choceur Feinherb Nuss. O ile pamiętam, to ona kosztuje niecałego funta. A ile radości:oklaski:

Wszystko tu jest ale nic mi tu nie smakuje..brrr. Ostatnio znalazłam Polską  knajpkę o wdzięcznej nazwie ...Bida Polska.. ale zarelko wcale nie biedne:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka ale ta czekolada jest niemiecka! 

A ja bym zjadła ich frytki-te grube, co z bułami i mięsem podają. Albo śmietaną, prawdziwa, bez mączek, srączek i innych karagenów! Albo bezy z Marksa i Sparksa:haha:, dorabiałam tylko krem z Mascarpone, czekolady gorzkiej. Na wierzch truskawki........ Normalnie orgia.... To se n:smutek:e vrati. Ale jest nowe... Inne... Lepsze? Bezpieczniejsze i u siebie! 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@1bozka ale ta czekolada jest niemiecka! 

A ja bym zjadła ich frytki-te grube, co z bułami i mięsem podają. Albo śmietaną, prawdziwa, bez mączek, srączek i innych karagenów! Albo bezy z Marksa i Sparksa:haha:, dorabiałam tylko krem z Mascarpone, czekolady gorzkiej. Na wierzch truskawki........ Normalnie orgia.... To se n:smutek:e vrati. Ale jest nowe... Inne... Lepsze? Bezpieczniejsze i u siebie! 

Dokładnie tak.:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...