Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no ba...ale albo sie ma albo ..chce sie miec....i tez sie ma...

damy rade...swego czasu jakies pol roku nam jak piczy trzasnelo i tez nie bylo dane sie spotkac

damy rade..ty mysl nad tym COS do kawy jak sie widziec bedziemy ...ja wezme kawe :szydera:

Serniczek z musem z białej czekolady? I z lemon kurdem? A może mus z Bailey's? No...czasu mam dość na wymyślenie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie się nie dłuży...ale oczy patrzą, za co płacą, to trzeba się trochę pokręcić i porobić to, co się lubi  :szydera:

no...ty niczym bradley cooper w filmie ugotowany a ja..niczym siostra bozenka ze szpitala z lesnej gorze..kazdy ma to co lubi i stan konta...tez niezly :szydera:

masz racje oko panskie konia tuczy....krec sie krec

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Serniczek z musem z białej czekolady? I z lemon kurdem? A może mus z Bailey's? No...czasu mam dość na wymyślenie :szydera:

mirela....slodko malo kalorii i cudnie ot co....to nie az tak wiele co?? wole wypic niz z ciastem zjesc tego musa:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no...ty niczym bradley cooper w filmie ugotowany a ja..niczym siostra bozenka ze szpitala z lesnej gorze..kazdy ma to co lubi i stan konta...tez niezly :szydera:

masz racje oko panskie konia tuczy....krec sie krec

Żadnego z tych filmów nie widziałam, ale polegam na twojej opinii :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

spadam na balkon...

Twój Romeo już pod nim stoi ....pod tym balkonem . Wydziera się jak opętany " Lucielloooo....wyjdź na balkon ! " ...Chciałam go uciszyć ...tego amanta z bożej łaski ...i krzyknęłam " Luciella nie może wyjść na balkon , gdyż mieszka w suterynie ! " ...tak se go picnęłam .Nie pomogło ....drze pyska nadal . Opitol go , wypocząć nie pozwala :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem popołudniem

 

Torebunię  jedną spakowałam przed południem, to taka jakby szmacianka w razie W.

Teraz spakowałam walizkę właściwą i chyba będę przepakowywać z tamtej, bo luz mam i miejsca w piguły. No, chyba że jutro jeszcze na miasto wyruszę :haha:

 

Dziękuję za życzenia dobrej podróży. Urlop mój króciutki i w połowie kwietnia wracam na łono pracujących.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Basiaim jak masz taki krótki urlop to nawet miłej podróży życzę. :haha:I udanych zakupów o szmacianki zapchanej do granic możliwości. :szydera:

Nie wiem jak ja się spakuję bo trochę rzeczy zostawiałam w kanciapie a teraz muszę wszystko zabrać. Jeszcze nie wiem jak to zrobię ale już się boję. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Basiaim jak masz taki krótki urlop to nawet miłej podróży życzę. :haha:I udanych zakupów o szmacianki zapchanej do granic możliwości. :szydera:

Nie wiem jak ja się spakuję bo trochę rzeczy zostawiałam w kanciapie a teraz muszę wszystko zabrać. Jeszcze nie wiem jak to zrobię ale już się boję. :szydera:

Ja tez lęk mam straszliwy, swojej wielkiej walizy w ogóle nie wzięłam bo się na nią pogniewałam i jestem o dwóch małych, a zakupy poczyniłam ...  Chce wysłać paczkę, a Mirelka mnie swoimi przygodami zniechęciła :( Od jutra szukam kartonu i niech mam to z głowy bo jeszcze spać przestanę spokojnie xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Ja tez lęk mam straszliwy, swojej wielkiej walizy w ogóle nie wzięłam bo się na nią pogniewałam i jestem o dwóch małych, a zakupy poczyniłam ...  Chce wysłać paczkę, a Mirelka mnie swoimi przygodami zniechęciła :( Od jutra szukam kartonu i niech mam to z głowy bo jeszcze spać przestanę spokojnie xd

Ależ moja przygoda skończyła się cudownie lekko...dla portfela :haha:Próbuj na blabla...coś się trafi do Wrocka :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...