Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, eugenia1 napisał:

No i co ? Ogarnęłam PRAWIE wszystko, obiad ugotowałam i siedzę jak jaka głupia bo zmienniczki nie ma. Najpierw miała być o 4;00 potem o 12:00 a teraz to chyba gdzieś w polu jest bo nie ma o niej wieści. Nic to zrobię sobie kawkę a potem upchnę resztę drobiazgów i tyle mnie widzieli !!!:d                                     Bardzo dziękuję  za życzenia:cmok::cześć2:

eeeee a wsiadla do busa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

No...chwilka przerwy w tej harówce dnia niedzielnego :haha: Mogłam zaległości poranne doczytać :oklaski: I nie będę oryginalna, ale naszym podróżniczkom @Joy, @MeryKy i @eugenia1 życzę szybkiej drogi, prostego asfaltu, żadnych korków i wspaaaaaniałego urlopu :oklaski: Ale nie zapominam o @Dodzisława i @Basiaim...dla was dziewczynki mam życzenia szybkiego pakowania i jeszcze szybszego spadania...ze stelli :oklaski: No...zazdroszczę, ale i na mnie za 4 tygodnie ten czas nadejdzie.:oklaski:

mi zostalo dwa tygodnie :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie znów mnie nóżki bolą. Korzystając z ładnej pogody na pauzie łazimy z koleżanką. A że Kasieńka jest jaka jest to nie mogę jej samej zostawić więc ciągniemy ją z sobą. Dzielnie drepce z nami po kilka kilometrów dziennie.  Nawet załamuje polski bo czasem coś po nas powtarza. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pozwolę sobie powrócić do wczorajszego tematu zdzierstwa i łajdactwa za przesyłki :haha: Mam...znalazłam...okazję z okazika, tfu...z blablacarusia :oklaski: Jutro już jedzie mój skarb do Ojczyzny za jedyne 20 ojrasków :haha: Nagrasowałam się wczoraj po różnych stronach i portalach....oj...joj...joj...:haha:A tu pyk...i radość pełna :szydera: I teraz będę mogła znowu gromadzić dobra wszelakie  :szydera:

gratuluje, ja pozostane poki co przy tym ktory mi ostatnio pod dom  walizy wozil...raz ze sprawdzony i wiem ze szklo nawet bez skazy mi przewiezie a dwa...mam tego wiecej niz ty wiec i cene juz wynegocjowalam inna ale ciesze sie ze udalo sie ci z blablem:dobrze:..krzyskiem w trase w gre nie wchodzi raz ze bidak stalby na parkingu wiecej niz jezdzil  a dwa jezeli berlin wprowadzi podobnie jak stuttgart zakaz dla diesli to ...moge se auto w polu zaparkowac

masz pozdrowienia od naszych znajomych ze stada 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

gratuluje, ja pozostane poki co przy tym ktory mi ostatnio pod dom  walizy wozil...raz ze sprawdzony i wiem ze szklo nawet bez skazy mi przewiezie a dwa...mam tego wiecej niz ty wiec i cene juz wynegocjowalam inna ale ciesze sie ze udalo sie ci z blablem:dobrze:..krzyskiem w trase w gre nie wchodzi raz ze bidak stalby na parkingu wiecej niz jezdzil  a dwa jezeli berlin wprowadzi podobnie jak stuttgart zakaz dla diesli to ...moge se auto w polu zaparkowac

masz pozdrowienia od naszych znajomych ze stada 

A....dziękować....dziękować :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolanta

 

glowa sie gotuje co?? jak to mowia czacha dymi juz powoli???

ciesze sie ze schlodzisz styki

Nawet nie wiesz jak bardzo masz rację. Pierwszy raz mam tak że jestem na skraju wyczerpania. Nigdy już tu nie wrócę choć Kasieńka to dobry człowiek....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No to widzimy się po 28-mym kwietnia :oklaski: Kawunia...ciacho....plotunie....:oklaski:

wizyty rodzinnej na poczatku maja w celu wiezi zaciesnienia nie bedzie zapewne co nie ukrywam wcale mnie nie martwi ..ot istnieje prawdopodobienistwo ze wiecej spokoju bede miala w czasie mojego aczkolwiek bardzo potrzebnego urlopu...i pewnie zanim ogarniesz swoje male walizeczki minie tez dni kilka wiec realnie przypuszczam ze kawa na poczatku maja jakowas :szydera:

zamawiam na slodko COS...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zajarać nużno...ale na kawusię pralinke pozrec  poczekam ze trzy kwadranse :haha: Dzisiaj do kawuni będzie serniczek na białkach z ganache'm czekoladowym :oklaski:

i mnie zirytowalas .....musialam OSTATNIA pralinke pozrec...dawaj mnie tu jeszcze serniczka migiem

ty jednak masz faktycznie problem ...jestes nadmotoryczna, jezeli takie pojecie istnieje 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

wizyty rodzinnej na poczatku maja w celu wiezi zaciesnienia nie bedzie zapewne co nie ukrywam wcale mnie nie martwi ..ot istnieje prawdopodobienistwo ze wiecej spokoju bede miala w czasie mojego aczkolwiek bardzo potrzebnego urlopu...i pewnie zanim ogarniesz swoje male walizeczki minie tez dni kilka wiec realnie przypuszczam ze kawa na poczatku maja jakowas :szydera:

zamawiam na slodko COS...

Zamówienie przyjęto :oklaski: Aczkolwiek musimy przed 4-tym maja wstrietitsja, bo potem jadę w kierunku miasta Łodzi :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

i mnie zirytowalas .....musialam OSTATNIA pralinke pozrec...dawaj mnie tu jeszcze serniczka migiem

ty jednak masz faktycznie problem ...jestes nadmotoryczna, jezeli takie pojecie istnieje 

Serniczek na dole się ostał...żeby nie kusił :szydera: Ale z tą motoryką masz rację :haha:Jak się pracuje 4 godziny na dobę, przy wielkim staraniu, to trzeba znaleźć jakiś ersatz i pokazać, że te geldy na koncie nie są za nic :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nawet nie wiesz jak bardzo masz rację. Pierwszy raz mam tak że jestem na skraju wyczerpania. Nigdy już tu nie wrócę choć Kasieńka to dobry człowiek....

mariolanto...nie lubie slowa nigdy..bo nie wiem co faktycznie moze sie stac i do czego zmusi sytuacja ale rozumiem...byc moze to czas zeby kasia przeszla pod inna opieke....

powtarzam..moja dzidzia bukszpanu mi nie skroi do zupy i o tyle albo o AZ TyLE moja glowa ma lzej...szogun to zupelnie inne wyzwanie ale i tak lzejsze niz twoja kasia....czulam to w twoich postach....dobrze ze jedziesz inaczej czulabys dziure w glowie nie moga czytac ..o krzyzowkach nie wspomne...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zamówienie przyjęto :oklaski: Aczkolwiek musimy przed 4-tym maja wstrietitsja, bo potem jadę w kierunku miasta Łodzi :tak2: 

dziewczyno ale ty przeciez wracasz chyba co? nie jedziesz na tydzien albo dwa...hmmm? nie wiem jeszcze co i jak zreszta ja 11go lub 12-maja zas wyjezdzam ale to jeszcze obgadamy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Serniczek na dole się ostał...żeby nie kusił :szydera: Ale z tą motoryką masz rację :haha:Jak się pracuje 4 godziny na dobę, przy wielkim staraniu, to trzeba znaleźć jakiś ersatz i pokazać, że te geldy na koncie nie są za nic :haha:

no coz...a jak sie czas dluzy czasami jak se czlek na sile zajecie musi znalezc:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mało casu...kruca bomba...mało casu :tak2:

no ba...ale albo sie ma albo ..chce sie miec....i tez sie ma...

damy rade...swego czasu jakies pol roku nam jak piczy trzasnelo i tez nie bylo dane sie spotkac

damy rade..ty mysl nad tym COS do kawy jak sie widziec bedziemy ...ja wezme kawe :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...