Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No...chwilka przerwy w tej harówce dnia niedzielnego :haha: Mogłam zaległości poranne doczytać :oklaski: I nie będę oryginalna, ale naszym podróżniczkom @Joy, @MeryKy i @eugenia1 życzę szybkiej drogi, prostego asfaltu, żadnych korków i wspaaaaaniałego urlopu :oklaski: Ale nie zapominam o @Dodzisława i @Basiaim...dla was dziewczynki mam życzenia szybkiego pakowania i jeszcze szybszego spadania...ze stelli :oklaski: No...zazdroszczę, ale i na mnie za 4 tygodnie ten czas nadejdzie.:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisławai @Basiaim... Ale Wy chudzieńkie musicie być... Przegapiłam Was Mordecki :d. Odpalajcie swoje mietły i nach Polen, tylko lećta nisko, bociany latają jak porypane skuli tego +... A nie to z tego rypania jest 500 +, porypalo mnie się. 

Udanego lądowania i cudnego urlopu. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry ze słonecznej i cieplutkiej Bawarii:oklaski: wyszlam na taras :papieros: , mało mnie nie ugotowało ciepełko, szkoda że to niedziela,już bym przy garażu była,a tak to tylko wiadro i szmata, gary -gotuje się zupina ,ratatuj, :haha::szydera: , dzień spokojnosci jak dla mnie. Połowa personelu forumowego siedzi na walizkach, nie zapomnieć niczego, mam nadzieję ,że co niektórzy się spotkają na trasie, ruch będzie niesamowity,

Wszystkim cudownego humoru i full radochy ,,Ta ostania niedziela" ,,,i baj baj roboto,wolnośc i jeszcze raz wolnośc za parę godzin:oklaski: 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Tak wypatruję czy tam gdzie mój synek nie siedzi, a zapomniałam, że jak znam życie i moje dziecko, to u niego jest teraz "wczesne śniadanie" :haha:

Być może i gdzieś tu jest.Mijam codziennie tylu Polaków że całkiem prawdopodobne:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powrócić do wczorajszego tematu zdzierstwa i łajdactwa za przesyłki :haha: Mam...znalazłam...okazję z okazika, tfu...z blablacarusia :oklaski: Jutro już jedzie mój skarb do Ojczyzny za jedyne 20 ojrasków :haha: Nagrasowałam się wczoraj po różnych stronach i portalach....oj...joj...joj...:haha:A tu pyk...i radość pełna :szydera: I teraz będę mogła znowu gromadzić dobra wszelakie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ? Ogarnęłam PRAWIE wszystko, obiad ugotowałam i siedzę jak jaka głupia bo zmienniczki nie ma. Najpierw miała być o 4;00 potem o 12:00 a teraz to chyba gdzieś w polu jest bo nie ma o niej wieści. Nic to zrobię sobie kawkę a potem upchnę resztę drobiazgów i tyle mnie widzieli !!!:d                                     Bardzo dziękuję  za życzenia:cmok::cześć2:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...