Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry na wieczór

 

Kapustę z grochem znam. Moja śp Mama robiła na wigilię.

Ja pomieszałam przepisy i robię z grochem i suszonymi grzybami.

Do domu jadę za trzy dni, ale po dwóch tygodniach wracam i będę siedzieć do połowy czerwca, więc mnie może @Maria Jolanta aż tak bardzo nie nie lubi ;) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Obudziłam się o 5 i walnęlam się jeszcze na trochę  do łóżka 

jednak nie potrafię zasnąć, więc siorbię kawusię.:kawa:

A zmienniczka obok w pokoju smacznie jeszcze śpi.

Ciekawy dzionek się zapowiada....

2e536c2d0a0ea616b57ba4b371815556.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz..dwa...trzy...jestem :oklaski: Nocka minęła :oklaski: Hura...nowy dzień będziemy świętować :oklaski: Prognozy niezłe, ale gdzie tu spacerować, jak wali nawozem i głuche pola dookoła? :haha: Coś wymyślę...czyli polezę na plachandry i plotki :haha:Tymczasem przywitam się życząc wszystkim 1033817281_dziedobrybezzoci.jpg.7055d9ce4a59e056e9a9cb29119e6aab.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wcześniejsza od skowronka już na nogach , przy wiadereczku z kawą z deserem w dłoni ....jeszcze jedno sztachnięcie ...jak cudownie ...normalnie niebo w gębie :d...Za jakieś dwie godziny pójdę na małe , najpotrzebniejsze zakupy a później już tylko siedzenie i utykanie po chałupie . Robotę zawsze sobie wynajdę ...nie ma bata :szydera: Żadnych , większych planów na dziś nie mam , więc błogie lenistwo i nic więcej ....książka , krzyżówki , tv i oczywiście lapek ...i aby do wieczora :d

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi.Wnuczka ,tego mojego podopiecznego,ma jutro urodziny.Ona mieszka na pieterku w tym samym domu.Jest fajna.Czy glupio bedzie jak dostanie ode mnie prezent na te urodziny?Drobiazg , nic wielkiego .Kupilam w PL taki zestaw zel pod prysznic i balsam do ciala.Fajnie opakowane.Kupowalam z mysla o sobie ale jeszcze nie otworzylam.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Wcześniejsza od skowronka już na nogach , przy wiadereczku z kawą z deserem w dłoni ....jeszcze jedno sztachnięcie ...jak cudownie ...normalnie niebo w gębie :d...Za jakieś dwie godziny pójdę na małe , najpotrzebniejsze zakupy a później już tylko siedzenie i utykanie po chałupie . Robotę zawsze sobie wynajdę ...nie ma bata :szydera: Żadnych , większych planów na dziś nie mam , więc błogie lenistwo i nic więcej ....książka , krzyżówki , tv i oczywiście lapek ...i aby do wieczora :d

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Coś w dłoni to ja wczoraj trzymałam :haha: Na Fb się pochwaliłam:trele:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alina0610 napisał:

Podpowiedzcie mi.Wnuczka ,tego mojego podopiecznego,ma jutro urodziny.Ona mieszka na pieterku w tym samym domu.Jest fajna.Czy glupio bedzie jak dostanie ode mnie prezent na te urodziny?Drobiazg , nic wielkiego .Kupilam w PL taki zestaw zel pod prysznic i balsam do ciala.Fajnie opakowane.Kupowalam z mysla o sobie ale jeszcze nie otworzylam.

Ja niczego nie prezentuję jak jakieś urodziny wypadają. Składam życzenia. Jak jakaś super rodzina, która mnie obdarowuje to wtedy na święta jakąś kartkę, czy na urodziny wypiszę i jak jadę drugi raz to czasem jakieś drobnostki zabieram ze sobą.

To chyba Twój pierwszy wyjazd to raczej bym tylko życzenia złożyła.

Teraz mam np super rodzinę to planuję na święta jakąś niespodziankę :)

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alina0610 napisał:

Podpowiedzcie mi.Wnuczka ,tego mojego podopiecznego,ma jutro urodziny.Ona mieszka na pieterku w tym samym domu.Jest fajna.Czy glupio bedzie jak dostanie ode mnie prezent na te urodziny?Drobiazg , nic wielkiego .Kupilam w PL taki zestaw zel pod prysznic i balsam do ciala.Fajnie opakowane.Kupowalam z mysla o sobie ale jeszcze nie otworzylam.

Nie będzie głupio , tylko trochę szkoda . Weź se umiejętnie , ostrożnie odpakuj ,  ździebko do jakiegoś pojemnika odlej ...uzupełnij wodą ( może nie zauważy ? ) i gitarra . Potem z powrotem ładnie zapakuj , jakby co to zawsze możesz taśmą klejącą zakleić ....wstążeczką obwiąż ( na pewno jakąś znajdziesz w jakiejś szufladzie ) i geschenka masz jak trzeba . Będzie i wilk syty i owca cała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eugenia1 napisał:

@alina0610  trudno powiedzieć . Prezent zawsze mile widziany ale ja nie lubię takich prezentów i nie daję po za najbliższą  rodziną, bo rodzinę znam i wiem jakie kosmetyki lubią.

Ta dziewczyna ma 33 lata.wywala za mnie pieluchy , lata mi po papierosy ,tlumaczy z dialektu na niemiecki.

nie chcialabym , zeby sobie pomyslal ktos , tam z rodziny,ze sie podlizuje.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...