Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Blondi napisał:

Rączki mnie bolą,,od zszywek tapicerskich, nawyciągałam się ich ,,ale nie popusciłam ,musiałam oczyscić do ostatniej,,krzesełko oczywiscie, aby potem jakas w tyłek nie weszła,,:szydera:  ale zdążyłam coś popsuć, szlifierkę ,,>:( niech nie płacze ,,bo okazuje się ,że ma jeszcze takich 2 albo 3 nie wspominając jeszcze  o innych,, teraz będę potrzebowała też zszywacz tapicerski i jest też ,,jeszcze do tego elektryczny:oklaski: i cały zapas zszywek,,normalnie mam market w piwnicy ,o czym nie wiedzialam,,

@Blondi :) ty psujkaczu!

Usmialam sie, bo kolejne szkody poczynilas u Slodziaka.:szydera:

Ale skoro ma zapas machin wszelakich, to  pal licho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Droga ładna..

Danuto droga, czy ty nie jesteś przypadkiem gdzieś blisko mnie?? przypomniało mi się że jak byłam u Tereni to wspomniała chyba że ty jestes gdzies w okolicy...wyspowiadaj mi się tu zaraz jakiego masz kota :szydera: może jeszcze do świat byłaby okazja się zapoznać ..:zdrówko:

 

Edytowane przez scarlett
litrówka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, scarlett napisał:

Danuto droga, czy ty nie jesteś przypadkiem gdzieś blisko mnie?? przypomniało mi się że jak byłam u Tereni to wspomniała chyba że ty jestes gdzies w okolicy...wyspowiadaj mi się tu zaraz jakiego masz kota :szydera: może jeszcze do świat byłaby okazja się zapoznać ..:zdrówko:

 

Byłam blisko Tereni, tj. 53804 Much ... I co jestem blisko Ciebie???? :d:d:zdrówko::d:d Acha, kota mam majkuna, a nawet dwa.., ale to we Wrocławiu xd

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mam potężnego lenia :haha: Pracować mi się nie chce, klepać mi się nie chce...nic mi się nie chce :haha: No...może do domu mi się chce :haha:No i jeszcze kupę kasy mi się chce posiadać :szydera: Czyli jednak coś mi się chce :szydera: Ufff...od razu mi ulżyło, bo już myślałam, że ze mną jest coś nie teges :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ mam potężnego lenia :haha: Pracować mi się nie chce, klepać mi się nie chce...nic mi się nie chce :haha: No...może do domu mi się chce :haha:No i jeszcze kupę kasy mi się chce posiadać :szydera: Czyli jednak coś mi się chce :szydera: Ufff...od razu mi ulżyło, bo już myślałam, że ze mną jest coś nie teges :haha:

Klonik :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ mam potężnego lenia :haha: Pracować mi się nie chce, klepać mi się nie chce...nic mi się nie chce :haha: No...może do domu mi się chce :haha:No i jeszcze kupę kasy mi się chce posiadać :szydera: Czyli jednak coś mi się chce :szydera: Ufff...od razu mi ulżyło, bo już myślałam, że ze mną jest coś nie teges :haha:

Ale mi nowina ...ojojoj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka usiłowała zwiać mi na nocne rajzy. Spakowała się jak na długi wyjazd, nawet kocyk miała pod pachą. :haha:

Chyba coraz trudniej mi tutaj, coraz trudniej i trudniej a na dodatek rzuciłam palenie a tak mi chce zajarać. :smutek:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka usiłowała zwiać mi na nocne rajzy. Spakowała się jak na długi wyjazd, nawet kocyk miała pod pachą. :haha:

Chyba coraz trudniej mi tutaj, coraz trudniej i trudniej a na dodatek rzuciłam palenie a tak mi chce zajarać. :smutek:obraz.png.fa1df037a32e154082f64cdf2e3a5e0c.png

:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.0f780f877050bd7f668a99338cc4e49e.png

Byle nie za mocno. :haha:

A swoją drogą to faktycznie jakiś marazm zapanował. Sama też u siebie to widzę, często czytam ale żeby napisać to już mi się nie chce.... Bo po co ? Bo nie mam o czym.... Bo mi się nie chce.... I jeszcze raz bo mi się nie chce. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...