Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, 1bozka napisał:

Grunt to optymizm:szydera:

Czyli można spokojnie już puścić te kciuki bo tak z trzymanymi to nie wygodnie :szydera: Nie mam ochoty na słodkie bo skończyłam prawie trzecie opakowanie Haribo, czyli można powiedzieć że 1 kg Haribo przeszedł przez moje jelita (:szydera:), ale to wielka okazja i biorę ten kawał tortu i cieszę się, że jesteś już po :dobrze::oklaski::dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Basiaim napisał:

Cześć i czołem.

 

@1bozka, a jak czujesz- jak Ci poszło?

 

Ja dziś zrobiłam se wypad do miasta.

Ostatni raz chyba na tym turnusie.

Kupiłam kurteczkę dla wnuka, kilka t-shirtów dla siebie i torebkę/torbę.

 

A to moja droga do przystanku :haha: Tak popitalam ponad kilometr :

Udało mi się uchwycić akurat pustą jezdnię, ale zazwyczaj oba pasy zajęte.

 

 

54800194_2267361900250504_1388687914640080896_n.jpg

Droga ładna.., tylko nie dla pieszych :haha:Musisz się zmotoryzować xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki mnie bolą,,od zszywek tapicerskich, nawyciągałam się ich ,,ale nie popusciłam ,musiałam oczyscić do ostatniej,,krzesełko oczywiscie, aby potem jakas w tyłek nie weszła,,:szydera:  ale zdążyłam coś popsuć, szlifierkę ,,>:( niech nie płacze ,,bo okazuje się ,że ma jeszcze takich 2 albo 3 nie wspominając jeszcze  o innych,, teraz będę potrzebowała też zszywacz tapicerski i jest też ,,jeszcze do tego elektryczny:oklaski: i cały zapas zszywek,,normalnie mam market w piwnicy ,o czym nie wiedzialam,,

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  wspaniali :-)

Kofry juz spakowalam. Bede miala trzy. Najgorzej bedzie we Wrocku,bo tam przeciadki sa i trzeba caly majdan samemu targac. Zastanawialam sie nad malym busem,ale nie wiem czy tyle towaru mi jakis przewiezie?

Zawsze kupie wszystkiego,a potem placze jak to zabrac. 

1bozka - tez trzymalam kciuki :-) Bedzie dobrze !

Zycze spokojnego wieczoru :-)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Rączki mnie bolą,,od zszywek tapicerskich, nawyciągałam się ich ,,ale nie popusciłam ,musiałam oczyscić do ostatniej,,krzesełko oczywiscie, aby potem jakas w tyłek nie weszła,,:szydera:  ale zdążyłam coś popsuć, szlifierkę ,,>:( niech nie płacze ,,bo okazuje się ,że ma jeszcze takich 2 albo 3 nie wspominając jeszcze  o innych,, teraz będę potrzebowała też zszywacz tapicerski i jest też ,,jeszcze do tego elektryczny:oklaski: i cały zapas zszywek,,normalnie mam market w piwnicy ,o czym nie wiedzialam,,

 Miło będzie posadzić tyłek na takim świeżutkim wycacanym ludwiku:szydera: Wpraszam się na kawę:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, foczka63 napisał:

@Andreaa Ja tam nic nie mówię ,ale zakupoholizm mozna leczyć,ha ha ha .Są nawet specjalne grupy AA:):):))

Ale zakupoholizm to relaks dla baby,,a tak trochę kupić i się pocieszyć i schowac w szafę i na nstępne zakupy ,,bo ciągle mało, a te galerie są takie ładne , oswietlone i cieplutkie, atmosfera fajna, itd, wszystko nam się podoba, inny świat ,oddychamy i szalejemy z uśmiechem na ustach:szydera: takie coś leczyć? szkoda czasu,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

a czwarty Ludwiś siedzi koło mnie:szydera: ale musze powiedzieć ,że dużo mi dzisiaj pomógł, naznosił maszyn i szalał, szufladkę dorobił do toaletki, bo jednej brakowalo,wszystko zrobione na tip top,:szydera::oklaski:

To teraz myśl nad nagrodą:szydera: Im będzie lepsza tym bardziej zmotywuje do dalszej pomocy:haha:

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...