Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, MeryKy napisał:

Musisz zrobic to samo co z kompem. Wpisac haslo i sie polaczyc.

Juz dziala!Nie wiem dlaczego nagle moj telefon stracil lacznosc z internetem i w dodatku nie potrafil wyszukac sieci!Komputer dzialal wiec to nie wina wi-fi tylko mojego telefonu.S:dtaruszek juz jest ale nie zmieniam bo go lubie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alina0610 napisał:

Juz dziala!Nie wiem dlaczego nagle moj telefon stracil lacznosc z internetem i w dodatku nie potrafil wyszukac sieci!Komputer dzialal wiec to nie wina wi-fi tylko mojego telefonu.S:dtaruszek juz jest ale nie zmieniam bo go lubie

Ale się nie martw, mój nie jest staruszek i też gubi sieć, wystarczy nieraz zmienic miejsce i już po internecie,nieraz coś w powietrzu wisi i też internet znika,także nischt zu tragisch,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Podobno szczęścia nie dają,ale...ile radości:haha:

I to jakiej radości, dobrze że miałam kasę to kupilam w Pl przepyszne kabanosy i kiełbasy , szynkę pycha i polędwicę wędzoną,,,na to kasa jest potrzebna:szydera: jak zawsze bęben napełnic do syta:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Ten ,kto wymyślił to debilne powiedzenie był albo chory albo obrzydliwie bogaty.

Kasia zależy co kto rozumie pod pojęciem "szczęście" :) Wg mnie w tym powiedzeniu jest dużo racji.One pomagają nam żyć,realizować marzenia ale tak naprawdę nie zapewniają szczęścia.Ale to temat rzeka,nie miejsce tutaj na takie filozoficzne przynudy:haha:więc się zamykam (na chwilkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Joy napisał:

naprawdę nie zapewniają szczęścia

W bardzo bardzo chudych latach,kiedy bardzo rzadko miałam pełny portfel byłam nieszczęśliwa nieustannie:( Teraz mam zawsze pełny,bez przesady ,ale wystarczająco,żeby nie oglądać 10x każdej kupowanej rzeczy i jestem szczęśliwa,że dawne czasy mam za sobą.

Połowicznie moge się zgodzić z tym powiedzeniem,kasa nie daje szczęścia temu,kto nie umie z niej rozsądnie korzystać.Może tak.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Witam i "se" dam Babyjagusi "tadam - pierwsza !!!" :haha: Tylko nie wiem czy jest się czym chwalić, że za koguta robię O.o

Pierwsza kawka wysączona, latareczkę wezmę w rączkę i pójdę machnąć drugą :d 

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

P.S. Na tarasie (:papieros:) ani śladu łysego, ani innych śladów dobrze zapowiadającej się pogody nie zauważyłam, tyle że nie leje :|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, foczka63 napisał:

W bardzo bardzo chudych latach,kiedy bardzo rzadko miałam pełny portfel byłam nieszczęśliwa nieustannie:( Teraz mam zawsze pełny,bez przesady ,ale wystarczająco,żeby nie oglądać 10x każdej kupowanej rzeczy i jestem szczęśliwa,że dawne czasy mam za sobą.

Połowicznie moge się zgodzić z tym powiedzeniem,kasa nie daje szczęścia temu,kto nie umie z niej rozsądnie korzystać.Może tak.

Oczywiście, że masz rację ... Dla mnie sentencję taką, że niby pieniądze szczęścia nie dają wymyślił ten kto nigdy nie spotkał się z tym czym jest ich nieustanny brak. Taki pomysł dla pokrzepienia serc...))))

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foczka63 napisał:

W bardzo bardzo chudych latach,kiedy bardzo rzadko miałam pełny portfel byłam nieszczęśliwa nieustannie:( Teraz mam zawsze pełny,bez przesady ,ale wystarczająco,żeby nie oglądać 10x każdej kupowanej rzeczy i jestem szczęśliwa,że dawne czasy mam za sobą.

Połowicznie moge się zgodzić z tym powiedzeniem,kasa nie daje szczęścia temu,kto nie umie z niej rozsądnie korzystać.Może tak.

tak..podobnie jak z wladza....nie dla kazdego jest wskazana..dokladnie tak samo z duzo kasa....no i w jaki sposob do tej kasy dochodzimy...co zyskujemy a co tracimy...wiesz ze czasami refleksja przychodzi po czasie

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wyspana, nie jestem na tzw pelnym chodzie..spalo mi sie zle glowa nie moja i na dodatek boli.....wina?...wlasnie sie tam zastanawiam...moze to te hiobowe wczorajsze wiesci ktore spadly na mnie jak grom z jasnego nieba....nie stoje pod scana ale powiem wam ze jestem w malym zadupiu...moze nie tyle ja co....no wlasnie...szogun bedzie ...poki co  nie melduje mu co byc moze bedzie mialo miejsce....to zostawiam drugiej stronie...ja za 19 dni bede czekac na pociag ..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:Witam i "se" dam Babyjagusi "tadam - pierwsza !!!" :haha: Tylko nie wiem czy jest się czym chwalić, że za koguta robię O.o

Pierwsza kawka wysączona, latareczkę wezmę w rączkę i pójdę machnąć drugą :d 

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

P.S. Na tarasie (:papieros:) ani śladu łysego, ani innych śladów dobrze zapowiadającej się pogody nie zauważyłam, tyle że nie leje :|

dawaj bedziemy pialy obie wez fajki :papieros:

Edytowane przez lucinda
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie jestem wyspana, nie jestem na tzw pelnym chodzie..spalo mi sie zle glowa nie moja i na dodatek boli.....wina?...wlasnie sie tam zastanawiam...moze to te hiobowe wczorajsze wiesci ktore spadly na mnie jak grom z jasnego nieba....nie stoje pod scana ale powiem wam ze jestem w malym zadupiu...moze nie tyle ja co....no wlasnie...szogun bedzie ...poki co  nie melduje mu co byc moze bedzie mialo miejsce....to zostawiam drugiej stronie...ja za 19 dni bede czekac na pociag ..

Dostałas informację, że zmienniczka była, ale się rozmyśliła ??? O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...