Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Joy napisał:

A ja znikam na chwilkę,położyć pdp spać i wracam :haha:Dzisiaj nie dam Wam pospać:szydera:

A mnie coś dzisiaj spanie łamie. Ziewam i ziewam...chyba pójdę wcześniej spać 

 

Edytowane przez MeryKy
X
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeryKy napisał:

Nie da rady oka mi się same zamykają :cmok:

Pucuje od rana mieszkanko na przyjazd zmienniczki.

Trochę się zmęczyłam bo nie przyzwyczajona do takiej harówki:haha:

Możesz posiedzieć z zamkniętymi oczami :) Najwyżej napiszesz co Ci się śni:haha::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

Widzę łóżko i najchętniej bym już do niego wskoczyła :tak2:

Meryjko ja wskakuję z lapkiem.Niestety biedaczysko często ma lądowanie na podłodze.Aż się dziwię,że jeszcze działa.Solidna sztuka mi się trafiła:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Meryjko ja wskakuję z lapkiem.Niestety biedaczysko często ma lądowanie na podłodze.Aż się dziwię,że jeszcze działa.Solidna sztuka mi się trafiła:szydera:

Ja do sypialni nie wchodze z lapkiem. Kiedyś nawet dawno próbowałam ale to niewygodne a okno na świat się grzeje i to jeszcze jak. Szkoda mi go. Nie wyobrażam sobie co bym zrobiła jak by mi się zagotował albo rozleciał :rozpacz:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

Może nie uwierzycie, ale czuję się ch...wo.

Zostawiam tu część mojego życia. 

Ale wybrałam moją rodzinę. 

Basiu to zrozumiałe,że czujesz pewien dyskomfort.Zżyłaś się z tymi ludźmi i ciężko Ci się z nimi rozstać .Ale....

Będziesz tam wracała więc nie zostawiasz ich na zawsze .I co najważniejsze będziesz miała więcej czasu na cieszenie się towarzystwem tych których kochasz. Moim zdaniem nic nie tracisz a zyskujesz.Nos do góry i nie marudź:cmok::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam ostrzeżenie od Modusia,ponoć na ten miesiąc wyczerpałam już limit postów.Za poprawne sprawowanie dodał mi jeszcze kilka ale muszę oszczędzać :) Miesiąc jeszcze się nie skończył :haha:

Więc grzecznie się pożegnam .Dobrej nocy Wam :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

Może nie uwierzycie, ale czuję się ch...wo.

Zostawiam tu część mojego życia. 

Ale wybrałam moją rodzinę. 

Pracując długo w jednej rodzinie trzeba się bardzo pilnować i dystansować,żeby nie poczuć się "członkiem rodziny" Bo potem są takie włąśnie efekty a ch.....e samopoczucie obciąża psychikę.Łatwo zapomnieć ,że jesteśmy tylko pracownikami.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ak jak zapowiedzialam

witam serdecznie w niedzielny poranek 

widze ze sloneczko juz wstalo wiec szansa na ladna pogode ..ja juz po kawie ale zapraszam chetnych  bo cos  mi tam jeszcze ostalo doczytam potem teraz zabieram sie do pracy 

milego dnia zycze 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1028933083_dziedobryniedziela2.jpg.947bf8a730c242353be494ab1571bd7f.jpg...czyli podnosimy odwłoki...podnosimy :oklaski: Za oknem biało...mgła jak mleko, a ja chętnie bym jeszcze zaległa w betach :haha: Ale twarda jestem niczym skała magmowa i wstałam, kawusię siorbię i zaległości będę odrabiać :haha:Nic to...kolejna niedziela przed nami, ale wg wszelkich prognoz minie szybciorkiem, czego wam i sobie życzę od serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Barbara48 napisał:

Mirelko, nie bądź złośliwa ja już I tak nie wiem jak babci tłumaczyc ze wroce.

Nie było moim zamiarem być złośliwą...raczej chodziło o rozluźnienie atmosfery :cmok: Dla pdp najlepsza jest zawsze pierwsza opiekunka, ale po jakimś czasie przyzwyczajają się do zmiany. Nie tłumacz. Wyjedź i już. Twoje życie jest w domu, a to, to tylko praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Powiedzcie mi proszę, dlaczego jak można pospać dĺużej to wstaję wcześnie ? Zawsze tak miałam. Jak pracowałam to czekałam z utęsknieniem na dzień wolny, że pośpię do południa....i sosna ! Wstawałam jak do pracy....:szydera: teraz, na urlopie też....noszsz qźwa....:szydera: a w pracy bym spała...i spała....i spała i jestem zła, że pdp za wczesnie wstaje....:haha:

Milej niedzieli wszystkim zyczę  :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Padłam wczoraj jak sznita na asfalcie. Tak się zastanawiam czy jakieś choróbsko się nie kluje?

Może jakąś antygrypinkę zażyję. Zobaczymy co przyniesie dzień.:kawa2:

6c99eeb021562d7c58bf389a8a1c5431.jpg

 

niedziela.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Muszę pogadać z Modusiem, może zechce Ci bana dać ? :haha::szydera:

Takie masz chody ? ...E....to może powiedz też , żeby postraszył tych niepiszących a wiszących na online , żeee....prącie bardzo ,wisisz to masz pisać i sosna a nie tylko czytaty a nie pisaty . Bo kuźwa wiedzieć to wszystko by chciały zarazy jedne a o sobie to ani mru mru ...Bierz sprawy w swoje kopytka i sruuuuu....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...