Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Dzisiaj do Lucy chciałam skrobnąć,że jestem w Edece na zakupach a wysłało mi ,że w rzece:szydera: Kurcze no nie mogłam się opanować,stałam i ryczałam ze śmiechu a ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę.Pewnie myśleli,że sama sobie dowcipy opowiadam:szydera:.Chyba pierwszy raz się nie wściekałam na srajfona za to ,że mi wyrazy podmienia :szydera: Pół godziny śmiechu_bezcenne:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

 Dzisiaj do Lucy chciałam skrobnąć,że jestem w Edece na zakupach a wysłało mi ,że w rzece:szydera: Kurcze no nie mogłam się opanować,stałam i ryczałam ze śmiechu a ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę.Pewnie myśleli,że sama sobie dowcipy opowiadam:szydera:.Chyba pierwszy raz się nie wściekałam na srajfona za to ,że mi wyrazy podmienia :szydera: Pół godziny śmiechu_bezcenne:tak2:

A teraz ja ryczę że śmiechu:szydera::szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów ,,:oklaski: i stało się ,,:przekleństwa:  zgubiliśmy cały kabel z adapterem do prądu:przekleństwa: hahahha,,,,narazie tyle ,,tylko tyle, jestem pewna że jeszcze cos zostalo na drodze, podczas otwartego schowka podczas jazdy,,,ale mało tego ,,tak pralam i suszylam w suszarce,że piękny nowy sweterek Słodziaka zmienił rozmiar,na 3 numery mniejszy,,:szydera: ubiera i się mnie pyta ,czemu on taki maly jak byl taki duży:szok: chyba w 40 stopniach prałaś:szok: a ja piękna minę niewinna zrobilam i śmiać mi sie chcialo,,no bo co teraz, trudno, suszarka jest winna, ale po jakimś czasie zdjąl dopasowany sweterek i mówi,, wiesz co zrobie? jak wypiorę to go roziągnę:szydera: a rób co chcesz, a on się sfilcował z gorączki,, Noż pierwszy raz tak komuś zniszczylam dobytek, bo swój to niszcze nagminnie:hura:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Witam koleżanki i kolegów ,,:oklaski: i stało się ,,:przekleństwa:  zgubiliśmy cały kabel z adapterem do prądu:przekleństwa: hahahha,,,,narazie tyle ,,tylko tyle, jestem pewna że jeszcze cos zostalo na drodze, podczas otwartego schowka podczas jazdy,,,ale mało tego ,,tak pralam i suszylam w suszarce,że piękny nowy sweterek Słodziaka zmienił rozmiar,na 3 numery mniejszy,,:szydera: ubiera i się mnie pyta ,czemu on taki maly jak byl taki duży:szok: chyba w 40 stopniach prałaś:szok: a ja piękna minę niewinna zrobilam i śmiać mi sie chcialo,,no bo co teraz, trudno, suszarka jest winna, ale po jakimś czasie zdjąl dopasowany sweterek i mówi,, wiesz co zrobie? jak wypiorę to go roziągnę:szydera: a rób co chcesz, a on się sfilcował z gorączki,, Noż pierwszy raz tak komuś zniszczylam dobytek, bo swój to niszcze nagminnie:hura:

Ale prąd macie??:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

 Dzisiaj do Lucy chciałam skrobnąć,że jestem w Edece na zakupach a wysłało mi ,że w rzece:szydera: Kurcze no nie mogłam się opanować,stałam i ryczałam ze śmiechu a ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę.Pewnie myśleli,że sama sobie dowcipy opowiadam:szydera:.Chyba pierwszy raz się nie wściekałam na srajfona za to ,że mi wyrazy podmienia :szydera: Pół godziny śmiechu_bezcenne:tak2:

przyznam ze mialam problem zrozumiec sens twojej wiadomosci bo mnie z letka zatkalo ale nie bojaj ...sie zdarza jutro sie zdzwonimy to mi objasnisz co na mysli mialas

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam do koja na jutro sily zebrac...musze co nie co poroic bo w sobote spierdala...m na caly dzien:oklaski: ...no i zeby mnie szogun z glodu nie padl cos tam podszykuje ogarne chalupe a w niedziele bede odpoczywac po podrozy...jade na wypasie niczym first lady klasa 1 za cale 29 euro w obie strony niemieckim db

siem czymcie wiec i guggy.gif

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Zatkało kako? Pierwsza! Cześć w środku nocy. 

Napój bogów w garści-to teraz czas na lekturę. 

                                                                                         Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

No i co? Zatkało kako? Pierwsza! Cześć w środku nocy. 

Napój bogów w garści-to teraz czas na lekturę. 

                                                                                         Słońca w serduchach:cmok:

A tam zaraz pierwsza :haha:Ja zaczęłam od lektury i przesłuchania kabaretów :szydera: drugi kubek kawy ma jeszcze trochę na dnie. Miło Cię widzieć :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do trzech razy sztuka...więc jestem...ta trzecia sztuka :oklaski: Podniosło mnie, sama nie wiem z jakiego powodu, o tak nieludzkiej porze >:( No żeszszsz...na urlopie, to rozumiem...ale żeby w pracy tak wcześnie wstawać?! :haha: A skoro już jestem, to pięknie się przywitam...albo i nie :haha: No...to zaczynamy znowu wlec ten wózek :haha:1730635230_dziedobrykonikigupoty.jpg.9f74c5ca5595ec4b203e9c145dd1e8b9.jpg Ale zróbmy wszystko, by dzień był najlepszy, jak to tylko możliwe, czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie ja jedna sie przemykam po forum 

kawa rowniez w lapce wiec dzien uwazam za rozpoczety 

milego dnia zycze pogodnego i tak dalej 

zmykam do porannych ablucji mojej dzidzii ...melduje sie juz na potem ze bede zaniebawem z wami uczestniczyc w ciekawostkach forum

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam xd Księżyc tak daje po oczach, że palić fajurkę na tarasie trzeba z zamkniętymi oczami, albo tyłem do niego :o No nie da się spać...

Zapowiedzieli słoneczny dzień, na jutro nawet 20 stopni, ja czekam na niedzielę bo znowu będę miała flohmarkt  pod swoim Rewe :oklaski:Jeszcze tylko bankomat muszę zaliczyć bo w portfelu ledwo 10 euro :(

Miłego dzionka i buziaki czwartkowe :cmok:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta a co tak w środku nocy wstałaś:haha:? Ja już o 21 z groszami-śpię. O 5 budzę się wyspana. Na zmianę czasu- jak :tak2:znalazł. 

Dajesz radę? :cmok:

Daję :d Tylko przy tym księżycu to wstaję dobrze przed 4-tą, a później na pauzie muszę przykimać :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...