Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Banici! 

Jak tu miło w tym naszym firmowym zakątku. Wpadam, poczytam i wyskakuję  stąd szybko, acz niechętnie.

Cieszę się, że co niektórym udaje się zjeżdżać już do domu na zasłużony wypoczynek. Mnie pokarali i mam pobyt przedłużony o ciut, ciut. Nic to, ciut, ciut więcej geldów będzie . Na dłużej wystarczy. Nie jestem złośnica, ale przyznam szczerze, że cieszę się , że inni pozostaną ze mną na straży pokoju polsko-niemieckiego jeszcze jakiś czas:oklaski:

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dziękuję Basiu....W połowie lipca mam zjazd familijny.....trzydniowy w okolicach Kwidzynia....oj będzie się działo.....tak jakoś się losy potoczyły, że rodziny ze strony ojca mojej mamy wogole nie znam....teraz dopiero będę miała przyjemność poznać. :d

Ewuniu, szczęsliwej drogi i miłego urlopu:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty.....fajna dziewczyna mnie tu zmienia.....ze Śląska.....od rana był najazd Hunów, rodzina witala moją zmienniczkę.....:oklaski: a teraz już spokój, leżymy sobie po obiedzie, kazda w swoim pokoju, rolety opuszczone do polowy, ptaszki sobie świergolą a na zewnątrz upał jak w Afryce....W moim pokoju bajzel niezmiennie trwa bo jeszcze wszystkiego nie spakowalam....no mam czas do jutra :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pracowo- urlopowo. 

9 minut temu, awe59 napisał:

Pierwsze koty za płoty.....fajna dziewczyna mnie tu zmienia.....ze Śląska.....od rana był najazd Hunów, rodzina witala moją zmienniczkę.....:oklaski: a teraz już spokój, leżymy sobie po obiedzie, kazda w swoim pokoju, rolety opuszczone do polowy, ptaszki sobie świergolą a na zewnątrz upał jak w Afryce....W moim pokoju bajzel niezmiennie trwa bo jeszcze wszystkiego nie spakowalam....no mam czas do jutra :d

 Witam wszystkich serdecznie , a Ciebie dopinguję w tym pakowaniu. Wracasz tutaj , to możesz nawet czegoś zapomnieć. U mnie też Afryka i jeszcze jedna gdzieś w drodze :d. Byłam wczoraj pod jej (Afryki)„ miejscówką „ i wysłałam foto , co by się nie martwiła, że zaorali To ode mnie  ok. 30 min. jazdy rowerem. Mam nadzieję poznać koleżankę forumową osobiście i cieszę się z tego. Życzę więc wszystkim podróżyjącym w tym weekendzie szczęśliwej drogi , wypoczywającym i pracującym radości i spokoju :cześć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, awe59 napisał:

Wstrzeliła się z tymi wykopkami bo wracam tu we wrzesniu......:szydera: ale poki co nawet o tym nie myslę...

Ano właśnie o to chodzi...nie przypominać, że trzeba wrócić...:haha: Najpierw do domku zajechać...i ...chwilo trwaj...i trwaj...i trwaj...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Basiaim napisał:

Za radą @Mirelka1965 przyszłam z tym tutaj, choć obawiam się, że szybko zginie w czeluściach...

 

 

 

Szukam szteli w bliskiej okolicy Mönchengladbach.

Dostępna będę około 10-15 września.

Nie zginie, nie zginie...przypomnij się znowu za dni parę...ten wątek mnóstwo ludzi czyta, ale niewielu się udziela...Wrzuć jeszcze w swój status gotowość...coś się znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, awe59 napisał:

Pierwsze koty za płoty.....fajna dziewczyna mnie tu zmienia.....ze Śląska.....od rana był najazd Hunów, rodzina witala moją zmienniczkę.....:oklaski: a teraz już spokój, leżymy sobie po obiedzie, kazda w swoim pokoju, rolety opuszczone do polowy, ptaszki sobie świergolą a na zewnątrz upał jak w Afryce....W moim pokoju bajzel niezmiennie trwa bo jeszcze wszystkiego nie spakowalam....no mam czas do jutra :d

Szczęśliwej , błyskawicznej drogi do domu :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pytam się uprzejmie...kto zajumał mi słońce? :ostrzegam: Weszłam na 10 minut do sklepu, a jak wyszłam, to już go nie było...:haha: Bryza zamieniła się w porywisty wiatr, chmury zaciągnęły całe niebo...jak my będziemy grillować? :szok: W polarach? :smutek:

Ja zajumałam :p Dzisiaj grzeje u nas jak szalone :oklaski:

:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...