Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja taka jestem zacofana że nie bardzo wiem o co chodzi z tymi zrobionymi rzęsami. Podpowiesz ?

 

Zagęszczenie i/lub wydłużenie Twoich naturalnych rzęs.

Robi się różną metodą, w zależności od tego, jaki chcesz efekt.

Ja pierwsze miałam 1:1, czyli na moją jedną rzęsę była naklejana jedna sztuczna. To pogrubiło moje, a dodatkowo określasz, jaką chcesz mieć długość i taką Ci kosmetyczka robi.

Później robiłam 2:1, czyli na moją jedną były dwie.

To jeszcze wygląda ładnie, naturalnie, ale są takie, co robią nawet  jakieś 10d np. w dodatku długie jak diabli i to już teatralnie wygląda.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wy se rzęsy przyklejacie ..." kompetentne "...jak jedna moja znajoma sobie zrobiła ....brwi i inne wargi robita a mnie aż poddziera :mur:...Niech mi Elka nie pitoli , że tatuś nie ma krzty demencji ......Jeżuuu ...zaraz mnie trafi ...ale to chyba kara dla mnie za to , jak śmiałam się bardzo , kiedy kolega opowiadał , że jego PDP próbuje dzwonić do swoich rodziców .....Mój dr też próbuje dzwonić , tylko nie wiem do kogo ....on zresztą też ...a dzisiaj środa - Elka na cotygodniowym spotkaniu z Baśka ...niemiecka przyjaciółka....wróci ok.21-ej ...ocipieje zaraz do reszty 

Moja Pdp potrafi z rana witać się ze mną kilkanaście razy :) .Np dzisiaj zjadłyśmy śniadanie,wyszłam zapalić wracam a ona "guten morgen" :szydera:.Generalnie to ją lubię,ale męczące jest to jej zapominanie :( Dosłownie w locie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

to wez sie zamien z cukrem na syrop klonowy potrzebujesz go mniej ..zamien sie z cukrem na miod...tez mniej uzyjesz..mozez zamiwnic sie na stewie ale nie kazdemu smakuje..w domu od dawna cukru nie uzywamy...miod miod miod..ostatnio zakupilam ksylitol ale mnie nie ma a poza tym slodzi tylko moj mlodszy a ze sie byl wyprowadzil...mam z bani ..

mirela mnie uzaleznila od slodkiego nachtischu i fakt...polegam a to ciasteczko chociaz ja nie pieke bo to kara za grzechy ktorych nie popelnilam, a to chleebk z dzemem...albo jakis bonbons...ale..spalam na rowerze i w robocie...mam tu troche biegania

 

Ja też mam tu rowerek ale nie nadążam spalić. Po ostatniej szteli odchudzającej pozwalam sobie za dużo.

A słodziki wszystkie są niedozwolone. Stewia wyjątek ale też nie można  przesadzać. Mam IO. Jak tak dalej pójdzie to sobie cukrzycę załatwię. :mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Joy napisał:

Moja Pdp potrafi z rana witać się ze mną kilkanaście razy :) .Np dzisiaj zjadłyśmy śniadanie,wyszłam zapalić wracam a ona "guten morgen" :szydera:.Generalnie to ją lubię,ale męczące jest to jej zapominanie :( Dosłownie w locie

Przelicytuję. Moja czasem zaraz po tym jak odpowiadam na pytanie od razu powtarza to samo pytanie. :haha:Na szczęście nie zawsze tak jest, po prostu czasem potrzebuje więcej czasu. Ogólnie jest fajna i już się przyzwyczaiłam do tych samych pytań, nie trzeba się wysilać na mądre rozmowy. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Makijaż permanentny mi się marzy bo rzadko się maluję a chciałoby się ludzi nie straszyć. :haha:

Ja mam dolne kreski i zewnętrzne kąciki górnych....co za wygoda...:oklaski: Malowanie kresek w okularach do czytania to wyczyn nie lada...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, foczka63 napisał:

dostałąm jeszcze jeden z Pro S..s....Wakacje się zaczęły i chętnych do roboty mniej.

Ja nie odebrałam chyba z 10 połączeń z nieznanych numerów...Ciekawe ile z nich to agencje...A ta firma Pro S...s to polska czy szwajcarska? Pytam, bo moja ostatnia podobnie się nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

balam sie tatuazy ale jak mnie kiedys moj eks wkur..l to pojechalam do znajomego i mowie "zrob mi cos na stopie tak zebym uwage skupila na czyms innym".. i..skutecznie to zrobil...bolalo...a potem nastepny i w 2007 kolejny..teraz musze myslec zeby je poprawic...odswiezyc...moze na urlopie...sie obaczy...ale sa na tyle dyskretne ze nie kolidowaly ani z moja poprzednia praca ani z obecna

To dawaj z odświeżeniem do mojej Córci...:oklaski: Znajdzie wolne okienko po znajomości...:haha: Robi cudne tatuaże...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

mnie nawet pomadka drazni...jezeli juz mam wyjscie z gala itd no to sie upieksze...ale cieprie meki z pomadka na ustach....blyszczyk...owszem jakos trawie...ech...a gdzie te czasy kiedy zaczynalam dzien od kremu, zielonej bazy rozswietlacza i tak dalej...chyba pesel mnie..."posunal"...:haha:

Wtedy pracowałaś w biurze...a jak wlazłeś między wrony, musisz krakać jak i one...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Wczoraj poznałam wreszcie naszą śliczną dziewczynkę :d Rodzice małej gwiazdeczki próbowali ostudzić moją radość na myśl mizianku z malutką , bo ponoć po za rodzicami nikomu nie pozwala się  dotknąć ani zbliżyć a już po minucie była w moich objęciach i tak przez godzinę było całowanko :oklaski: Ma siedem miesięcy a cały czas opowiadała coś po swojemu i gestykulowała :d Kochana kruszynka :love: Wszyscy robili nam zdjęcia , bo aż nie wierzyli w to co widzieli :d Jak mówiłam wcześniej , że jeszcze się taki człowieczek nie urodził coby nie pozwolił mi się wymiziać to tylko słyszałam jakieś śmiechy hihy :haha:

To już masz wstęp do babciowania zaliczony...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

Zgadza się, że za mało kobiety w Tobie.:(

Kobiecość to nie wstręt do pudru...>:(  Ja się nie pudruję, nie podkładuję, nie maluję ust, nie tuszuję rzęs...czy to znaczy, że jestem mniej kobieca od innych? Kobiecość to stan umysłu, a nie tapety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...