Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 sam w domu sprząta, a dom ma wielki 3 piętra, więc jest co robić, sam gotuje, polędwiczka jest na skuszenie mnie chyba:szydera:

Langsam,langsam-ON tak opowiada a jaka jest prawda to się dopiero w praniu okaże.Zwolnij bo za tydzien to już będziesz po uszy zakochana,jak już nie jesteś.....Zupełnie inna kobieta niż w swoich pierwszych postach .Powoli!!!

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Mhm......poziom zaufania Ci się jakoś niebezpiecznie wysoko podniósł.Nie znasz,nie wiesz i już?Bez jaj,pani kochana.Odrobina rozsądnego pomyslunku byłąby wielce wskazana.

Też podziwiam(? )  odwagę  i szalone tempo :tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Jestem w rozpaczy, w Hagen zaginęła moja Przyjaciółka i jednocześnie moja przyszywana Córeczka Marlenka, 30 lat. 

Poszukuje ją siostra Basia i ja też.

Ostatnio mialam z nia kontakt 29 stycznia :rozpacz:

Jak to zaginęła.Nie ma tam nikogo? Nikt nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Witam rozleniwionych forumowiczów:tak2:  gdzieś mi tu mignął temat mycia,,szorowania i pucowania ciała, tak wczoraj spytałam jedną panią ,,niech sprzeda receptę na piękną cerę, bo ma 73 albo 75 lat a na twarzy pięknie wygląda, więc ! żadnych operacji plastycznych nie, żadnych botoksów nie, olej olej olej króluje jako pierwszy kosmetyk do twarzy, robi sobie jakie papki z ziól i miesza z olejem i na śniadanko zajada,ale co jeszcze się dowiedzialam? mycie pod prysznicem tylko jeden raz w tygodniu,wręcz oburzeni na tych co się myją rano i wieczorem, Ja już nie zabierałam głosu,że ja po nocach nawet latam po pryśnicach:szydera:

Blondi, z kim Ty się zadajesz :D?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 nie dam się złapać, nie ma mowy:hura:

Tutaj chyba nie chodzi o " złapanie " , tylko o jakąś rozsądną granicę zaufania . Możliwe , że to wszystko prawda  co on ci opowiadał  , ale trochę ostrożności nie zawadzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Albo... Cieć.:d Ja jakaś mało wierząca jestem, jak nie dotknę, to nie uwierzę. Ale to ja. 

Ojezus, no przecież nie będzie wychodziła za mąż za kamienicę tylko za sprawcę polędwiczek własnoręcznie wędzonych, a te nie tylko dotyka, ale i je, jak mniemam :d Kobieto małej wiary :d :d :d . Jak mówi, że ma 3 piętrowy dom, to ma i szlus :d .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Ojezus, no przecież nie będzie wychodziła za mąż za kamienicę tylko za sprawcę polędwiczek własnoręcznie wędzonych, a te nie tylko dotyka, ale i je, jak mniemam :d Kobieto małej wiary :d :d :d . Jak mówi, że ma 3 piętrowy dom, to ma i szlus :d .

A wiesz ile to okien do mycia?!!?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...