Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, NNNdanuta napisał:

Pomadka mnie nie drażni, ale już wszelkie pudry i te inne (nawet nie umiem tego nazwać :haha::$)  to tak... Z pudrem czuję się ... brudna na twarzy :$ Chyba za mało kobiety we mnie. :$

nie...masz wyjatkow wrazliwa cere moja droga....POZYTYWNIE prosze..jak ksiezniczka na ziarnku grochu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poznałam wreszcie naszą śliczną dziewczynkę :d Rodzice małej gwiazdeczki próbowali ostudzić moją radość na myśl mizianku z malutką , bo ponoć po za rodzicami nikomu nie pozwala się  dotknąć ani zbliżyć a już po minucie była w moich objęciach i tak przez godzinę było całowanko :oklaski: Ma siedem miesięcy a cały czas opowiadała coś po swojemu i gestykulowała :d Kochana kruszynka :love: Wszyscy robili nam zdjęcia , bo aż nie wierzyli w to co widzieli :d Jak mówiłam wcześniej , że jeszcze się taki człowieczek nie urodził coby nie pozwolił mi się wymiziać to tylko słyszałam jakieś śmiechy hihy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie...masz wyjatkow wrazliwa cere moja droga....POZYTYWNIE prosze..jak ksiezniczka na ziarnku grochu

A coś w tym jest, bo faktycznie mam bardzo wrażliwą cerę ... Nigdy nie powiązałam tego z osobniczą niechęcią do pudru :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

A coś w tym jest, bo faktycznie mam bardzo wrażliwą cerę ... Nigdy nie powiązałam tego z osobniczą niechęcią do pudru :o

a to nie wiesz ze sammi sobie dawkujemy?? jak masz ochote na cos to nic nnego jak to ze czegos tam ci brak, a jezeli odrzuca cie od czegos to masz za duz o tak sie dzieiej z kosmetykami rowniez...taka natura...ksiezniczkowata 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a to nie wiesz ze sammi sobie dawkujemy?? jak masz ochote na cos to nic nnego jak to ze czegos tam ci brak, a jezeli odrzuca cie od czegos to masz za duz o tak sie dzieiej z kosmetykami rowniez...taka natura...ksiezniczkowata 

Dzięki :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lucyna.beata napisał:

potwierdzam, praktycznie zawsze jestem..."zrobiona" wprawdzie to tylko kreski na powiekach gora i dol ale..to oko i spojrzenie :haha:

 

Ja tak się czułam, jak miałam rzęsy zrobione, tak jakbym zawsze je miała wytuszowane, a to spojrzenie.....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Ja tak się czułam, jak miałam rzęsy zrobione, tak jakbym zawsze je miała wytuszowane, a to spojrzenie.....

Dziewczyna mojego syna robi sobie takie rzęsy i faktycznie z tymi rzęsami to jednak bardziej taka seksy :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

Pomadka mnie nie drażni, ale już wszelkie pudry i te inne (nawet nie umiem tego nazwać :haha::$)  to tak... Z pudrem czuję się ... brudna na twarzy :$ Chyba za mało kobiety we mnie. :$

Ja mam odwrotnie.

Niczego na ustach nie toleruję (jedynie zimą coś dla ochrony), natomiast bez pudru/fluidu i tuszu do rzęs nie pokażę się ludziom.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeryKy napisał:

A ja jestem zmęczona walką z cukrem. Ciągle polegam :grzmotnąć:

img_53f342e93e294.jpg_500x_.jpg

to wez sie zamien z cukrem na syrop klonowy potrzebujesz go mniej ..zamien sie z cukrem na miod...tez mniej uzyjesz..mozez zamiwnic sie na stewie ale nie kazdemu smakuje..w domu od dawna cukru nie uzywamy...miod miod miod..ostatnio zakupilam ksylitol ale mnie nie ma a poza tym slodzi tylko moj mlodszy a ze sie byl wyprowadzil...mam z bani ..

mirela mnie uzaleznila od slodkiego nachtischu i fakt...polegam a to ciasteczko chociaz ja nie pieke bo to kara za grzechy ktorych nie popelnilam, a to chleebk z dzemem...albo jakis bonbons...ale..spalam na rowerze i w robocie...mam tu troche biegania

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, violka napisał:

Wczoraj poznałam wreszcie naszą śliczną dziewczynkę :d Rodzice małej gwiazdeczki próbowali ostudzić moją radość na myśl mizianku z malutką , bo ponoć po za rodzicami nikomu nie pozwala się  dotknąć ani zbliżyć a już po minucie była w moich objęciach i tak przez godzinę było całowanko :oklaski: Ma siedem miesięcy a cały czas opowiadała coś po swojemu i gestykulowała :d Kochana kruszynka :love: Wszyscy robili nam zdjęcia , bo aż nie wierzyli w to co widzieli :d Jak mówiłam wcześniej , że jeszcze się taki człowieczek nie urodził coby nie pozwolił mi się wymiziać to tylko słyszałam jakieś śmiechy hihy :haha:

bo powinnaś mieć jeszcze z 6-ro swoich to byś wycałowaa sie za wszystkie czasy:cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Abstrahując od niszczącego aspektu, to te wszystkie "upiększenia" nie zdają egzaminu przy naszym trybie życia, no chyba że krótkie wyjazdy lub w De kontynuujemy zabiegi.

Pamiętam, jak kiedyś robiłam rzęsy. Było ok, gdy wyjeżdżałam miesiąc/miesiąc. Potem nagle wyjechałam na 3 m-ce, nie pomyślałam żeby je zdjąć przed wyjazdem i potem straszyłam nierównymi rzęsami.

Przed randką doklejałam takie  z dm xd

Ja taka jestem zacofana że nie bardzo wiem o co chodzi z tymi zrobionymi rzęsami. Podpowiesz ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy se rzęsy przyklejacie ..." kompetentne "...jak jedna moja znajoma sobie zrobiła ....brwi i inne wargi robita a mnie aż poddziera :mur:...Niech mi Elka nie pitoli , że tatuś nie ma krzty demencji ......Jeżuuu ...zaraz mnie trafi ...ale to chyba kara dla mnie za to , jak śmiałam się bardzo , kiedy kolega opowiadał , że jego PDP próbuje dzwonić do swoich rodziców .....Mój dr też próbuje dzwonić , tylko nie wiem do kogo ....on zresztą też ...a dzisiaj środa - Elka na cotygodniowym spotkaniu z Baśka ...niemiecka przyjaciółka....wróci ok.21-ej ...ocipieje zaraz do reszty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...