Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Afryka napisał:

A Ty jak te agenturki... Czas wolny do uzgodnienia na miejscu!.. :szydera:

@Afryka Ty się zastanów nad ofertami kolezanek, jak jeszcze w ojro zaczną płacić to do de nie bedziesz zapitalać :haha:

U mnie man podobno umył, dobrze ze słońce swieciło bo bałabym sie rolety podniesc :szydera:

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

A Ty jak te agenturki... Czas wolny do uzgodnienia na miejscu!.. :szydera:

Taaa...a na miejscu okaże się , że z piesełkiem jeszcze dziki przepłaszać będziesz . I nie licz , że to Ty będziesz szefem w tym psim zaprzęgu . Będziesz tak popitalać jak Cię Yogisław pociągnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

@Afryka Ty się zastanów nad ofertami kolezanek, jak jeszcze w ojro zaczną płacić to do de nie bedziesz zapitalać :haha:

U mnie man podobno umył, dobrze ze słońce swieciło bo bałabym sie rolety podniesc :szydera:

Mój umył raz i dziekuję uprzejmie:)Nie pozwalam mu okien tykać.Jeszcze musze nad tymi jego "umiejętnościami "popracować:):)Ha ha ha 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Będziesz tak popitalać jak Cię Yogisław pociągnie

Yogisław jest wolnościowy,robi tylko za przewodnika wycieczki,ale fakt i na bagna może wyciągnąć, jak kto nie zna terenu:):):)Albo jak kto źle okna umyje:):):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Mój umył raz i dziekuję uprzejmie:)Nie pozwalam mu okien tykać.Jeszcze musze nad tymi jego "umiejętnościami "popracować:):)Ha ha ha 

Ja tam nawet pochwalilam checi:szydera:, zobaczę w jakim sa stanie jak na swieta pojadę .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Yogisław jest wolnościowy,robi tylko za przewodnika wycieczki,ale fakt i na bagna może wyciągnąć, jak kto nie zna terenu:):):)Albo jak kto źle okna umyje:):):):)

Z naciskiem na te źle umyte okna :szydera:

A jak ...partactwa tolerować nie będziesz . My tutaj wszyscy za świadków pójdziemy , że się sama na ochotnika @Afrykazgłosiła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Kasiu jak on taki prędki to dobry trener dla figury 

He he he ,ja już za dziadem kudłatym nie biegam:)On leci do przodu i jak mnie nie widzi ,to sie wraca i czeka aż pańcia nadrobi i znów goni do przodu i wraca:)I tak nasz spacerek wygląda:)Chyba ze się za jakim zwierzęciem wypuści w pola to wtedy zmiana ja stoje i czekam na łobuza:)Uzupełniamy się ,że tak powiem:)Na smycz tylko jak do szosy idziemy bo wciąż gania za autami:(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Kasiu jak on taki prędki to dobry trener dla figury 

Nooo....a jeszcze jak przez bagna przeciągnie to nie dość , że figura będzie wyrzeźbiona to jeszcze okłady z błota ...taka borowina jakby . Od razu w kościach poprawa nastąpi ....żadnych strzykań srykań :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja tam nawet pochwalilam checi:szydera:, zobaczę w jakim sa stanie jak na swieta pojadę .

Hi hi hi ,pochwalić, nie pochwaliłam,ale i nie zganiłam.Zapytałam tylko co sie z oknami stało ,że takie zamazane są?:):):):)Noooooo.......yyyyyyy.....nooooo....... umyłem:):):):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo....a jeszcze jak przez bagna przeciągnie to nie dość , że figura będzie wyrzeźbiona to jeszcze okłady z błota ...taka borowina jakby . Od razu w kościach poprawa nastąpi ....żadnych strzykań srykań :szydera:

I łosia można spotkać jak kto ma szczęście:)Same plusy:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo....a jeszcze jak przez bagna przeciągnie to nie dość , że figura będzie wyrzeźbiona to jeszcze okłady z błota ...taka borowina jakby . Od razu w kościach poprawa nastąpi ....żadnych strzykań srykań :szydera:

:szydera:

Widzisz, nawet sanatorium nie potrzebne :szydera:

Yogisław od wszystkiego 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Barbara48 napisał:

@Afryka Ty się zastanów nad ofertami kolezanek, jak jeszcze w ojro zaczną płacić to do de nie bedziesz zapitalać :haha:

U mnie man podobno umył, dobrze ze słońce swieciło bo bałabym sie rolety podniesc :szydera:

moje starsze pierworodne tak mi umylo kiedy okna ze nie moglam ich domyc nastepne pol roku..ale sie staral? staral wiec....gryzlam sie mocno w jezyk zeby nie wybuchnac 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z naciskiem na te źle umyte okna :szydera:

A jak ...partactwa tolerować nie będziesz . My tutaj wszyscy za świadków pójdziemy , że się sama na ochotnika @Afrykazgłosiła :szydera:

A ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałam... Teraz se będę grzebać w ofertach jak w ulęgałkach... A doopy im zmiękną bliżej świąt, no tak to działa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Taaa...a na miejscu okaże się , że z piesełkiem jeszcze dziki przepłaszać będziesz . I nie licz , że to Ty będziesz szefem w tym psim zaprzęgu . Będziesz tak popitalać jak Cię Yogisław pociągnie :szydera:

psa nie mam w pakiecie bo niestey cezarego juz...trzy latka nie ma z nami....no coz ale..mam dwie kotki swiezo po steryzliacji wiec....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...