Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Którą tylko ja mogę zrobić, tak zaburzyć,że cho cho cho:szydera: Już Ty mnie nie nakręcaj :szydera:

ja nikogo nie nakręcam, sama się rozkręcisz:szydera:

gdzie tam północ:szydera:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

ja nikogo nie nakręcam, sama się rozkręcisz:szydera:

Napewno,,zaraz idę na tańce, to się rozkręcę,,codziennie tańce:przekleństwa: dobrze ,że je lubię,:hura: wyciągnęłam białą sukieneczkę za 3 euro:szydera: tak patrzę na nią ,czy wejdę ,,bo za dużo było wczoraj :zdrówko:,,wszystko na zdrowie,doopska też rośnie na zdrowie:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi a co sobie będziesz żałować kobieto, raz się żyje:szydera:

Tak????? a potem myślą ,że jestem w ciąży:przekleństwa: nie popatrzą na swoje wałki ,bałwanki,baleronki,tylko widzą Blondi ,,jestem pierwsza na językach:grzmotnąć: tak po tych językach powinnam walić:szydera: ale mi wszystko egal,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) :) 

Gdyby ktoś potrzebował dobrego humoru ,to chętnie się podzielę.Podładowałam dzisiaj akumulatory do pełna :) 

To był super dzień :) Mirelka jest niesamowicie zajefajna :tak2:!

A teraz zalegnę,bo przegoniła mnie nieźle:szydera: Swoją drogą skąd ona kondycję bierze? hmmm :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) :) 

Gdyby ktoś potrzebował dobrego humoru ,to chętnie się podzielę.Podładowałam dzisiaj akumulatory do pełna :) 

To był super dzień :) Mirelka jest niesamowicie zajefajna :tak2:!

A teraz zalegnę,bo przegoniła mnie nieźle:szydera: Swoją drogą skąd ona kondycję bierze? hmmm :haha:

ona nie ma kondycji ona jest nawiedzona nadaktywnoscia :szydera:to choroba i adhd sie nazywa ja ciagle nosi...zapominalam ci podpowiedziec zebys przed spotkanie potrenowala

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moment zasiadlam poczytac was odrobine i juz mnie nie ma

zycze milego wieczoru piatkowego...

tak mi sie dzien super zapowiedzial i do 15ej bylo ekstra ale potem mnie ogarnal szlagconiejednegojuztrafil i chyba sie musze wycofac na troszke...odreagowac...dobrze ze jutro sie merolem przemkne bo uliczkach zakopanej dziury co speele sie nazywa...tam taka droga ze wroce padnieta a wtedy mnie egal bedzie a szlag pojdzie sobie w pizzz...u

jeszcze raz milego pitaeczku 

pa kochani

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walizka spakowana , zakupy w a'la szmacianki ze sklepu " wszystko po 4zł. " ....ale , żeby nie było kosztowały 4.99!  ....też . Jutro tylko dopakowac to co z grzbietu będzie zdjęte i czekać na busika :oklaski: Kierowca dzwonił o potwierdzenie i z zapytaniem , czy jutro pracuję i będę zależna czasowo . Moja radosna odpowiedź  brzmiała ...NIE , będę gotowa do wyjazdu nawet porannego ! ...Rozesmial się i powiedział , że dryndnie między 12-13 , żeby podać dokładny czas :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, lucyna.beata napisał:

ona nie ma kondycji ona jest nawiedzona nadaktywnoscia :szydera:to choroba i adhd sie nazywa ja ciagle nosi...zapominalam ci podpowiedziec zebys przed spotkanie potrenowala

Dałam radę :szydera:.Za tydzień mogę powtórzyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Walizka spakowana , zakupy w a'la szmacianki ze sklepu " wszystko po 4zł. " ....ale , żeby nie było kosztowały 4.99!  ....też . Jutro tylko dopakowac to co z grzbietu będzie zdjęte i czekać na busika :oklaski: Kierowca dzwonił o potwierdzenie i z zapytaniem , czy jutro pracuję i będę zależna czasowo . Moja radosna odpowiedź  brzmiała ...NIE , będę gotowa do wyjazdu nawet porannego ! ...Rozesmial się i powiedział , że dryndnie między 12-13 , żeby podać dokładny czas :haha:

Jeszcze troszke i ja rusze...do pakowania:haha: 

Taka ze mnie leniwa maupa, ze ze wszystkim czekam na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Wreszcie dotarłam do końca, dobrze, że nie było jakiejś nadprodukcji xd Ja dzisiaj święto mopa miałam i dodatkowo pdp godzinę wcześniej wstawała w związku z wizytą u lekarza. Też widzę wiosnę, a nawet o mało pierwszej pszczole (:o) nie dostałoby się bo coś mnie się czepiła >:( Na spacerze z pdp dwa klucze gęgaczy cięły niebo .., nie ...to już zimy nie będzie :oklaski::oklaski::oklaski: Zmeczona, padnięta jestem i tym dniem i tą zwariowaną pogodą, że nawet do sklepu Caritasu dziś nie poszłam, głowy na pauzie nie mogłam oderwać od poduszki :(

Serdeczne buziaki :cmok:na dalszą część dnia, mnie zaraz pdp będzie wołać do wspólnego oglądania telewizji :haha:dla mnie to będzie :spioch:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...