Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, foczka63 napisał:

albo troczki:)

Czy tylko ja zauwazyłam , że Kris ma na mnie oko? :d :d :d . Cytuje, zaczepia ,mimo iż wie, że charakterek mam dość trudny :d i można się po mnie spodziewać wszystkiego najgorszego :d, jak się uruchomię.  Musi kaskader z niego jakiś,  jak słowo daję :d:d :d .

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Czy tylko ja zauwazyłam , że Kris ma na mnie oko? :d :d :d . Cytuje, zaczepia ,mimo iż wie, że charakterek mam dość trudny :d i można się po mnie spodziewać wszystkiego najgorszego :d, jak się uruchomię.  Musi kaskader z niego jakiś,  jak słowo daję :d:d :d .

Kto się czubi,ten sie lubi:):):)nasz Kris musi taki cichociemny,hi hi hi

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Czy tylko ja zauwazyłam , że Kris ma na mnie oko? :d :d :d . Cytuje, zaczepia ,mimo iż wie, że charakterek mam dość trudny :d i można się po mnie spodziewać wszystkiego najgorszego :d, jak się uruchomię.  Musi kaskader z niego jakiś,  jak słowo daję :d:d :d .

Ty, tylko Ty.:hura::szydera::szydera::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

Czy tylko ja zauwazyłam , że Kris ma na mnie oko? :d :d :d . Cytuje, zaczepia ,mimo iż wie, że charakterek mam dość trudny :d i można się po mnie spodziewać wszystkiego najgorszego :d, jak się uruchomię.  Musi kaskader z niego jakiś,  jak słowo daję :d:d :d .

Lubi Cię:szydera::d to nie jest czepianie tylko szukanie wspólnego języka:szydera::szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Lubi Cię:szydera::d to nie jest czepianie tylko szukanie wspólnego języka:szydera::szydera:

Tak, jest dużo prawdy w tym co mówisz. Szczególnie, że mieliśmy trudne....początki :d :d :d i zasadniczo omijaliśmy się :d . A tu ryms....i tralalala..... :d .Lubi mnie, Hurrrrrra :d :d :d i to pomimo iż .........

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Tak, jest dużo prawdy w tym co mówisz. Szczególnie, że mieliśmy trudne....początki :d :d :d i zasadniczo omijaliśmy się :d . A tu ryms....i tralalala..... :d .Lubi mnie, Hurrrrrra :d :d :d i to pomimo iż .........

Noooo...a to tylko kroczek do romansu:szydera::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Tak, jest dużo prawdy w tym co mówisz. Szczególnie, że mieliśmy trudne....początki :d :d :d i zasadniczo omijaliśmy się :d . A tu ryms....i tralalala..... :d .Lubi mnie, Hurrrrrra :d :d :d i to pomimo iż .........

iż, to taki fajny motor:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :). Chłopcy skaczą w Lahti i dobrze im idzie, może w drugiej serii pokonają Niemców i będą drudzy :)? Trzymajmy kciuki!

 

@foczka63, Kasiu, w chwilach gorszego humoru za używanie tego wstrętnego, panoszącego się "na" jestem gotowa zdrowo "pojechać" :D. Dobrze, że jestem grzeczna i biorę poprawkę na różne takie, ludzkie i nieludzkie, hmmm, słabości :/. Palce mnie świerzbią, ale siedzę cicho ;).

Kolejne to "perfum" :D. Och, mój bobrze, życie jest ciężkie i ... nic już nie powiem :D.

Te perfumy potrafią być bardzo irytujące . Ostatnio odwiedziłam perfumerię w poszukiwaniu jakiego nowego perfumu . Powiedziałam sprzedawcy jakich nut zapachowych szukam , a on zaproponował mi perfum , który miał tylko jeden składnik z tego co wymieniłam . Dobrze , że Bozia obdarowała mnie wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej i potrafię ze spokojem podejść do niedouczonych ludków , bo z pewnością rozszarpałabym gada . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Te perfumy potrafią być bardzo irytujące . Ostatnio odwiedziłam perfumerię w poszukiwaniu jakiego nowego perfumu . Powiedziałam sprzedawcy jakich nut zapachowych szukam , a on zaproponował mi perfum , który miał tylko jeden składnik z tego co wymieniłam . Dobrze , że Bozia obdarowała mnie wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej i potrafię ze spokojem podejść do niedouczonych ludków , bo z pewnością rozszarpałabym gada . 

Może myślał że myślisz że on myśli:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko......, że tak powiem.....

Jan Miodek - PERFUMY 

Liczba pojedyncza od słowa perfumy brzmi bardzo dziwnie, Panie Profesorze?

Tak, bo to jest słowo bez liczby pojedynczej, ale rodacy, widzę to i słyszę bez przerwy w rozmaitych punktach usługowych, niejako na siłę chcą stworzyć liczbę pojedynczą i w tym momencie, oczywiście, popełniają błąd, bo perfumy – powtórzmy - liczby pojedynczej nie mają. To jest tak zwane plurale tantum - jak sanie, sanki, drzwi, nożyce, nożyczki, grabie, czyli forma używana tylko w liczbie mnogiej: to są perfumy, lubię zapach tych perfum, nie lubię zapachu tych perfum, tym perfumom się przyglądam, o tych perfumach marzę.
TAK: perfumy
NIE : perfum
Czyli podsumujmy: zawsze perfumy, nigdy perfum?
Nigdy ten perfum, nigdy ta perfuma, tylko zawsze te perfumy - wyłącznie w liczbie mnogiej.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalę się bez pamięci, ze kupiłam sobie dziś kieliszki do margarity. Prawdziwe :d . Pakowane po 2 sztuki, 3 ojro za opakowanie, czyli 1,50 za kieliszek. No darmocha po prostu. Szkoda ze były tylko 2 opakowania, no ale  dobre i to. Są po prostu cudne. No i jeszcze się pochwalę, że w mojej mini szklarence kiełkują nasionka wysianych kwiatków. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Chwalę się bez pamięci, ze kupiłam sobie dziś kieliszki do margarity. Prawdziwe :d . Pakowane po 2 sztuki, 3 ojro za opakowanie, czyli 1,50 za kieliszek. No darmocha po prostu. Szkoda ze były tylko 2 opakowania, no ale  dobre i to. Są po prostu cudne. No i jeszcze się pochwalę, że w mojej mini szklarence kiełkują nasionka wysianych kwiatków. 

Wyslij mi zdjecie. Lubie ogladac twoje zakupy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...