Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Z czekoladą czy bez?:d

ja nie mierzę niczego, przynajmniej się nie martwię, ze coś mi dolega,lepiej nie wiedzieć, spokojniej się śpi:szydera:

Racja :oklaski: Cukier to widzę w cukiernicy, mityczna insulina kryje się głęboko w mym wnętrzu, a cholesterol to jakiś wymysł, no bo czy ktoś z nim na wódkę chodził...widział go ktoś? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

A może Panie Szanowne do miasta Łodzi przyjadą? Blisko, ładnie i biało :d :d :d . Też urlopik mam w kwietniu.

Kto w Łodzi nie był, ten świata nie zna :d :d :d .

Znam...znam...światowa jestem :oklaski: Kilka razy do roku jeżdżę do Łodzi i Zgierza :oklaski: I nawet w kwietniu będę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Racja :oklaski: Cukier to widzę w cukiernicy, mityczna insulina kryje się głęboko w mym wnętrzu, a cholesterol to jakiś wymysł, no bo czy ktoś z nim na wódkę chodził...widział go ktoś? :szydera:

Racja, coś czego nie widać, nie istnieje, w końcu na coś trzeba umrzeć, wiecznie żyć bym nie chciała:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

Przed chwilą dostałam taką wiadomość na Messenger :szydera:.

Dzień dobry, księżniczko, jak się masz cudownie i masz nadzieję, że twój dzień idzie dobrze?

Amerykański generał, stacjonujący w Afganistanie. Wdowiec z dzieckiem i zanim pozna kobite to juz kocha :d :d :d . Ostatnio czytałam, że kilka, kilkanascie kobiet, spragnionych czułych słowek, wysłało generałowi/generałom niezłą gotówkę. Jedna to nawet zbiedniała o 56 tyś zł z tegoż powodu :d . W internetach można znaleźć historię uwiedzionych internetowo przez amerykańskich generałów :d . Lepsze od najlepszej komedii. Ja takie wiadomosci nie tylko usuwam z marszu, ale i zgłaszam do administratora. Nie będzie taki generał amerykański oświadczał mi się z marszu. Taka szybka i łatwa to ja nie jestem :d :d :d . 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MeryKy napisał:

Krzywa to jest nie tylko na czczo i nie tylko glukza. Indsuline tez sie mierzy.

 

Przeca wim:)Ale mnie idzie w bandzioch jak już ,ani w doopę ,ani w cukier:)Jestem w nieuleczalnej ciąży spożywczej:):):) Trudno.Za to zawsze dobry humor bo poziom endorfin mam podwyższony:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Znam...znam...światowa jestem :oklaski: Kilka razy do roku jeżdżę do Łodzi i Zgierza :oklaski: I nawet w kwietniu będę :szydera:

Zatem oczywistą oczywistością jest, spotkanie przy kawce w kwietniowe przedpołudnie, popołudnie czy tez wieczór. :d Ja stawiam, bo Ty przyjezdna :d :d :d . .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Przeca wim:)Ale mnie idzie w bandzioch jak już ,ani w doopę ,ani w cukier:)Jestem w nieuleczalnej ciąży spożywczej:):):) Trudno.Za to zawsze dobry humor bo poziom endorfin mam podwyższony:)

Nie marudź :haha: Jesteś "...jabłuszko, jabłuszko...jabłuszko pełne snów..." :oklaski: A jak ci się znudzi, to mień sobie figurę na "gruszka"...wtedy w doopę pójdzie :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Zatem oczywistą oczywistością jest, spotkanie przy kawce w kwietniowe przedpołudnie, popołudnie czy tez wieczór. :d Ja stawiam, bo Ty przyjezdna :d :d :d . .

Obyś tylko nie postawiła oczu w słup na mój widok :haha: :szydera: Za zaproszenie dziękuję piękni i obiecuję, że się już nie wykręcisz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie marudź :haha: Jesteś "...jabłuszko, jabłuszko...jabłuszko pełne snów..." :oklaski: A jak ci się znudzi, to mień sobie figurę na "gruszka"...wtedy w doopę pójdzie :szydera: 

Źle odczytałąś :):)Ja się chwalę, nie marudzę:)Na szczęscie w doopę nie pójdzie nigdy, bo w mojej rodzinie kobitki genetycznie wąskie w tym miejscu:):):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki fragmencik, znaleziony w sieci :d 

.......Zastanawiacie się, jak taki romans może skończyć się utratą oszczędności? Najczęściej amerykański przystojniak w mundurze prosi o pieniądze. Opcja pierwsza: w formie pożyczki na leczenie chorego syna/córki. Opcja druga: pożyczka kilkudziesięciu tysięcy złotych na cło za złoto, które niby dostał w nagrodę za służbę. Opcja trzecia: zapłacić za urlop żołnierza. Jedna z oszukanych kobiet w Gdańsku bardzo chciała spotkać się ze swoim adoratorem. Ten poprosił ją o list do dowódcy. Miała napisać, jako żona. W odpowiedzi otrzymała zgodę na urlop żołnierza, ale pod warunkiem, że opłaci jego przylot i pobyt w Polsce. Straciła blisko 50 tys. zł. Kobiecie w Kielcach amerykański żołnierz miał przesłać paczkę. Ta niby została zatrzymana na granicy. Trzeba było wpłacić 8 tys zł, aby dotarła do odbiorcy. Jedna 60-latka była w podobnej sytuacji, przekazała 70. tys zł. Nie widziała więcej ani swoich pieniędzy, ani żołnierza. Oszust podający się za amerykańskiego żołnierza, wyłudził od kobiety z Krapkowic 20 tys. zł. 60-letnia brodniczanka przelała mężczyźnie 73 tys. zł... Od naszej Czytelniczki chciał 1250 euro na bilet do Polski. I to mimo postraszenia policją -zaznacza. Niestety. Naszą Czytelniczkę poprosił o pomoc. Chce ją odwiedzić, ale... nie ma pieniędzy. - Mój żołnierz już zażądał 1250 euro na bilet do Polski. Zapewnia, że mnie nie zdradzi i odda pieniądze. Straszenie policją, nie pomaga... - dodaje pani Monika. 

Czytaj więcej: https://gazetalubuska.pl/zolnierz-z-ameryki-podrywa-na-facebooku-niejedna-kobieta-stracila-juz-majatek-nie-wierz-w-ani-jedno-jego-slowo/ar/13345168

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Słońce zza szyby przyświeca nieśmiało, gdyby nie zwracac uwagi na zaspy sniegu leżące przy jezdni i chodniku, to człowiek by pomyślał, ze wiosna jest...........a tak zima wciaz trwa.

Miłego, słonecznego dnia Wszystkim życze.:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Obyś tylko nie postawiła oczu w słup na mój widok :haha: :szydera: Za zaproszenie dziękuję piękni i obiecuję, że się już nie wykręcisz :haha:

E tam, no przecież o rękę mnie prosić nie będziesz :szydera:, jako amerykański żołnierz :d :d :d . W drugiej połowie kwietnia jestem do dyspozycji :) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Taki fragmencik, znaleziony w sieci :d 

.......Zastanawiacie się, jak taki romans może skończyć się utratą oszczędności? Najczęściej amerykański przystojniak w mundurze prosi o pieniądze. Opcja pierwsza: w formie pożyczki na leczenie chorego syna/córki. Opcja druga: pożyczka kilkudziesięciu tysięcy złotych na cło za złoto, które niby dostał w nagrodę za służbę. Opcja trzecia: zapłacić za urlop żołnierza. Jedna z oszukanych kobiet w Gdańsku bardzo chciała spotkać się ze swoim adoratorem. Ten poprosił ją o list do dowódcy. Miała napisać, jako żona. W odpowiedzi otrzymała zgodę na urlop żołnierza, ale pod warunkiem, że opłaci jego przylot i pobyt w Polsce. Straciła blisko 50 tys. zł. Kobiecie w Kielcach amerykański żołnierz miał przesłać paczkę. Ta niby została zatrzymana na granicy. Trzeba było wpłacić 8 tys zł, aby dotarła do odbiorcy. Jedna 60-latka była w podobnej sytuacji, przekazała 70. tys zł. Nie widziała więcej ani swoich pieniędzy, ani żołnierza. Oszust podający się za amerykańskiego żołnierza, wyłudził od kobiety z Krapkowic 20 tys. zł. 60-letnia brodniczanka przelała mężczyźnie 73 tys. zł... Od naszej Czytelniczki chciał 1250 euro na bilet do Polski. I to mimo postraszenia policją -zaznacza. Niestety. Naszą Czytelniczkę poprosił o pomoc. Chce ją odwiedzić, ale... nie ma pieniędzy. - Mój żołnierz już zażądał 1250 euro na bilet do Polski. Zapewnia, że mnie nie zdradzi i odda pieniądze. Straszenie policją, nie pomaga... - dodaje pani Monika. 

Czytaj więcej: https://gazetalubuska.pl/zolnierz-z-ameryki-podrywa-na-facebooku-niejedna-kobieta-stracila-juz-majatek-nie-wierz-w-ani-jedno-jego-slowo/ar/13345168

 

 

Hmmm..to się nazywa miłość.Podobno miłość i sraczka przychodzą z nienacka więc co tam parę złotych mniej:szydera: A śpiewają..." Nie wierz nigdy Kobiecie"..:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Teraz szybki mały ..no może duży shopping ,wieczorem umówiłam się na małe:szydera: winko i kręgle.Musze przeczytać instrukcję obsługi.A może ktoś cos kuma ja nie pamiętam ale  chyba się rzuca kręglami tymi:szydera::szydera::haha:

Kulą z dziurami się rzuca :d:d :d , ale to przecież wiesz. Natomiast jakby tak kręgla oburącz chwycic i pier..........ć bez łeb, na przykład PATRIOTKĘ, to zaraz by jej się rozjasniło w mózgownicy :d i nie zatruwałaby powietrza :d .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry.:cześć2:

Słońce zza szyby przyświeca nieśmiało, gdyby nie zwracac uwagi na zaspy sniegu leżące przy jezdni i chodniku, to człowiek by pomyślał, ze wiosna jest...........a tak zima wciaz trwa.

Miłego, słonecznego dnia Wszystkim życze.:d

U mnie wiosna na całego i powiem Wam, że wcale to nie jest komfortowe dla organizmu. On jeszcze śpi snem zimowym, a tu bucha słońcem i ciepłym wiatrem. Do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

Taki fragmencik, znaleziony w sieci :d 

.......Zastanawiacie się, jak taki romans może skończyć się utratą oszczędności? Najczęściej amerykański przystojniak w mundurze prosi o pieniądze. Opcja pierwsza: w formie pożyczki na leczenie chorego syna/córki. Opcja druga: pożyczka kilkudziesięciu tysięcy złotych na cło za złoto, które niby dostał w nagrodę za służbę. Opcja trzecia: zapłacić za urlop żołnierza. Jedna z oszukanych kobiet w Gdańsku bardzo chciała spotkać się ze swoim adoratorem. Ten poprosił ją o list do dowódcy. Miała napisać, jako żona. W odpowiedzi otrzymała zgodę na urlop żołnierza, ale pod warunkiem, że opłaci jego przylot i pobyt w Polsce. Straciła blisko 50 tys. zł. Kobiecie w Kielcach amerykański żołnierz miał przesłać paczkę. Ta niby została zatrzymana na granicy. Trzeba było wpłacić 8 tys zł, aby dotarła do odbiorcy. Jedna 60-latka była w podobnej sytuacji, przekazała 70. tys zł. Nie widziała więcej ani swoich pieniędzy, ani żołnierza. Oszust podający się za amerykańskiego żołnierza, wyłudził od kobiety z Krapkowic 20 tys. zł. 60-letnia brodniczanka przelała mężczyźnie 73 tys. zł... Od naszej Czytelniczki chciał 1250 euro na bilet do Polski. I to mimo postraszenia policją -zaznacza. Niestety. Naszą Czytelniczkę poprosił o pomoc. Chce ją odwiedzić, ale... nie ma pieniędzy. - Mój żołnierz już zażądał 1250 euro na bilet do Polski. Zapewnia, że mnie nie zdradzi i odda pieniądze. Straszenie policją, nie pomaga... - dodaje pani Monika. 

Czytaj więcej: https://gazetalubuska.pl/zolnierz-z-ameryki-podrywa-na-facebooku-niejedna-kobieta-stracila-juz-majatek-nie-wierz-w-ani-jedno-jego-slowo/ar/13345168

 

 

Naiwnych i złaknionych męskiego ramienia nie brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Kulą z dziurami się rzuca :d:d :d , ale to przecież wiesz. Natomiast jakby tak kręgla oburącz chwycic i pier..........ć bez łeb, na przykład PATRIOTKĘ, to zaraz by jej się rozjasniło w mózgownicy :d i nie zatruwałaby powietrza :d .

Sorki nie dorzucę a sama się nie potoczy tak daleko.Uff wiesz dobrze że ja z tego typu patriotyzmem nie mam nic wspólnego:cześć3: wolę już te kręgle:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

E tam, no przecież o rękę mnie prosić nie będziesz :szydera:, jako amerykański żołnierz :d :d :d . W drugiej połowie kwietnia jestem do dyspozycji :) .

Jak masz wysoki próg, lub wysokie schody, to mogę nie dać rady nóżki podnieść...i o pomocną dłoń poproszę, ale mundurka żadnego nie przyodzieję :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Kulą z dziurami się rzuca :d:d :d , ale to przecież wiesz. Natomiast jakby tak kręgla oburącz chwycic i pier..........ć bez łeb, na przykład PATRIOTKĘ, to zaraz by jej się rozjasniło w mózgownicy :d i nie zatruwałaby powietrza :d .

No może jednak spróbuję tak oburącz i ...sruuuu...:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Teraz szybki mały ..no może duży shopping ,wieczorem umówiłam się na małe:szydera: winko i kręgle.Musze przeczytać instrukcję obsługi.A może ktoś cos kuma ja nie pamiętam ale  chyba się rzuca kręglami tymi:szydera::szydera::haha:

Jeb...przed siebie...fertig  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, foczka63 napisał:

Przeca wim:)Ale mnie idzie w bandzioch jak już ,ani w doopę ,ani w cukier:)Jestem w nieuleczalnej ciąży spożywczej:):):) Trudno.Za to zawsze dobry humor bo poziom endorfin mam podwyższony:)

Meryjka nie wie co dobre i nie powinno się zmarnować  :szydera: Zawsze , przed wyjazdem kupuję jakieś łakocie , czekolady przede wszystkim . Młodzi bardziej oglądają się na jakieś żelki ...gumisie wszelkiego kalibru . Czekolady też , ale zawsze niechcący kupię jakieś , które młodzieży zbytnio nie leżą ...I leżą sobie te bidulki w szafce ...no i po co ? Przeca mogą na ważności spożycia stracić i co wywalać mam do śmieci ? Nigdy !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...