Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, foczka63 napisał:

Mhm....no,kurła nie wiem jak to powiedzieć,ja znajduję oferty środków na potencję:):):)Ha ha ha  Ciekawe dlaczego?:):):):)

Zaś do do rzeczonej oferty to u mojej mamy gmina taki kurs organizuje i jest takie wielkie obłożenie,że trzeba czekać na miejsce....seniorzy się garną do nowoczesności.

Ale ta rzeczona oferta to o potencję chodzi??:szok: no kurła faktycznie:szok::donos: i że takie obłożenie..hmmm no nie pomyslalabym:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ale ta rzeczona oferta to o potencję chodzi??:szok: no kurła faktycznie:szok::donos: i że takie obłożenie..hmmm no nie pomyslalabym:haha:

Ja tam nie znaju,takie np.przychodzi :

"Katarzyna mamy dla ciebie środek zwiększający potencję ..."

albo

"zwiększający długośc penisa o...cm"

Automat wysyłajacy te oferty ma przegrzane zwoje chyba ,albo sie Viagry najadł:):):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Ja tam nie znaju,takie np.przychodzi :

"Katarzyna mamy dla ciebie środek zwiększający potencję ..."

albo

"zwiększający długośc penisa o...cm"

Automat wysyłajacy te oferty ma przegrzane zwoje chyba ,albo sie Viagry najadł:):):):)

Że też do mnie nic takiego nie przychodzi :szydera: może bym i pomyślała:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Zajrzałam na konto mailowe do spamu i znalazłam ofertę kursu obsługi komputera dla seniorów. To już taka stara jestem? :szok:

Z Wrocławia ? Możesz mi wrzucić na skrzynke  bo ja do tego pesel mam :szydera:, a już czas najwyższy przestać się motać przy lapku xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się rzec, że dobry dzień :szydera: Ale nie wiem jaki będzie :haha: Na razie wstałam, zajarałam, posiorbałam, a teraz odrabiam to, coście naklepali wczoraj :szydera: Donoszę uprzejmie, że leje deszcz i pizga na dokładkę :( Najprawdopodobniej wyspałam się, bo 9 godzin nieprzerwanego snu powinno o tym świadczyć, niemniej jednak mogłabym jeszcze głowę do podusi przytulić na trochę :haha: Ale na wygnaniu nie ma "letko" i czas dzień rozpocząć :haha:Weźmy parasole w dłoń  image.png.fbc8a719bca78ebbc6e1a71dbdafdf75.png i zróbmy wszystko, by ten dzień był miły i...suchy, czego życzę wam i sobie z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam Was serdecznie, słonecznie i ciepło :d  Weekend., jeszcze nie mam pomysłu jak go zagospodarować, na razie decyduję się czy na obiad zrobić kalafiorową (gęstą co by łyżka stała), czy placki ziemniaczane  :szydera: Inteligencja mnie opuszcza, wygląda na to że niedługo zacznę zadowalać się smakami xd co może się skończyć przyrostem doopy :(

Trzeb się wziąć w karby bo postanowiłam jakiś krok milowy zrobić i siedzę na zleceniu do końca kwietnia .., ale jak widać odwaga mnie nie opuszcza xd Byle do przodu i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Wybudzona zostałam radosnym okrzykiem " Barrbarraa...Samstag...Heute duschen ! o godzinie 6.08 !!! ...Za cholerę doktor nie chce przyjąć do swojej wiadomości , że ma patrzeć na pierwsze cyfry wyświetlające się na zegarze :szydera:Nic wielkiego się nie stało , bo wyspałam się jak niemowlę , ale jaj niech sobie nie robi i nie myśli , że przed godziną , najwcześniej 8 zabiorę się za jego duszowanie ....nie ma bata . Za karę , że mnie za szybko zawezwał powiedziałam , że duszowanie nie wcześniej jak o 8.30 będzie. Niech se gadzina nie myśli , że może być inaczej  :szydera: Tiaa...teraz spokojnie dosiorbię kawę ...jeszcze ze trzy cugasy wyjaram i dopiero mogę brać się za pracę ....Fajnie było we czwartek mieć wolne , ale trochę kiepsko , że dzisiaj będę miała tylko należną , dwugodzinną pauzę . Przeżyję ....jakoś . Wolne będę miała też jutro ...wtedy odpocznę ...po ciężkiej pracy ;)

Miłej soboty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry Milusińscy :d

U mnie, że się tak brzydko wyrażę nieźle podmuchuje, Tomaszek nadciąga i jeśli on od Niechciców, to łeb urwie przy samej dupie :haha:. Podejrzewam, że barometr szaleje, bo spałam niespokojnie i cóś mnie łepetynka z tyłu ćmi, obaczymy po kawie. 

Spokojnego dnia, mimo pizgającego wiatru i radości w sercach, zawsze to jeden dzień do przodu, u mnie właśnie minął półmetek turnusiku. Cmok, cmok, buzi, buzi :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł everybody :d

Ja dzis mam plana aby ogarnąć swój pokój....:haha: najchętniej to jednym ruchem ręki wszystko ze stolu do kosza ale nie moge tak zrobic bo tam cenne rzeczy z dm się walają....:szydera: sterta przydasi rośnie a pozniej płacz i zgrzytanie zębów przy pakowaniu....:haha:czy ja tylko taka durna jestem czy jest nas więcej ? 

@NNNdanuta zakupiłam to inteligentne światełko w Aldi ! Dziś będę próbować jak to działa. :d

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Heloł everybody :d

Ja dzis mam plana aby ogarnąć swój pokój....:haha: najchętniej to jednym ruchem ręki wszystko ze stolu do kosza ale nie moge tak zrobic bo tam cenne rzeczy z dm się walają....:szydera: sterta przydasi rośnie a pozniej płacz i zgrzytanie zębów przy pakowaniu....:haha:czy ja tylko taka durna jestem czy jest nas więcej ? 

@NNNdanuta zakupiłam to inteligentne światełko w Aldi ! Dziś będę próbować jak to działa. :d

Miłego dnia  :cmok:

Będziecie se razem krzyżówki rozwiązywać ...czy tam inne sudoku . Ze światełkiem inteligentnym tym :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...