Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Dobrze zauważyłaś, że tylko :szydera:czasem

Tiaa....:szydera: Drogiemu jubilatowi też zwróciłam uwagę dzisiaj i lekuchno skrytykowałam . Elka próbowała go tłumaczyć , ale nie dała rady , bo nie dopuściłam do słowa zanim nie skończyłam a po zakończonej mojej tyradzie pan doktor powiedział głośno " przepraszam " . Do rzeczy ...podczas któregoś już z rzędu telefonu z gratulacjami mój PDP-ny powiedział do kuzynki z którą rozmawiał " jeszcze nie ma gości , Elka jest w kuchni a ja jestem w salonie z ...." tą  Polką " ....I pan doktor wysłuchał ode mnie , że nawet jak zapomni ( bardzo rzadko myli moje imię ) mojego imienia to bardzo proszę , żeby nie nazywał mnie tak . Wystarczy , że powie moja opiekunka . Powiedziałam ... jestem z tego dumna , że jestem Polką , ale jakby się on czuł , gdybym nazywała go " ten Niemiec " . Elka właśnie próbowała powiedzieć , że to nic takiego , ale wyjaśniłam , że nazywanie kogoś bezimiennie nie należy do ładnych , kulturalnych , bo nawet w tv , jeśli jakaś osoba udziela wywiadu np. na ulicy to widzimy imię ...albo świadek ...albo jeszcze coś tam a nie  " Polka , Niemka , Rosjanka " ...Ulżyłam sobie ździebko :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

I po wizytacji, następna zapowiedziana za dwa tygodnie. O losie, mój losie, oj ja nieszczęsna :haha:... Trza będzie przeżyć i ząbki poszczerzyć, jak bonie dydy, mnie z tym kretyńskim uśmiechem pochowają. :szydera:

Przynajmniej wesolutko będziesz wyglądała....choć żal będzie doopę ściskał  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

I po wizytacji, następna zapowiedziana za dwa tygodnie. O losie, mój losie, oj ja nieszczęsna :haha:... Trza będzie przeżyć i ząbki poszczerzyć, jak bonie dydy, mnie z tym kretyńskim uśmiechem pochowają. :szydera:

Szczerz dopóki masz co.....:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

I po wizytacji, następna zapowiedziana za dwa tygodnie. O losie, mój losie, oj ja nieszczęsna :haha:... Trza będzie przeżyć i ząbki poszczerzyć, jak bonie dydy, mnie z tym kretyńskim uśmiechem pochowają. :szydera:

Odhacz w kalendarzu i sie ciesz:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LACH napisał:

@1bozka

No dobra. Dzisiaj paraduję w różowej marynarce, błękitnym polo, białych spodniach i czarnych kroks'ach. I nie gniewam się. Nawet za Cwaniaka. Serio, serio.
Rozumiem, że są takie dni w miesiącu tfu, tfu, tfu w tygodniu.
Ja mam takie raz w roku i wtedy coś nieprzemyślanie palnę.
Ułaskaw

@LACHu,mój forumowy Ojcze Chrzestny :) Za ten post należy Ci się jak mało kiedy :cmok:

.Łatwo jest dać się ponieść (znam to ,oj znam ) ale przeprosić_o to już wyższa szkoła jazdy  :tak2:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Joy napisał:

@LACHu,mój forumowy Ojcze Chrzestny :) Za ten post należy Ci się jak mało kiedy :cmok:

.Łatwo jest dać się ponieść (znam to ,oj znam ) ale przeprosić_o to już wyższa szkoła jazdy  :tak2:

 

 

A bo ja jestem chol...ra  zołza i zanim pomyśle powiem:haha:ale kto się czubi ten się lubi...no i basta:haha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się nie cytuję, bo mi się na telefonie zgubiło. Cieszę sie, że ktoś negatywnie odbiera "ta Polka". Mnie przedstawiali niektórzy "nasza Polka" i dziwili sie, że się wkurzam. To było dawno i tylko jedna osoba z rodziny, ale bolało. Też jestem dumna z bycia Polką, ale w takim kontekście nie brzmi to dumnie. Inaczej gdy rozmowa jest teoretyczna, zatrudnimy Polaka i Ukraińca na przykład. U mnie już jest ok, ale co mnie jeszcze czeka? Chociaż nie wiadomo, dziś czytałam ogłoszenie, zatrudnimy panią 40-50 lat. Już się nie łapię

Edytowane przez aniao
Polka miało być
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Służba nie wie ...służba na dolinach siedzi :szydera:

Ci się trafiło jaśniepaństwo, tfu... Walące w gacie, ale dochtorstwo całą gębą, sorry, doopą. >:(. I tu nie chodzi o to, że człowiek tak woli, tylko o pewną klasę i kulturę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...