Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, violka napisał:

Boję się , że kolana mi wysiądą od tego popołudniowo wieczornego przesiadywania na kanapie O.o czasami mam problem podnieść tyłek po takim bezruchu :$

violus...rower...ale nie kazdy ma te mozliwosc ...ale taki prawdziwei na dworzu rower a nie stacjonar...chociaz jak sie nie co sie lubi...to ubiera sie w dres idzie na miasto i zabiera tym co maja :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

violus...rower...ale nie kazdy ma te mozliwosc ...ale taki prawdziwei na dworzu rower a nie stacjonar...chociaz jak sie nie co sie lubi...to ubiera sie w dres idzie na miasto i zabiera tym co maja :haha:

Rowerem na powietrzu , to mogę tylko na tarasie pedałować :haha: więc ten przywleczony jest w sam raz :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

violus...rower...ale nie kazdy ma te mozliwosc ...ale taki prawdziwei na dworzu rower a nie stacjonar...chociaz jak sie nie co sie lubi...to ubiera sie w dres idzie na miasto i zabiera tym co maja :haha:

Niech ha zobaczę dresiarza jakiegoś przy moim Roverze:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, violka napisał:

Pochwalę się , że wracając ze spaceru , trafiłam na górę mebli i innych gratów na ulicy , wśród których wyczaiłam urządzenie do pedałowania . Po krótkiej przyczajce , bo pewności nie miałam czy to nie jest jakaś przeprowadzka , capnęłam cudo w łapy :haha: Babcia zaczęła panikować , ale na szczęście pojawił się jakiś dziadek , więc grzecznie zapytałam , czy to są śmieci . Oczywiście odpowiedz była twierdząca , więc takim sposobem siedzę sobie na doopie i pedałuję :d Kurcze jak fajnie image.png.997b29a437af4d5f16baad7a723bfe35.png:d:szydera:

Jutro poćwiczę łapki :d

 

bogatemu to się i byk ocieli:haha: na ulicy :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...