Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, foczka63 napisał:

@Mycha Witaj Myszencjo:)Nie daje sie prawa rozwoju,bo człek se mysli,eeeee już jestem rozwinięta na maxa a tu nagle zonk:(Znaczy się oczy trza mieć na przodzie łba i rozwijać się nieustannie,żeby przed zgubą się uchronić:)

Powodzenia na nowym miejscu:)

benita odezwala sie do mnie na skypa. Jest od 2 miesiecy  w domu,bo jej pdp-na  w Heimie jest.

Tyle lczasu nie mialam z nia kontaktu,a tu taka mila niespodzianka.

Pozdrowionka :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mycha napisał:

Ogarnij się z internetowymi przelewami Andrejko. Jest szybciej i łatwiej ;) Oczywiście w Sindbadzie było mi ciasno. Jakość powietrza w busikach jest jednak lepsza, zwłaszcza w nocy :szydera: 

Mam konto  w De. Nie wiedzialam kiedy przelew dojdzie. 

Kochana,ja wszystkie rachunki przez internet oplacam,prady,wode -wszystko.. Moje paczki  i inne cuda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Mam konto  w De. Nie wiedzialam kiedy przelew dojdzie. 

Kochana,ja wszystkie rachunki przez internet oplacam,prady,wode -wszystko.. Moje paczki  i inne cuda.

 

A to zwracam honor, ogarnięta jesteś :d Ja płaciłam za bilet przez internet o płaceniu na poczcie nie słyszałam. Ale człowiek się zawsze uczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

A to zwracam honor, ogarnięta jesteś :d Ja płaciłam za bilet przez internet o płaceniu na poczcie nie słyszałam. Ale człowiek się zawsze uczy. 

Bo ja nie mam Pl konta.  Dzwonilam w poniedzialek,a  do czwartku musiala tam do nich kasa dojsc. Normalnie przelewy sa na drugi dzien,ale balam sie,ze jak cos ,to bede  w czarnej dziurze.

Pewnie dlatego podala mi inna mozliwosc szybkiej wplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

@awe59 Ewcia........ale praca.I w dodatku daleko od domku,buuuuuuuuuu

Nawet mnie zdarza się pomarudzić:):):)Po prostu już mi się wyjeżdżać nie chce.Czekam do konca marca na info w spr.pracy w PL,może sknerus ew.przyszły szef pójdzie na moje warunki płacowe:)A jak nie to dali jazda do Niemcowa:):):)Ha ha ha 

Życzę Ci żeby Ci się udało. Chociaż na krótko, tak żebyś odpoczęła od wyjazdów. Ja już nie chcę pracować w PL.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Bo ja nie mam Pl konta.  Dzwonilam w poniedzialek,a  do czwartku musiala tam do nich kasa dojsc. Normalnie przelewy sa na drugi dzien,ale balam sie,ze jak cos ,to bede  w czarnej dziurze.

Pewnie dlatego podala mi inna mozliwosc szybkiej wplaty.

No to teraz jasność, jasność widzę :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, salazar napisał:

Nie tylko w okolicy Norymbergii ;). Proszę, tu masz więcej bawarskiego, poćwicz i blyśnij przed babcią ;)

 

IMG_20190202_152330_HDR-780x1040.jpg

Za dlugo to juz na Bawarii nie posiedze, ale uczyc sie warto:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...