Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ania39 napisał:

od 3 tyg walczę o tabletki,wczoraj powiedziałam,że bez tabletek to zjeżdzam,firma na to przystała...biznes musi się kręcić,tak więc jadę do domu a firma szuka innej opiekunki na to miejsce

Jezdzilam ze znajoma do Kobiety ..wyla cale noce ... Rodzina -2 corki twierdzily ze skoro mama krzyczy to jest zywsza ...a po tabletkach bedzie otepiala ... Ja juz dawno a znajoma od jesieni juz tam nie jezdzi ...przez m-ac w domu w Polsce slyszalo sie te krzyki ....czesto rodziny sa jak GLAZY !!!  Jedyne zjechac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłam z tańców, wytańczona i szczęsliwa,,wiecie jak boli uśmiech u zazdrośników? ubrałam się normalnie ,sukienka za 20 zł z przeceny a że wygląda na milion dolarów to moje szczęscie i ja w niej, do tego opale białe i już gula skoczyla równo, bo tam wszyscy w spodniach, no ale ja polka jestem, mało tego ,gorąco było jak diabli , wszyscy sie  wycierali, ja otworzyłam okno, na zewnątrz nie jest zimno, było bardziej zimno i otwierali okna i było dobrze, ale to polka otworzyla czyli ja te okno i skoczyli na mnie  takie dwie , że jutro będą wszyscy chorzy,,a ja do nich ,,alte leute" ,zdenerwowałam ich równo, :szydera: wisi mi to,,:szydera: ale to nie koniec Blondi dopiero się rozkręca,,pokaże jeszcze nie jedną sukienkę,,,jedna z nerw nawet dobranoc nie powiedziała:szydera: ale mam ubaw tutaj z nimi,,ale przyznam ,że francuzi tutaj są przemili, nie mogę  się z nimi dogadać ,,bo franse nie moja bajka , ale super ludzi tutaj poznałam fajnych z Francji,,,a teraz szczęsliwie pójdę w bety,,Dobranoc ludziki:serce::spioch::całus::love:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andreaa napisał:

:kopara:

Oj.... kolezanko ,chyba ci sie troszke  w glowie pomieszalo. Jak mozesz  wchodzic tu i od ,,kapo-policji zydowskiej" kolezanke wyzywac???  

Nastepnym razem nie popijaj psychotropow alkoholem !!!!!

Wroc i zacytuj jej wpis .... bo to bardzo delikatny wpis na jej ublizanie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

@anna5826 po raz pierwszy będę mocno niemiła. Spadaj stąd. Nie ma w Tobie żadnego dobra, wiecznie narzekasz, piszesz bzdury i odzywasz się tylko po to by pomalować świat na czarno. 

Nie jesteś tu mile widziana. 

KOBIECINO ...przeczytaj swoj wpis tak z 10 razy .... ha ha ha i znow od nowa kolejne 10 razy .... Prowokujesz bym zaczela ew Ublizac ??? Niedoczekanie twoje .... Jadem od ciebie cuchnie na 1 tys km .... ;;;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ania39 napisał:

od 3 tyg walczę o tabletki,wczoraj powiedziałam,że bez tabletek to zjeżdzam,firma na to przystała...biznes musi się kręcić,tak więc jadę do domu a firma szuka innej opiekunki na to miejsce

Ania jak widzisz tu nie uzyskasz ew wsparcia ...a po pewnym czasie wiadro POMYJ wyleja Tobie na glowe .... To jest jakies Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ... Ja tu pojawialam sie raz na kilka miesiecy ... Czasem dodalam jakis wpis nikogo nie krytykujac ew cos pisalam od Siebie ... Rob jak Uwazasz ... Sa grupy duzo ciekawsze ... Mam znajomych w Szwajcarii, Szwecji ...Usa w Niemczech tez ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, foczka63 napisał:

@Moderator proszę o wyciągnięcie konsekwencji przewidzianych regulaminem-zostałam publicznie przez tę osobę znieważona ,oczekuję stosownych reakcji.

Oczywiscie prosze sprawdzic swoj Wpis odnoszacy sie do mojej Odpowiedzi  Foczka63 a nie plakac i zawodzic ;;;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, anna5826 napisał:

Ania jak widzisz tu nie uzyskasz ew wsparcia ...a po pewnym czasie wiadro POMYJ wyleja Tobie na glowe .... To jest jakies Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ... Ja tu pojawialam sie raz na kilka miesiecy ... Czasem dodalam jakis wpis nikogo nie krytykujac ew cos pisalam od Siebie ... Rob jak Uwazasz ... Sa grupy duzo ciekawsze ... Mam znajomych w Szwajcarii, Szwecji ...Usa w Niemczech tez ...

próbowalem się z tobą skontaktwać, ale lipa kim ty jesteś?

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maras1 napisał:

ania co jest z tobą?może nie dokńca wiem o co chocdzi a,e jestes bardzo agresywna ,dlaczego?:d

Maras w dn 27.01.2019 bylismy z Patriotami w Oswiecimiu ..i taki wpis tu dodalam ... Nikogo nie zaczepiajac a tu sie zaczelo wylewanie POMYJ na moja Glowe ... Przeciez zagladam tu tylko czasem ... ew cos doradze ..podpowiem ...i nigdy nikomu nie UBLIZAM ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, anna5826 napisał:

Ania jak widzisz tu nie uzyskasz ew wsparcia ...a po pewnym czasie wiadro POMYJ wyleja Tobie na glowe .... To jest jakies Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ... Ja tu pojawialam sie raz na kilka miesiecy ... Czasem dodalam jakis wpis nikogo nie krytykujac ew cos pisalam od Siebie ... Rob jak Uwazasz ... Sa grupy duzo ciekawsze ... Mam znajomych w Szwajcarii, Szwecji ...Usa w Niemczech tez ...

pk,w szwajcari będzie bfajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu..prawie na biezaco jestem ...zajelo mi troche czasu ze zrozumieniem doczytac intencje mysli powiedzonka itd ale mysle ze dalam rade

jako ze juz pierwszy weekend na zleceniu zycze sobie i szacownemu gronu zeby stosunkowo udany byl i spokojny :szydera:

jak ktos chetny to osobiscie poczestuje fajeczka zpolski i nawet filizaneczke kawy szybciutko zrobie

mam nadzieje ze nasi podroznicy szczesliwie na miejsce dotarli guggy.gifniech moc bedzie z nami na caly dzien

 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciutko i króciutko przywitam się z niemieckiej ziemi  i spadam w objęcia obcego Morfeusza, gdyż parę godzin odgniatania tyłka jest jeszcze przede mną i mogę to wykorzystać w niecny sposób :szydera: Hoboczek w kufrze, więc nie mam czego do piersi przytulić i z czego posiorbać napoju ulubionego :smutek: Tę traumę muszę przespać :haha:Miłego dzionka życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...