Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, beatrix+ napisał:

@Dodzisława xdMiewam i fochy!

Się o mojego focha rodzony Szkodnik mężem zwany prawie rozwiódł ze mną. 

A wszystko to przez "te całom technikie " A przy okazji moją ślepotę. 

Bo kciałam koleżance naskarżyć na tego ciula,  bo wówczas mię tak wkurzył,  że na ciula zasłużył..

No,  ale jak wspomniałam, ślepam i zamiast do niej,  nagrałam się że skargą DO NIEGO. 

I się czecia wojna rozpętała,  płacze,  zawały i te  inne fochy. 

Tak czy siak się chłop prawdy w końcu o sobie dowiedział...:p

Ale co my się z Bogusią uśmiały,  to nasze!

xd

 

Potem to nawet mi ko szkoda było,  bo sprząta, urlop bierze na powrót żony,  a ja go obrabiam...

Pewnie też by MIĘ siekło..

No, ale jak se przypomnę, to mi się plecy same trzęsą ze śmiechu.

A tu wróci wiedźma,  nie żona!

 

P.s

Nie wiem czemu szeroko się piszę,  toć ja klikam z fonu. 

Zatem wszystko malutkie. 

Spacje robię soecjalnie,  bo wtedy post jest przejrzysty i klarowny. 

Również staram się używać polskich znaków,  bo niektórych postów nie umiem doczytać. 

Nie rozumiem minki Grzesia,  ale ja już jestem  w takich emocjach,  że  mało  rozumiem. xd

@beatrix+ ja tak wyslalam sms do kolezanki, ktora napisala ze bedzie rznac drzewo na dzialce i kupila p/deszczowe gustowne ubranko w kolorze ,,orange,,

,,Czesc myszko, powodzenia w rznieciu w gustownym, pomaranczowym kubraczku,,

Przyszla odpowiedz,,milo,ze nazywasz mnie myszka, ale nie mam zamiaru nikogo rznac i nie mam pomaranczowego kubraczka,,:haha:

Podpis: Mietek

I zeby bylo smieszniej,ten znajomy,jest z tych ,,kochajacych inaczej,,:tak2:

 

Trzeba bylo widziec moja mine,bylo mi glupio, na szczescie kolega ma poczucie humoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...