Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Absolutnie nie...tylko jakoś patrzę na twoje wypowiedzi i oczęta ze zdumienia przecieram, że ludzkim głosem gadasz :szydera: Ty, czy nie ty...o to jest pytanie, nurtujące mnie od jakiegoś czasu :haha:

Medytuję , kurna O.o A Ty mnie rozpraszasz :grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ale uszparowane geldy bardziej cieszą na koncie, niż w paszczęce :szydera:

pojecie wzgledne...wczoraj otrzymalam wlasnie fotos od kumpla..ma nowego golfa w otworze gebowym a konkretnie w jego gornej czesci...60 tysiakow pooooooszlo .....nie dymem ..aczkolwiek chyba go zabolao ale za to jaki ma usmiech:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Poobserwuję ciebie...i jak coś, to dzwonię po pogotowie...to musi być zapalenie opon mózgowych :haha:

Wystarczy , ze Anielica  obserwowała mnie przez kilka dni , nieustannie :grzmotnąć: Śniła mi się po nocach , że stoi nade mną i nadal obserwuje O.o jak jeszcze Ty pojawisz się w moich koszmarach sennych , to zapalenie opon mózgowych będzie małym pryszczem w porównaniu do psychozy w którą wpadnę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

Ceny faktycznie zwalają z nóg O.o Fajne rzeczy mają i te filiżaneczki z pierwszej strony od razu wpadły mi w oko , ale niestety muszę poczekać aż wygram w lotto :haha:https://www.keramikscheune-onlineshop.de/Hersteller-Marken/Colani-Porzellan-Kollektion/Kaffee-Cappuccino-Set-2-tlg-in-verschiedenen-Farben-Colani-Porzellan-Kollektion-ab-ovo::11878.html?MODsid=6015f178ccb2883843753efc8e0059fb dotam tylko , że to jest cena za jedną :o

W sklepie on line, jest tylko namiastka tego co mają. Naprawdę świetne tam rzeczy są, ale ceny......no wiadomo. Może jednak na te amfory do ogrodu się skuszę, bo jak patrzę u nas, to są jeszcze droższe :( . No i lampionów nie ma tych tunezyjskich u nas, a sa piękne po prostu i swietnie wyglądają w ogrodzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja ..coś tam ...mam chomika , kota , rybki oraz psa :szydera:

Ja mam tylko rybki , kameleona , ptaszniki i pieska oczywiście :d od czasu do czasu pokarm dla kameleona w postaci świerszcza zawieruszy się gdzieś za szafą i śpiewa sobie całą noc :haha: no i takie małe , białe robaczki w lodówce , ale tylko wtedy jak man planuje wypad na ryby :szydera:

Więcej grzechów nie pamiętam , a jak sobie przypomnę , to i tak się nie przyznam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja mam tylko rybki , kameleona , ptaszniki i pieska oczywiście :d od czasu do czasu pokarm dla kameleona w postaci świerszcza zawieruszy się gdzieś za szafą i śpiewa sobie całą noc :haha: no i takie małe , białe robaczki w lodówce , ale tylko wtedy jak man planuje wypad na ryby :szydera:

Więcej grzechów nie pamiętam , a jak sobie przypomnę , to i tak się nie przyznam :haha:

Nie mam już stworzonek żadnych ...Tak sobie tylko dalej z piosenką poleciałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ja mam tylko rybki , kameleona , ptaszniki i pieska oczywiście :d od czasu do czasu pokarm dla kameleona w postaci świerszcza zawieruszy się gdzieś za szafą i śpiewa sobie całą noc :haha: no i takie małe , białe robaczki w lodówce , ale tylko wtedy jak man planuje wypad na ryby :szydera:

Więcej grzechów nie pamiętam , a jak sobie przypomnę , to i tak się nie przyznam :haha:

rzec by mozna ze stosujesz diete wysokobialkowa :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Magdzie napisał:

No i mamy piękny wtorkowe popołudnie. Dziadki bardzo intensywnie przekładają znaczki, z jednego klasera, do drugiego. Dobrze, że dziadek ma ich z 30pare, to im się nie znudzi. Idę podać druga kawę, bo zaraz przerwę sobie zrobią. 

Jak ja lubie, gdy dzieci sie grzecznie bawia:d Same:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie witalam sie dzisiaj i przepraszam za tak karygodne zachowanie

witam witam witam sie

ciagle jeszcze nie dojechalam na miejsce ale mysle tak sobie ze to chyba fakt urlopu szoguna i tego ze jestemy z dziewczyna we dwie...kota nie ma myszy szaleja..mamy takie rozprezenie w kwestii posilkow  sprzatania itd.....oczywiscie dzidzia nadal na pierwszym miejscu ale reszta...jak sie chce , pizamowo ganiamy do 9ej i od 17 ej znow biegamy  w portasach w gwiazdki  czyli luziczek

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...