Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Niestety, z żalem stwierdzam, że w Keramikscheune Angebotów nie stwierdzono :( . Bogatsza o breloczek do kluczy ( stary się urwał i zaginął), oraz mrugającą świece elektryczną, a uboższa o 12 ojro, wrociłam rozczarowana z tego keramikschoppingu. Oczywiscie sa rózne fajne rzeczy, ale ceny jeszcze fajniejsze. Jak żyć?

Masz jakieś fotki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Masz jakieś fotki ? 

Fotki czego Skarbie? https://www.keramikscheune-onlineshop.de/ tu byłam. Interesowały mnie donice duże, amfory i takie tam, oraz lampiony. Myslałam, że w styczniu to przeceny będą, a tu ni ma. No to obeszłam się smakiem. Poszukam na Flohmarku, albo w PL na starociach. Moze znajdę. Ostatnią amforę kupiłam pod Monachium za 5 ojro, no to przecież nie będę teraz płaciła 40 ojro za taką samą :d . Jesli zas chodzi o breloczek i migającą swiecę, to fotka moze byc na zyczenie, choć mówiąc szczerze to szału nie ma. Wazne ze na baterie i miga światłem :d :d:d . W drewnianym czy kamionkowym lampionie wygląda jak żywa :d .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Doniesiono" mi, że zostałam wspomniana na forum w niezbyt korzystnym świetle przez Barbarę, no to poczułam wewnętrzną potrzebę do napisania tych paru zdań.

Przede wszystkim pozdrawiam wszystkie życzliwe mi osoby jeszcze z czasów Hiltona, choć widzę, że większości z nich tu już nie ma albo nie udzielają się publicznie.

Swego czasu opisywałam swe perypetie w opiekunkowej pracy i to jak mi niespodziewanie pomógł pewien nieznajomy. Tak, tak Barbaro, urozmaicałam swoją opowieść pewną zgadywanką ale to była zabawa tylko dla inteligentnych więc nic dziwnego, że cię to denerwowało. To prawda, że jako pierwsza wyrzucona byłam z Hiltona za to, że śmiałam się wypowiedzieć przeciwko twojemu koledze i jego przybocznej, sam fakt zbanowania to był gówniarski  popis niejakiego O. Nie miałam wtedy możliwości podziękowania wszystkim, którzy się wstawiali w mojej obronie, co niniejszym teraz czynię. Napisałam nawet wtedy do Elfiny co o tym myślę i co myślę na temat jej ulubieńca - wolontariusza i wcale nie mam satysfakcji, że moje przewidywania się sprawdziły.

Tak więc uszanuj zwyczaj nie obrabiania d...y nieobecnym i raczej sama dotrzymuj swoich zobowiązań. I nie życzę ci tego, byś w niedługim czasie rozmawiała sama ze sobą.

No to jeszcze raz pozdrawiam wszystkich informując , że żyję i mam się dobrze - Wasza Zośka (Zosia samosia)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zosiasamosia sorry Zosia . Nie chodziło mi o obrabianie doopy za plecami , tylko tajemnicze zachowanie nowej -starej ( ? ) koleżanki przypomniało mi Twoje , dla nas zagadki . Nic złego nie miałam na myśli , podejrzewałam , że może to Ty kryjesz się pod tym nickiem ...jaki się ukazał . Nie byłaś to Ty , więc PRZEPRASZAM  ...skojarzyło mi się i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, violka napisał:

Pominę poważne tematy , gdyż na takowe wypowiadam się w miejscach , które do tego służą . Kiedy wchodzę na forum renowacji mebli , też trzymam się tematu . 

W temacie branżowym , muszę się pochwalić , że powolutku wsuwam Anielicę na właściwe tory :d Już drugi dzień do południa mam spokój , nie muszę biegać po mieszkaniu aby uciec jej z pola widzenia . Przerwy popołudniowe już traktuje jako normalną rzecz i nie wpada w panikę , że będzie wtedy sama w pokoju :oklaski: Obym tylko nie przechwaliła , ale jest prawie dobrze :d

A poza branżowym tematem , muszę rzec , że strasznie mi się chce ruszyć na sklepy i pooglądać ozdoby wielkanocne :haha:

Widzisz??? Mowilam,ze potrzeba na wszystko czasu.  Po przyjezdzie i zmianach musialas sie na nowo  w to miejsce wbic.  Jeszcze troche i bedziesz miala jak dawniej :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Zosiasamosia napisał:

"Doniesiono" mi, że zostałam wspomniana na forum w niezbyt korzystnym świetle przez Barbarę, no to poczułam wewnętrzną potrzebę do napisania tych paru zdań.

Przede wszystkim pozdrawiam wszystkie życzliwe mi osoby jeszcze z czasów Hiltona, choć widzę, że większości z nich tu już nie ma albo nie udzielają się publicznie.

Swego czasu opisywałam swe perypetie w opiekunkowej pracy i to jak mi niespodziewanie pomógł pewien nieznajomy. Tak, tak Barbaro, urozmaicałam swoją opowieść pewną zgadywanką ale to była zabawa tylko dla inteligentnych więc nic dziwnego, że cię to denerwowało. To prawda, że jako pierwsza wyrzucona byłam z Hiltona za to, że śmiałam się wypowiedzieć przeciwko twojemu koledze i jego przybocznej, sam fakt zbanowania to był gówniarski  popis niejakiego O. Nie miałam wtedy możliwości podziękowania wszystkim, którzy się wstawiali w mojej obronie, co niniejszym teraz czynię. Napisałam nawet wtedy do Elfiny co o tym myślę i co myślę na temat jej ulubieńca - wolontariusza i wcale nie mam satysfakcji, że moje przewidywania się sprawdziły.

Tak więc uszanuj zwyczaj nie obrabiania d...y nieobecnym i raczej sama dotrzymuj swoich zobowiązań. I nie życzę ci tego, byś w niedługim czasie rozmawiała sama ze sobą.

No to jeszcze raz pozdrawiam wszystkich informując , że żyję i mam się dobrze - Wasza Zośka (Zosia samosia)

Rozumiem Zosiu, ze musialas. Czasem ktos musi, inaczej sie udusi.

A obrabia sie tylek za plecami, wprost mowi sie to, co sie mysli.  Tutaj mozna. Nikt nie ingeruje, postow nie usuwa i nie robi zamieszania.

Milo Cie widziec:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda się u mnie zdecydowanie poprawiła, to pomaszerowałam sobie do "ludziów" (czytaj centrum handlowe :haha:), poza zakupami sztelowymi (cała taszka wielka na kółkach), niestety musiałam uzupełnić braki po zmienniczcce, @aniaopisała o "paczuszkach" ciasteczek, u mnie np. były w pięknym rządku herbatki postawione, 5 pudełeczek, a w każdym po jednej herbatce, płynu do prania na jedno pranie, do płukania tudzież, oleju na dwa smażenia itd. Zresztą były to rzeczy zakupione przeze mnie, ale było minęło... już milczę. Oczywiście polazłam też na wyprzedaże, straciłam niewiele, bo tylko 28 eurociszków, i nic sobie nie kupiłam, tylko menowi bluzę, t-shirt i sweterek oraz wnukowi spodnie dresowe i świetne dżinsy. Trochę się naciągnęłam tych zakupów, bo z powrotem pod górkę. Następnym razem pójdę li i wyłącznie dla swojej własnej przyjemności. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane forum:szydera: takie piękniutkie i milutkie:cmok: buziaczki wszystkim,:cmok: ale jestem milutka dzisiaj ,zresztą zawsze jestem przyjaznie nastawiona ,,,a teraz się pochwalę,,,koszula biała , delikatna bawełna 100% , z jakimiś czarnymi napisami po jednej stronie, ale delikatnymi,z metkami i nowa i tylko 1 euro,,myślalam ,że się nie wcisnę,,ale pasuje jak ulał, no ale trzeba być trochę szkieletem,,a ja chyba jestem z gumy, bo co się tylko trochę rozciaga to wcisnę:szydera: i jeszcze dwa fajne ciuchy po 1 euro,,jak ja lubię takie zakupy,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Rozumiem Zosiu, ze musialas. Czasem ktos musi, inaczej sie udusi.

A obrabia sie tylek za plecami, wprost mowi sie to, co sie mysli.  Tutaj mozna. Nikt nie ingeruje, postow nie usuwa i nie robi zamieszania.

Milo Cie widziec:d

No i znowu się wzruszyłam :cmok: Ty masz masz na mnie zły wpływ  :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Fotki czego Skarbie? https://www.keramikscheune-onlineshop.de/ tu byłam. Interesowały mnie donice duże, amfory i takie tam, oraz lampiony. Myslałam, że w styczniu to przeceny będą, a tu ni ma. No to obeszłam się smakiem. Poszukam na Flohmarku, albo w PL na starociach. Moze znajdę. Ostatnią amforę kupiłam pod Monachium za 5 ojro, no to przecież nie będę teraz płaciła 40 ojro za taką samą :d . Jesli zas chodzi o breloczek i migającą swiecę, to fotka moze byc na zyczenie, choć mówiąc szczerze to szału nie ma. Wazne ze na baterie i miga światłem :d :d:d . W drewnianym czy kamionkowym lampionie wygląda jak żywa :d .

Ceny faktycznie zwalają z nóg O.o Fajne rzeczy mają i te filiżaneczki z pierwszej strony od razu wpadły mi w oko , ale niestety muszę poczekać aż wygram w lotto :haha:https://www.keramikscheune-onlineshop.de/Hersteller-Marken/Colani-Porzellan-Kollektion/Kaffee-Cappuccino-Set-2-tlg-in-verschiedenen-Farben-Colani-Porzellan-Kollektion-ab-ovo::11878.html?MODsid=6015f178ccb2883843753efc8e0059fb dotam tylko , że to jest cena za jedną :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

No i znowu się wzruszyłam :cmok: Ty masz masz na mnie zły wpływ  :donos:

Wzruszylas sie moja powsciagliwoscia (nie mruczalam, ze w pierwszym poscie na forum powinno byc chociaz  dzien dobry )?;)

Jestem coraz wyrozumialsza, mozesz ulegac mojemu dobremu wplywowi:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka bylam w dużo sklepach z porcelaną między innymi Versace też, ceny kosmos,,tam tysiące dobre ,,no ale kubeczki do herbatki  jeden za 28 euro kupił na prezenciki ,,no bo jak inaczej, Ewelinka by byla zasmucona,,a Ewelinka kupi plastikowe -hahhaha,,Tak po dupie dostaje ten mój Słodziak,,ale może się nauczy ,,:haha:ale już taki jest,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacer zrobiony,prawie godz,obeszłam okolicę wokòł domu,mam pod nosem strażnicę wojskową i tory od dworca głòwnego,żadnych innych atracji jak na razie... piątek pòjdziemy w inną stronę,zobaczymy co tam jest...W powietrzu czuć jeszcze zimę,ale na spacer temp ok,bez wiatru,spokojnie i super się chodzi. :D    

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Wzruszylas sie moja powsciagliwoscia (nie mruczalam, ze w pierwszym poscie na forum powinno byc chociaz  dzien dobry )?;)

Jestem coraz wyrozumialsza, mozesz ulegac mojemu dobremu wplywowi:d

Ulegam , ulegam :d Dlatego j nie zamordowałam jeszcze mojej Anielicy :haha: Wzięłam z Ciebie przykład i jestem teraz baaaaardzo wyrozumiała :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Ceny faktycznie zwalają z nóg O.o Fajne rzeczy mają i te filiżaneczki z pierwszej strony od razu wpadły mi w oko , ale niestety muszę poczekać aż wygram w lotto :haha:https://www.keramikscheune-onlineshop.de/Hersteller-Marken/Colani-Porzellan-Kollektion/Kaffee-Cappuccino-Set-2-tlg-in-verschiedenen-Farben-Colani-Porzellan-Kollektion-ab-ovo::11878.html?MODsid=6015f178ccb2883843753efc8e0059fb dotam tylko , że to jest cena za jedną :o

Mi też te filiżanki wpadły w oko super kształt ale cena, zwala

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...