Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Basiaim napisał:

@MeryKy, kiedyś dziewczyny pisały o jakichś tabletkach na wypadające włosy.

Wydaje mi się, że Ty też, dlatego Cię wywołałam.

Mogłabyś mi je przypomnieć? Koleżanka ma spory z tym problem, miejscami ma łyse placki.

Na łysienie plackowate nie pomoże tabletka z apteki. Tu dermatolog pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Basiaim napisał:

@MeryKy, kiedyś dziewczyny pisały o jakichś tabletkach na wypadające włosy.

Wydaje mi się, że Ty też, dlatego Cię wywołałam.

Mogłabyś mi je przypomnieć? Koleżanka ma spory z tym problem, miejscami ma łyse placki.

Merz Spezial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Na łysienie plackowate nie pomoże tabletka z apteki. Tu dermatolog pomoże.

Albo te reklamy co na jednym łysy a na drugiej fotce obrąsnięty jak małpiszon,,są środki na porost włosów,,ale to chyba też fortuna kosztuje,,,nie wiem, nigdy się nie interesowałam tym tematem,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Albo te reklamy co na jednym łysy a na drugiej fotce obrąsnięty jak małpiszon,,są środki na porost włosów,,ale to chyba też fortuna kosztuje,,,nie wiem, nigdy się nie interesowałam tym tematem,,,

Tylko do teatru nie chódź!!!

:hura::cmok::hura:

Serwus!

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, hawana napisał:

Po prostu czuje  kluchy, jeszcze przez jelita mi nie przeszly. Ale dobre byly:d

 

 

 

 Jelito cienkie  ma długość 4-6 metrów,grube 1,5m.to co Ty chcesz,żeby w 4 godziny zlazło na sam dół?:):):):)Ha ha ha 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Basiaim napisał:

@MeryKy, kiedyś dziewczyny pisały o jakichś tabletkach na wypadające włosy.

Wydaje mi się, że Ty też, dlatego Cię wywołałam.

Mogłabyś mi je przypomnieć? Koleżanka ma spory z tym problem, miejscami ma łyse placki.

Ja pisałam kiedyś o tych tabletkach to Haar Activ firmy Merz Special. Jak koleżanka ma łyse placki to może być łysienie plackowate. Prawdopodobnie choroba o podłożu autoimmunologicznym. Rokowania nie sa ciekawe,

Może spróbuje to ugryźć od tej strony jak w chorobach z autoagresji. Niech zainteresuje się jakie produkty trzeba wykluczyć z diety. a witaminy swoją drogą niech zażywa bo są też potrzebne.

00453061.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Banitów wieczorową porą:cześć2:.

Wyobraźcie sobie, że jeteście na ziemi obiecanej i... do dyspozycji są dary losu w postaci pieknych  brukwii.  Zapytowuję szanownego grona: czy ktoś coś  kiedyś z tego burka jakieś potrawy czynił.

Może znajdzie się jakiś czarodziej z bożej łaski, co zdradzi sekretne sztuczki ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

A co to takiego brukwii???

:szydera::hura::szydera:

To rodzaj buraka: brukiew.

W czasie wojny karmili tym osoby w obozach. Ja dałam córce spis produktów do zakupu, a ona mi tylko jednego buraka pzywiozła.:papieros:. Zaczyna sie robić coraz ciekawiej jeśli chodzi o wyżywienie. Dobra córka wyjecha na 3-tygodniowy urlop, a zła córka zaczyna generować oszczędności. Co ja mam za los spotykać takich ludzi na swojej drodze:przekleństwa:.

Fakt jest taki, że w Norwegii na stole wigilijnym  tj. obowiązkowe warzywo. Zapewne posiada wiele witamin, ale co zrobić kiedy wojennych filmów się naoglądałam. Mam mentalne uprzedzenie do tego warzywa. 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...