Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

na zlecenie zajechalam 24go stycznia i poki co we dwie ze zmiana dzialamy bo szef urlopuje do 6go lutego..jest ok ale jakos mniesieniechcial wlaczyl im blizej wyjazdu bylo..siem rozleniwilam :d...no i teraz odliczanie do polowy kwietnia

a potem sie obaczy..wiesz ze nasze dzisie moga sie szybko zepsuc wiec planowac to jak na wodzie patykiem pisac

ty wspominales ze jeszcze ten raz a potem moze cos innego ?

Tak. To prawda. Wracam do domu na tydzień. Potem wracam tutaj I jestem do Wielkanocy. Potem nowe miejsce

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A co miałaś do zjedzenia? coś co nie szło przegrysć???

Dwa dni obzeram sie. Zrobilam indycze udo(marynowane, obsmazone, uduszone z warzywami) . Pyszny sos powstal. Jadlam z babcia przez dwa dni . Wczoraj ze szpeclami , dzisiaj z kopytkami.

Babcia lyka kluski jak ges i lubi mieso, ja tez ale ja juz czuje, ze pasek od spodni ciasny sie robi, wiec musze sie przeposcic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Tak. To prawda. Wracam do domu na tydzień. Potem wracam tutaj I jestem do Wielkanocy. Potem nowe miejsce

Tak czytam Ciebie i też powiem ,że masz ciężki przypadek,,tydzień tylko w domu,trochę mało aby odpocząc,,ale jak trza to trza arbajtować,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Po prostu czuje  kluchy, jeszcze przez jelita mi nie przeszly. Ale dobre byly:d

 

 

A wiesz ,że takimi właśnie kluchami i bułami zapychamy sobie wszystko,,ale kto na to patrzy,jak głód woła jesc,,zawsze się zlitujemy i damy mu trochę pożerki,,,a potem musimy męki pańskie przechodzić i sami się torturować i bronić przed jedzeniem,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A wiesz ,że takimi właśnie kluchami i bułami zapychamy sobie wszystko,,ale kto na to patrzy,jak głód woła jesc,,zawsze się zlitujemy i damy mu trochę pożerki,,,a potem musimy męki pańskie przechodzić i sami się torturować i bronić przed jedzeniem,,,:święty:

A co Ty tej @hawanatłumaczysz ? ...Bo to zrozumie coś z tego ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A wiesz ,że takimi właśnie kluchami i bułami zapychamy sobie wszystko,,ale kto na to patrzy,jak głód woła jesc,,zawsze się zlitujemy i damy mu trochę pożerki,,,a potem musimy męki pańskie przechodzić i sami się torturować i bronić przed jedzeniem,,,:święty:

Ale glupia bylam, ze wszystko zjadlam:mur:Przeciez moglam zostawic, albo wyrzucic i nic by sie nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Basiaim napisał:

@MeryKy, kiedyś dziewczyny pisały o jakichś tabletkach na wypadające włosy.

Wydaje mi się, że Ty też, dlatego Cię wywołałam.

Mogłabyś mi je przypomnieć? Koleżanka ma spory z tym problem, miejscami ma łyse placki.

I Skorpionka coś pisała, jeśli mnie pamięć nie myli,  zapuszczała włosy ...))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...