Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka jest demencyjną kleptomanką.:haha:

Dzisiaj zyskałam pewność jak wyjęła w domu  z torebki opakowanie galaretek w cukrze. Miałam podejrzenia jak dwa razy odpakowywała czekoladę marcepanową by mnie poczęstować ale mogła mieć gdzieś zachomikowaną. A dzisiaj BUM ! Jutro pójdę zapłacę i na przyszłość nie mogę jej w sklepie z oczu spuścić. Jak wsadzi to torebki coś większego to widzę ale nie będę jej przecież szperała w torebce i to w sklepie przy kasie bo mi da po łapach. :szydera: Chciała pewnie kupić ale zapomniała. Zapomniała też że w domu już są dwa takie same opakowania galaretek. :szydera:

 

To dawaj mi tu jedno...głód mam...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moje chęci wystarczą za dwoje. :oklaski:

 

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty tylko bądź...resztę załatwi @Maria Jolanta...:szydera:

Jak ja byłabym na miejscu @LACHa , to omijałabym teraz teren  @Maria Jolanta szerokim łukiem :szydera: tak głodnej baby ,  już dawno nie widziałam :szydera: 

Jak się odważy , to trzeba będzie się złożyć na jakiś złoty medal :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

 

Jak ja byłabym na miejscu @LACHa , to omijałabym teraz teren  @Maria Jolanta szerokim łukiem :szydera: tak głodnej baby ,  już dawno nie widziałam :szydera: 

Jak się odważy , to trzeba będzie się złożyć na jakiś złoty medal :szydera:

Zrobimy zrzutę, czemu nie...:oklaski: I...oby obie strony były zadowolone...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

 

Jak ja byłabym na miejscu @LACHa , to omijałabym teraz teren  @Maria Jolanta szerokim łukiem :szydera: tak głodnej baby ,  już dawno nie widziałam :szydera: 

Jak się odważy , to trzeba będzie się złożyć na jakiś złoty medal :szydera:

Wrrrrrrrr. :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

Jakie tam Wrrrr ,,,trzeba isc na całośc ,,żadnych oporów,,zycie się marnuje tylko  oporami,,,a tak może usłyszysz ,,skarbie" ,, kochanie" :love:

I @LACH będzie nas zarzucał fotkami z lukrowanymi torcikami , ozdobionymi w marcepanowe różyczki i serduszka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...