Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, awe59 napisał:

Pani domu niech je to co lubi a dla Ciebie powinno być to co Tobie pasuje....ja tradycyjnie na śniadanie tosty z quarkiem i dżemem i babcia też. Czasami jak mi sie zachce wędliny to jem z wedliną....na kolację wykładam na stół to co jest w lodowce plus jakiś pomidor czy papryka i każda z nas bierze co chce.....A obiady to wogole nie pytam tylko gotuje to co uważam.  :d

Gdybyscie tu gdzie bylam jadali co pancia domu -to byscie kopytka po tygodniu wyciagneli ... Z tego co dzis slyszalam chyba szpital odwiedzi sadze ze anemia ale wyniki ukrywaja ...bo niby zdrowo sie odzywiaja ... Wiec ja dokupywalam i po swojemu ucztowalam ... Po tyg dostalam zawrotow glowy ...podwojne widzenie -sadzilam ze to cos z blednikiem ... SZOK pierwszy raz w zyciu i nie zycze nikomu ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, anna5826 napisał:

Gdybyscie tu gdzie bylam jadali co pancia domu -to byscie kopytka po tygodniu wyciagneli ... Z tego co dzis slyszalam chyba szpital odwiedzi sadze ze anemia ale wyniki ukrywaja ...bo niby zdrowo sie odzywiaja ... Wiec ja dokupywalam i po swojemu ucztowalam ... Po tyg dostalam zawrotow glowy ...podwojne widzenie -sadzilam ze to cos z blednikiem ... SZOK pierwszy raz w zyciu i nie zycze nikomu ....

jak jest tak żle to rzucaj tą robotę pracy jestr pip,jedz na inna stellę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...