Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

@Afrykanko kochana...my, bezwnucze kobietki doskonale zdajemy dobie sprawę z tego co napisałaś...:szydera: Ale co możemy zrobić, co możemy powiedzieć gdy nasze dzieci nie kwapią się do spełnienia obowiązków związanych z prokreacją? :haha:Możemy tylko żartować i wymyślać sto powodów dlaczego nie.....:haha:

i na zakonczenie..

sa kobiety ktore nie czuja powolania do bycia matka, sa kobiety ktore nie czuja powolania do zakladania rodziny sa mezczyzni ktorym slowo slub kojarzy siez horrorem...jezeli te osoby wbrew sobie mimo wszystko zakladaja rodziny, maja dzieci itd to predzej czy pozniej konczy sie nieprzyjemnie, najczesciej rozwodem lub trwaniem w nieszczesliwych niespelionych zwiazkach ktore tlmasza obie strony....to nie tak, ze ja nie chce byc babcia ale...moje ostatnie nascie lat to bylo wielkie booom na lednej glowie i wszystko w jednej parze rak...teraz kiedy w miare moge lapac oddech..chce odorbine czasu poswiecic sobie...cieszcyc sie stabilizacja, cieszyc sie dorosloscia dzieci...i czekac czy dalej zycie mnie obdarzy...moze to beda wnuki a moze slub?? a moze cos zupelnie innego..

kazde zycie plynie swoim rytmem, tempem..

temat ende..

a w sumie chodzilo o emeryture hi hi hi :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka...

Nie mogłam od razu postraszyć policją , bo dr ma ...córki ...synowe....siostrzenice ...i im podobne gadziny . Byłam czujna , bo baba zmieniała stopnie pokrewieństwa i samo to , że niecierpliwa była na jego belkotliwa, niewyrazna mowę a synowa wie jak on mówi ....Gdyby jeszcze,raz taki telefon to powiem , że dzwonię na policję . Zresztą on też jest już pouczony przez Elke , że wszyscy znajomi i rodzina wiedzą , że za kasę w tym domu Elka odpowiada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Noż same radiotelegrafistki- łączniczki :haha:....a ja się z Tobą nie łączę ,ale życzę Ci czadowego wypoczynku na Rodos ....a po cichutko zazdraszczam :haha:,moje " Rodos" po pierwsze primo zgasło wraz z ostatnimi taktami marsza Mendelsona , po drugie primo " utopię " je w łazience wraz z " Majorką" ,a po trzecie primo ,pomyślę o jakimś wyjeździe w sierpniu - wrześniu , jakieś zabłąkane last minut ...do Sopot .:szydera:

7km ode mnie..tez bede w tym czasie w domku..:oklaski:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

7km ode mnie..tez bede w tym czasie w domku..:oklaski:

Z tym Sopotem ,to tak rzuciłam sobie , nie mam jeszcze sprecyzowanych planów , gdzie , kiedy i za ile :d,ale jeśli zawitam na polskie wybrzeże ,to oczywiście,że chętnie się spotkam ,o ile będę w pobliżu Waszych miejsc zamieszkania ... Nadbałtyckie Dziewczyny :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Z tym Sopotem ,to tak rzuciłam sobie , nie mam jeszcze sprecyzowanych planów , gdzie , kiedy i za ile :d,ale jeśli zawitam na polskie wybrzeże ,to oczywiście,że chętnie się spotkam ,o ile będę w pobliżu Waszych miejsc zamieszkania ... Nadbałtyckie Dziewczyny :oklaski:

No to czekamy...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Z tym Sopotem ,to tak rzuciłam sobie , nie mam jeszcze sprecyzowanych planów , gdzie , kiedy i za ile :d,ale jeśli zawitam na polskie wybrzeże ,to oczywiście,że chętnie się spotkam ,o ile będę w pobliżu Waszych miejsc zamieszkania ... Nadbałtyckie Dziewczyny :oklaski:

nie da sie nas nnie spotkac:szydera:..mamy do siebie w linii prostej niemal...jakiec 30km tyle tylko ze ja mam 500metrow do plazy i na plaskim..mirela wyzej bardziej ...do niej rowerem to aparat tlenowy musze miec...inaczej legne na spacerowej na poboczu...tak czy inaczej nasz kurort sopotowy po srodku mniej wiecej...zatem czekamy afryko dzika :oklaski:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie da sie nas nnie spotkac:szydera:..mamy do siebie w linii prostej niemal...jakiec 30km tyle tylko ze ja mam 500metrow do plazy i na plaskim..mirela wyzej bardziej ...do niej rowerem to aparat tlenowy musze miec...inaczej legne na spacerowej na poboczu...tak czy inaczej nasz kurort sopotowy po srodku mniej wiecej...zatem czekamy afryko dzika :oklaski:

Ale na mojej górce jest cudnej świeżości powietrze...no i naleweczek na molo nie uświadczysz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale na mojej górce jest cudnej świeżości powietrze...no i naleweczek na molo nie uświadczysz...:szydera:

ha ha ha ha..teraz bedziesz sie licytowac:szydera:?????no dobra jest ogrod, jest dziura na ognisko jest barek z karafkami.....niech ci bedzie...masz lepiej..ja mam tylko 63 metry na 11pietrze z widokiem na zatoke...stadion pod nosem tunel pod kanalem..i mnostwo sciezek rowerowych:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ha ha ha ha..teraz bedziesz sie licytowac:szydera:?????no dobra jest ogrod, jest dziura na ognisko jest barek z karafkami.....niech ci bedzie...masz lepiej..ja mam tylko 63 metry na 11pietrze z widokiem na zatoke...stadion pod nosem tunel pod kanalem..i mnostwo sciezek rowerowych:haha:

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu...jeszcze @Afryka nie dojechała...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na prognozę pogody na nadchodzące dni...i....zdążę uciec przed upałami...:oklaski: Do poniedziałku około 19-20 stopni...we wtorek ma być już 26 stopnie, a od środy powyżej 30-tu...:hura: Na szczęście lotnisko jest klimatyzowane...dam radę...:hura: I czekolady mi się nie roztopią...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Spadam Dziewczęta ...tego nieszczęsnego wyboru foty muszę dokonać , wcale nie sprawia mnie to przyjemności ,wręcz przeciwnie , zaczyna mnie wkr...na maksa ,... przecież z tym widoczkiem będę zmuszona żyć przez lata ..:mur:...O.o :haha:

Daj męża fotę...i tak już patrzysz na niego od lat...czas było przywyknąć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Patrzę sobie na prognozę pogody na nadchodzące dni...i....zdążę uciec przed upałami...:oklaski: Do poniedziałku około 19-20 stopni...we wtorek ma być już 26 stopnie, a od środy powyżej 30-tu...:hura: Na szczęście lotnisko jest klimatyzowane...dam radę...:hura: I czekolady mi się nie roztopią...:haha:

Przyjedź tu nad Morze Północne. Jakie powietrze!!! :hura:rześka bryza:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Przyjedź tu nad Morze Północne. Jakie powietrze!!! :hura:rześka bryza:szydera:

Wybieram się nad Morze Bałtyckie...też rześkie powietrze, też bryza....i jeszcze parę innych "dodatków" mnie kusi w kierunku północno-wschodnim...:hura: Ale dzięki za zaproszenie...może...kiedyś...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

Spadam Dziewczęta ...tego nieszczęsnego wyboru foty muszę dokonać , wcale nie sprawia mnie to przyjemności ,wręcz przeciwnie , zaczyna mnie wkr...na maksa ,... przecież z tym widoczkiem będę zmuszona żyć przez lata ..:mur:...O.o :haha:

Ale problem! Większych nie masz???

:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pojechałeś na randkę z @Maria Jolanta:oklaski: A Kasieńka cię nie wpuściła?:smutek:Zgroza...:szydera:

 

Godzinę temu, LACH napisał:

Bo siwiutka babcia w okularach poinformowała mnie, że pojechałaś rowerem albo na cmentarz lub też śpisz na górze i lepiej dać Ci spokój. Ociekałem wodą bo zlało mnie przez parę minut jak cholera, więc nie nalegałem na coś rozgrzewającego. Wpadłem po sąsiedzku do apteki, poprosiłem z maślanym uśmiechem do przemiłej farmaceutki salicylowy i gratis dostałem chusteczki higieniczne, i paczuszkę bombonów lawendowych. W.w. środek na gardło zastosowałem niezwłocznie w drodze powrotnej, zakąszając landrynkiem( bekał mi się jeszcze przez 15 km.). Było by cudownie, żeby nie ta lawenda. Brrry! Chociaż nawet nie kichnąłem!?!

A niezwykłej, tejże urody dziewoję wymijałem jak wracałem. Odpowiedziała mi:  "dzień dobry".

:hura::d:hura:

 

 

Screenshot_20180622-135949.png

No, chyba się zapłaczę. :mur:

Byłam w pokoju, Kasieńka właziła ze trzy razy co dwie minuty więc udawałam że śpię. Nawet postanowiłam że zacznę drzwi zamykać bo natrętna się robi. :haha:

Trzeba było zadzwonić !!!!!! 

No, taka okazja na dziki seks mi przepadła. :smutek:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...