Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Teresadd napisał:

No i takie przyjadą nie wiadomo skąd,zacofane,w wacikach czy gumofilcach.Może jeszcze z jednej miski jedzą.A potem głupoty trudno wybić Pdp z głowy.Znam takie  na pęczki,ciężko coś wyperswadować,czują się jak u siebie w domu.Właściwie ,to ku...a nie wiem jak to nazwać.Bo raczej nikogo obrażać nie będę. @violka kawał ciężkiej pracy czeka na ciebie.Ale może być bez efektu.Wytrwałości życzę.

A ja trafiłam na taką co to spała z pdp.,przywoziła wałówę z PL i robiła roladki wolowe wnusiowi pdp.I podkreślała,że ona była "kiedyś"ważną "personą".Na szczęście byłam tam tylko jako skoczek.Czyli rodaczki też mają na....ne!

Wracając do Violki-obawiam się ,że ma "ugór"do obrobienia.Kto wie czy nie "stajnię Augiasza".Łomatko-jak ja w domu zbystrzałam:hura:,:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

A ja trafiłam na taką co to spała z pdp.,przywoziła wałówę z PL i robiła roladki wolowe wnusiowi pdp.I podkreślała,że ona była "kiedyś"ważną "personą".Na szczęście byłam tam tylko jako skoczek.Czyli rodaczki też mają na....ne!

Wracając do Violki-obawiam się ,że ma "ugór"do obrobienia.Kto wie czy nie "stajnię Augiasza".Łomatko-jak ja w domu zbystrzałam:hura:,:haha:

Oświadczam , że od dzisiaj nie rozmawiam z urlopowiczkami , bo we łbach Wam się przewraca z tego dobrobytu :ostrzegam:

Od teraz do odwołania @BabaJagusia i @Mirelka1965 są poza marginesem :haha: Przyznać się proszę która jeszcze :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

A ja trafiłam na taką co to spała z pdp.,przywoziła wałówę z PL i robiła roladki wolowe wnusiowi pdp.I podkreślała,że ona była "kiedyś"ważną "personą".Na szczęście byłam tam tylko jako skoczek.Czyli rodaczki też mają na....ne!

Wracając do Violki-obawiam się ,że ma "ugór"do obrobienia.Kto wie czy nie "stajnię Augiasza".Łomatko-jak ja w domu zbystrzałam:hura:,:haha:

Nie watpie , ze sa. Pech chcial, ze na Violke trafilo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Nie watpie , ze sa. Pech chcial, ze na Violke trafilo.

 

Najgorsze jest to ,że dementywny pacjent nie rozumie dlaczego teraz nie może np.spać z opiekuką bądź trzymać się jej-przysłowiowej-kiecki. Oby udało się Violce zmienić nowe nawyki pdp. Nie chcę krakać......tfu,tfu.tfu!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

No jak tam minął wam piąteczek?

Teraz czas na kieliszeczek:wino:

Z dobrych wiadomości to od 5 lutego mam w domu obok koleżankę.

Ciekawe czy będzie kawosiorpaczem?:kawa:

Wreszcie bedę miał z kim/chyba/ wieczorową kawę wypić i moze jakieś :piwo:

Z Twojej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Oświadczam , że od dzisiaj nie rozmawiam z urlopowiczkami , bo we łbach Wam się przewraca z tego dobrobytu :ostrzegam:

Od teraz do odwołania @BabaJagusia i @Mirelka1965 są poza marginesem :haha: Przyznać się proszę która jeszcze :ostrzegam:

Ja jestem wystarczająco głupia bo w pracy jestem. :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Najgorsze jest to ,że dementywny pacjent nie rozumie dlaczego teraz nie może np.spać z opiekuką bądź trzymać się jej-przysłowiowej-kiecki. Oby udało się Violce zmienić nowe nawyki pdp. Nie chcę krakać......tfu,tfu.tfu!

Tak, nie da sie juz wytlumaczyc misiowi o malym rozumku, czyli przemowic do rozsadku. Tylko przyzwyczajac, az zaakceptuje.

Tylko inaczej sie do tego podchodzi, gdy jest sie po raz pierwszy i muss, a inaczej, gdy trzerba naprawiac szkody. Wq..w wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, BabaJagusia napisał:

A ja trafiłam na taką co to spała z pdp.,przywoziła wałówę z PL i robiła roladki wolowe wnusiowi pdp.I podkreślała,że ona była "kiedyś"ważną "personą".Na szczęście byłam tam tylko jako skoczek.Czyli rodaczki też mają na....ne!

Lo matko........ czlowiek myli ,ze juz  w tej robocie wszystko przezyl,a tu zonk ;)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka oj tak zaraz za margines mnie wywaliłaś:haha:.Ja dopiero od 4 dni jestem w domu!!! Chwilę odsapnę i ruszam na barykady.Mam kosztowne marzenie do realizacji! Na szczęście jestem twardą ślązaczką-wprawdzie dolną.A i góralką niskopienną też:hura:.Szybciorkiem się regeneruję."Szable w dłoń..."

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...