Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Dlatego ja nie spaceruję sama. Wolę gdzieś pojechać albo jak z buta to określić jakiś cel. Celem może być ławeczka w parku i choćby gazeta do poczytania w łapce.

Tu chyba nie ma żadnej Polki.....

Są na mur-beton...trzeba poszukać...:dobrze: Wrzuć na stronkę Dojczland albo polacy 4u swoją miejscowość...zobaczysz ile ich jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awe59 napisał:

Coś kole 7 tygodni :d sztela jest dobra, mało pracy, pdp bardzo spokojna, rodzina w porządku....nożżżż.....W doopie mi sie zaczyna przewracać......:mur:

To tak jak mnie.. Juz ponad miesiac jestem i lapie mnie pierwsza kryza. 

Moze dlatego,ze juz widze te rzeczy do domu kupione i tak zaczyna mnie sie tesknic.

Moze,gdyby tu jakas praca byla,a pdp-na samoobslugowa. 

Roboty prawie wcale. Prawde mowiac,to ,gdyby ktos tu posilki pdp-nej przywozil,to opiekunka nie bylaby potrzebna.

Dziekuje czlowiekowi,ktory laptopa i internet wymyslil. 

Dobrze ,ze tu te pilki sa,to chociaz czas leci.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrylam calkiem niedaleko ..bedzie ze 30kiloskow jeziorko z fkk strefa:haha: i szkolka jazdy na nartach wodnych.:oklaski:...oczywiscie bilecik 2 euro ale jezioro potezne...jedyny feler...auobahna obok..ale sciezka rowerowa zajebiaszcza...las, pola, cisza...i asfalt..

czyli jest gdzie pojezdzic...

w drodze powrotnej zboczylam znow i trafilam na kilkunastkilometrowy weg wzdluz rezerwatu ptakow az do spanadu ale z innej strony wjazd do miasta...teraz nogi w gore bo kolano czuje...troche przeforsowalam ale czuje taki luz jaki nie wiem...warto bylo:d

wy oczywiscie natrzaskaliscie stron jak zwykle...ale co tam...

jak pozne popoludnie spedzacie moi kochani?

my kolacji nie jadamy bo nie..babka ma swoje plyny ja litra wody wysuszylam i starczy....moze wciage cytryne bo mnie od kilku dni chcica na cytryne wziela...zre jak pomarancze...tylko nie wiem czmu moja zmiane wykreca ja to widzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...