Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się z Wami.

Chcę się Wam pochwalić pierwszym spotkaniem z...niemiecką polizei.Stwierdzam że maja ogromne poczucie humoru i są wyrozumiali dla takich zakreconych ludzi jak ja:).

Byłyśmy z koleżanką na zakupach no i wiadomo sklepów masa i jeszcze tk max wiec czasu potrzeba;)po wyjsciu tylko szok bo juz tak późno! Wiec postanowiłyśmy jechać na skróty i mocniej depnac na pedały jakiez było nasze zdziwienie jak po 300metrach haltowala nas policja.Dwóch panów z usmiechem a wlasciwie ze śmiechem wysiadlo z auta i dowody chcieli.Oczywiście pierwsze nasze pytanie dlaczego po co?my sie spieszymy itd ale ci nie przestajac smiac się mowia proszę okazac dowód no i ok dostali i zaczal sie monolog jednego z nich ze pprzeciez my stwarzamy zagrożenie od pierwszego skrzyżowania poniewaz....jechalysmy pod prad!!!jezuu ale mi wstyd sie zrobilo!!oni poprostu juz kwiczeli ze smiechu a my naprawde nie zauwazylysmy:dale poszlo jakos uzylysmy usmiechu prośby i napewno widzieli nasze zdziwienie bo zrezygnowali z mandatu ale powiedzieli ze do głównego skrzyzowania jadą z nami bo boja sie o nasze bezpieczenstwo skoro tak się spieszymy ale Wstyd:d no i jechali koło nasxdśmiejąc sie co chwilę.Na kobiec pokiwali i pojechali .Dawno takiego wstydu sie nie najadlam ale całe szczęście ze nie wypisali mandatu:d

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Moni.r napisał:

Witam się z Wami.

Chcę się Wam pochwalić pierwszym spotkaniem z...niemiecką polizei.Stwierdzam że maja ogromne poczucie humoru i są wyrozumiali dla takich zakreconych ludzi jak ja:).

Byłyśmy z koleżanką na zakupach no i wiadomo sklepów masa i jeszcze tk max wiec czasu potrzeba;)po wyjsciu tylko szok bo juz tak późno! Wiec postanowiłyśmy jechać na skróty i mocniej depnac na pedały jakiez było nasze zdziwienie jak po 300metrach haltowala nas policja.Dwóch panów z usmiechem a wlasciwie ze śmiechem wysiadlo z auta i dowody chcieli.Oczywiście pierwsze nasze pytanie dlaczego po co?my sie spieszymy itd ale ci nie przestajac smiac się mowia proszę okazac dowód no i ok dostali i zaczal sie monolog jednego z nich ze pprzeciez my stwarzamy zagrożenie od pierwszego skrzyżowania poniewaz....jechalysmy pod prad!!!jezuu ale mi wstyd sie zrobilo!!oni poprostu juz kwiczeli ze smiechu a my naprawde nie zauwazylysmy:dale poszlo jakos uzylysmy usmiechu prośby i napewno widzieli nasze zdziwienie bo zrezygnowali z mandatu ale powiedzieli ze do głównego skrzyzowania jadą z nami bo boja sie o nasze bezpieczenstwo skoro tak się spieszymy ale Wstyd:d no i jechali koło nasxdśmiejąc sie co chwilę.Na kobiec pokiwali i pojechali .Dawno takiego wstydu sie nie najadlam ale całe szczęście ze nie wypisali mandatu:d

 

Trzeba było zacząć po angielsku mówić i zwalić winę na "nieprawidłowy" kierunek ruchu w DE...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Moni.r napisał:

Witam się z Wami.

Chcę się Wam pochwalić pierwszym spotkaniem z...niemiecką polizei.Stwierdzam że maja ogromne poczucie humoru i są wyrozumiali dla takich zakreconych ludzi jak ja:).

Byłyśmy z koleżanką na zakupach no i wiadomo sklepów masa i jeszcze tk max wiec czasu potrzeba;)po wyjsciu tylko szok bo juz tak późno! Wiec postanowiłyśmy jechać na skróty i mocniej depnac na pedały jakiez było nasze zdziwienie jak po 300metrach haltowala nas policja.Dwóch panów z usmiechem a wlasciwie ze śmiechem wysiadlo z auta i dowody chcieli.Oczywiście pierwsze nasze pytanie dlaczego po co?my sie spieszymy itd ale ci nie przestajac smiac się mowia proszę okazac dowód no i ok dostali i zaczal sie monolog jednego z nich ze pprzeciez my stwarzamy zagrożenie od pierwszego skrzyżowania poniewaz....jechalysmy pod prad!!!jezuu ale mi wstyd sie zrobilo!!oni poprostu juz kwiczeli ze smiechu a my naprawde nie zauwazylysmy:dale poszlo jakos uzylysmy usmiechu prośby i napewno widzieli nasze zdziwienie bo zrezygnowali z mandatu ale powiedzieli ze do głównego skrzyzowania jadą z nami bo boja sie o nasze bezpieczenstwo skoro tak się spieszymy ale Wstyd:d no i jechali koło nasxdśmiejąc sie co chwilę.Na kobiec pokiwali i pojechali .Dawno takiego wstydu sie nie najadlam ale całe szczęście ze nie wypisali mandatu:d

 

Jizzassz jaki wsyd:haha:Masakra...o w pyszczek jeża i to jeszcze pod prąd....uuuu..masakra...hmmmmmma a przystojni ci policjani???

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...