Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heidi napisał:

Dziękuję  @Maria Jolanta za ostrzeżenie. Wezmę to oczywiście pod uwagę.

Pracowałam kiedyś bardzo krótko w firmie świdczącej kursy tego typu. Były też tam kursy dla opiekunów z dofinansowaniem unijnym. Wiele osób z nich skorzystało. Pamiętam jednego gościa wysokiego do nieba , który po praktykach w domu starców stwierdził, że nigdy nie oddałby rodzica do takiego miejsca. Kurs ten był z ramienia Urzędu Pracy. Znaczna większość osób skierowanych na tego typu kurs to patologia i stracone pieniądze. Ktoś kto sam poszukał taką dotację, wiadomo było, że robi to po to aby mieć kwit na wyjazd za granicę( i tak było) .

Kursy spawaczyi  -  wyjazdy do Norwegii

Kursy na wózki widłowe -  wyjazdy do DE

Kursy na dźwigi - skierowania pracodawców z PL. Chłopcy zdobywali uprawnienia i dawali dyla do innych firm.

Wiele osób przewinęło się przez moje ręce, więc wiem o czym piszę.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam, bo ostatnio to każdy wpis poddawany jest ocenie i często krytyce. 

Źle to odebrałaś. Każdy robi jak uważa. Ja swoich danych tak na dzień dobry nie podaję. Ani tam KRS, ani firmy, niby prywatne ale od kogo i jakim cudem? Żadnych konkretnych danych.

Jestem właśnie na etapie załatwiania wycieczki i też swoich danych przez stronę internetową nie zapodałam.

Kiedyś przez głupotę podałam nr telefonu i do dziś walczę z wiatrakami. Co jeden zablokuje to z innego numeru dzwonią z arcyciekawymi ofertami.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Patrzy czu mu Hansa po przecenie nie wystawili:haha:

Hansa nie ruszamy , bo już nie żyje . Też nie byłam jak Ty świadoma . Cały czas myślałam , że on ...ten @maras1jeden w dalszym ciągu u Hansa pracuje . Zostałam wyprowadzona z błędu :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Hansa nie ruszamy , bo już nie żyje . Też nie byłam jak Ty świadoma . Cały czas myślałam , że on ...ten @maras1jeden w dalszym ciągu u Hansa pracuje . Zostałam wyprowadzona z błędu :tak2:

Acha. 

To co, szuka nowej miejscowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Acha. 

To co, szuka nowej miejscowki?

Nieee ! Ma miejscówkę przecież . Pamiętasz jak opisywał , że syn PDP-go spogląda na niego rozmarzonym wzrokiem ? ...To właśnie już wtedy był na nowym adresie . Ja też gapa myślałam , że to Hansowemu synowi w oko wpadł ....Tak na marginesie ...musi gadzina ma coś w sobie , że nawet chłopom się podoba ...no niee ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nieee ! Ma miejscówkę przecież . Pamiętasz jak opisywał , że syn PDP-go spogląda na niego rozmarzonym wzrokiem ? ...To właśnie już wtedy był na nowym adresie . Ja też gapa myślałam , że to Hansowemu synowi w oko wpadł ....Tak na marginesie ...musi gadzina ma coś w sobie , że nawet chłopom się podoba ...no niee ?:szydera:

Ooooo, teraz bede na biezaco. Ciekawe na czym ten synek oko zawieszal...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka o czym Ty mówisz >:( uważasz że ten pomyleniec jest jakimś pokłosem>:( że zabił bo co ?? filmow się naogladał >:( że ktoś go zaprogramował??. To jest pomyleniec który wyszedł  z więzienia  i zrobiłby cokolwiek żeby tam wrócić.Skrzywdzil całą Polskę   i nas wszystkich.I wrócił tam gdzie jego miejsce ..bez skrupułów .Tak rozniecił pożar nienawiści który  palić się  będzie przez wiele lat......Ja nie potrafie nienawidzić ale potrafią ci którzy przypisują jego czyn jakimś innym  pobudkom....i basta

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Ooooo, teraz bede na biezaco. Ciekawe na czym ten synek oko zawieszal...:haha:

Na doopie ...że Ci tak brzydko odpowiem :szydera:

Teraz tylko czekamy , czy @maras1z dziupli wywołamy . Najwyżej nas opitoli , że mu doopę za jego plecami  obrabiamy . Lepiej chyba , że my niż jakiś ciepły synek ...niee ?  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

@Afryka o czym Ty mówisz >:( uważasz że ten pomyleniec jest jakimś pokłosem>:( że zabił bo co ?? filmow się naogladał >:( że ktoś go zaprogramował??. To jest pomyleniec który wyszedł  z więzienia  i zrobiłby cokolwiek żeby tam wrócić.Skrzywdzil całą Polskę   i nas wszystkich.I wrócił tam gdzie jego miejsce ..bez skrupułów .Tak rozniecił pożar nienawiści który  palić się  będzie przez wiele lat......Ja nie potrafie nienawidzić ale potrafią ci którzy przypisują jego czyn jakimś innym  pobudkom....i basta

To zrobil pomyleniec, nie da sie ukryc, ale wykorzystac taka tragedie, zeby siac propagande nienawisci to sie nie miesci w glowie. Zgadzam sie z @Afryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na doopie ...że Ci tak brzydko odpowiem :szydera:

Teraz tylko czekamy , czy @maras1z dziupli wywołamy . Najwyżej nas opitoli , że mu doopę za jego plecami  obrabiamy . Lepiej chyba , że my niż jakiś ciepły synek ...niee ?  :szydera:

Jesteś jego ulubienicą :haha:wiec nie opitoli... chyba że pizzę z nami:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na doopie ...że Ci tak brzydko odpowiem :szydera:

Teraz tylko czekamy , czy @maras1z dziupli wywołamy . Najwyżej nas opitoli , że mu doopę za jego plecami  obrabiamy . Lepiej chyba , że my niż jakiś ciepły synek ...niee ?  :szydera:

A  pewnie, ogladanie to nie macanie:haha: Niech wylazi ten...model:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

To zrobil pomyleniec, nie da sie ukryc, ale wykorzystac taka tragedie, zeby siac propagande nienawisci to sie nie miesci w glowie. Zgadzam sie z @Afryka.

Dokładnie  tak... ale   nie zrozumiałaś mnie.Ja też jestem przeciwna nienawiści w jakiejkolwiek formie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Dokładnie  tak... ale   nie zrozumiałaś mnie.Ja też jestem przeciwna nienawiści w jakiejkolwiek formie

W de nie ogladam, ale w Polsce ogladalam kur..skie programy informacyjne. Naprawde zenua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Niech sie nie cieszy za bardzo. @Baśka powtarzająca się niejednemu wpadla w oko:d

 Tylko przesmrodna jak  malo kto:haha:

Nooo....wpadłam i wypaść nie mogę ...z tego oka . Normalnie ...aż patrzeć na mnie nie mogą ...tak ich ślepka bolą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...