Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, awe59 napisał:

Wcale się nie cieszę....tylko śmiać mi sie chce bo ona taka pedantka, że  musiała całą chalupę za jednym zamachem posprzątać....nie siedzi spokojnie na dupie przez chwilę to teraz ma....A robota przecież nie ch...j. ....może stać i trzy dni....:hura:

hahaha no tak......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Prawie całą przerwę przegadałam z koleżanką....połączenie nam zrywalo na tym zasranym Internecie....była z mężem tydzień prywatnie w sanatorium w Polańczyku....wróciła wymasowana, wybiczowana i ogólnie zadowolona....po powrocie dom jej malowali znaczy się elewację i w zwiazku z tym miala duzo sprzatania....i tak rzucila sie w wir tego sprzatania, ze dysk jej wypadł....chodzi teraz na masaze do jakiegos masazysty i placi za pol godziny 40 zl....:szydera:

Najlepsze masaże chlasta sztormowa fala Bałtyku. Polecam! Wiązać tylko mocniej majty, żeby ich nie zdarła i gołą nie świecić!!! :hura::hura::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję, że nie sprzątałam...dysk mi nie wypadł...za to dwie zmarszczki zniknęły...za darmo...:haha: Za parę minut idę na kawusię...ale że nie pizga, to mnie ze schodów nie zwieje...:szydera: 

to ile jeszcze Ci tych zmarszek zostało??:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooiooo...nie....kot samobójca znów na moim drzewie się drze....gupek jeden ....wlazł..to niech zejdzie.  ma szczęście ze mój piesior spi ....bo byłaby znów awantura.O nieeeee nie pójdę po niego jak wszedł na drzewo to niech złazi...tylko czemu sie tak wydziera.....

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

oooiooo...nie....kot samobójca znów na moim drzewie się drze....gupek jeden ....wlazł..to niech zejdzie.  ma szczęście ze mój piesior spi ....bo byłaby znów awantura.O nieeeee nie pójdę pi niego jak wszedł na drzewo to niech złazi...tylko czemu sie tak wydziera.....

ZETNIJ!:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

oooiooo...nie....kot samobójca znów na moim drzewie się drze....gupek jeden ....wlazł..to niech zejdzie.  ma szczęście ze mój piesior spi ....bo byłaby znów awantura.O nieeeee nie pójdę pi niego jak wszedł na drzewo to niech złazi...tylko czemu sie tak wydziera.....

To podejdź do tego drzewa i ...." niech już ten zając przestanie miauczeć ! " ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...